Frasyniuk o marszu 13 grudnia: "Demonstracja Kaczyńskiego jest cyniczna i nieprawdziwa"

- Trzeba obśmiewać i pokazywać cynizm Kaczyńskiego - przekonywał we wtorek na antenie TVN24 Władysław Frasyniuk. - To jest bardzo pragmatyczny człowiek, który myśli tylko i wyłącznie w ten sposób, żeby na podziale zbudować swój lepszy wynik wyborczy - dodał, podkreślając, że jego zdaniem prezesowi PiS nie uda się osiągnąć tego celu.
W ocenie Władysława Frasyniuka organizowany przez PiS Marsz Niepodległości i Solidarności jest nieautentyczny, a jego organizatorów motywowały cyniczne pobudki. - Nie ma co walczyć z tym, co robią ludzie wokół Kaczyńskiego. Trzeba obśmiewać i pokazywać jego cynizm - stwierdził na antenie TVN24.

Zdaniem Frasyniuka Jarosław Kaczyński jest osobą wyjątkowo pragmatyczną, która przede wszystkim dąży do zbudowania lepszego wyniku wyborczego dzięki pogłębianiu podziału w Polsce. - To się nie uda - ocenił polityk.

"PiS ma odchodzący elektorat"

Władysław Frasyniuk przekonywał także, że pomiędzy Platformą Obywatelską a PiS-em nie ma realnego konfliktu politycznego. - Tu nie ma sporu programowego między partią a partią - powiedział. - Tak naprawdę Kaczyński nie cierpi Tuska. To jest spór personalny, który nie ma nic wspólnego z polityką, z próbą zmienienia wydarzeń w Polsce - dodał.

Były działacz "Solidarności" jest zdania, że PiS ma odchodzący elektorat. - To są ludzie mający poczucie krzywdy, braku własnej wartości, często czują się wykluczeni - powiedział.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (31)
Frasyniuk o marszu 13 grudnia: "Demonstracja Kaczyńskiego jest cyniczna i nieprawdziwa"
Zaloguj się
 • nty

  Oceniono 56 razy 50

  Człowiek , który przespał u mamusi stan wojenny u mamusi w ciepłym łózeczku, nareszcie się obudził i robi z siebie bohatera w ochronie 10. ochroniarzy. Takich PiS ma bohaterów, mogą już wołać na wzór tych prawdziwych " chodźcie z nami dziś nie biją".

 • krukpl

  Oceniono 56 razy 46

  Mam bardzo wielką prośbę do dziennikarzy aby ten marsz olali , należy to zignorować jak nie robić wokół nich szumu jak pisiory zobaczą że mają małą widownie więcej marszy nie będzie

 • atyn

  Oceniono 48 razy 40

  Tak, Kaczyński to cynik, hipokryta i cwaniak manipulujący ciemnogrodem najlepiej ze wszystkich oszołomów po prawej stronie. Reszta rycerzy (włącznie z A.Zawiszą) się nie liczy.
  Problem Panie Władysławie, że tych wykluczonych jest co raz więcej w tym kraju i część z nich nie ma już nikogo, albo niczego, żeby dać upust swoim frustracjom, więc człapią za Kaczorem.

 • ciemnyludd

  Oceniono 44 razy 34

  Demonstracja Kaczyńskiego 13 grudnia nie jest ani cyniczna, ani nieprawdziwa... Bo on jako prorok tych swoich bredni SAM W NIE WIERZY...Jak każdy Napoleon w każdym psychiatryku...A cała reszta SŁOWEM BOŻYM jest napędzana, bo w kraju POD KARPATAMI słowo księdza znaczy więcej niż słowo Einsteina...,

 • kolega77

  Oceniono 32 razy 26

  Jarek wywalczył, przelewając krew własną, wolność i demokrację, a z bratem był twórcą Solidności, a myśmy tę wolność i demokrację zmarnowali. Teraz postanowił ponownie wywalczyć nam demokrację, wolność i suwerenność krwi własnej nie skąpiąc.

 • peter-321

  Oceniono 29 razy 25

  Kaczynskiemu nie uda sie wogole osiagnac jakikolwiek cel. Przechodzi do historii jako demonazysta Polski, anierob i frustrat , paranoik w otoczeniu bezmozgocow i piesni niejakiego slugusa z PRL Jana Pietrzeka kandydat na Prezydenta wlasnej ubikacji.

 • saidakbar

  Oceniono 32 razy 18

  Brawo Frasyniuk :) tyle że wszyscy o tym wiedzą wszyscy poza...............................pisiorami :):):) sekta niczego nie podejrzewa :)

 • villk

  Oceniono 13 razy 11

  a wiecie czemu plombuje sie studzenki kanalizacyjne?

  aby uniemoiżliwic zejście Panu Ka do podziemia ....
  ----------------

  a wiecie jak wyglada konspirujaca kaczka ...

  kuper w górze a w dziobie woda....
  ---------------

  a wiecie czmu pan ka musi zorganizaować marsz , aby się przejsc przez Warszawę ,... bo sam mogłby sie zgubić....
  ----------------

  a wiecie czmu nie jedzie autobusem ? bo jeszcze niewie jak kupić bilet...
  --------------

 • androsak

  Oceniono 8 razy 6

  w 1992 roku zorientowałem się, że związek zawodowy "Solidarność" schodzi na psy i wypisałem się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX