Komentarze (54)
Marsz 13 grudnia testem dla Kaczyńskiego. Czy przegra z o. Rydzykiem bój o wyborców?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • vomitorium1

  Oceniono 8 razy 4

  dla mnie
  obaj (obydwaj ?)
  są tak samo ważni
  (i dlatego
  należy tępić
  z jednakową siłą)

 • qbba77

  Oceniono 1 raz 1

  to niby PP ma organizować ludzi do protestów?!

 • kula5211

  0

  Z Kaczyńskim fajnie się gra ,bo on Zawsze przegrywa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • losiu4

  Oceniono 7 razy -7

  krótki przeglad wybiórczych myków i myczków, ver, leminża

  podsumujmy wybiórcze medialne strategie na rózne marsze. I tak: rok temu na 11.11 był run na konfrontacje, nawet Blumsztajn dał sie w to wciagnąc. Nie wypaliło, skończyło się kompromitacją po przyłapaniu lewackich bojówek. Na Rydzyka przygotowywano akcję "moherowa" tudziez rozdmuchiwani wątek "wojenny".
  Na tegoroczny 11.11 kładziono nacisk na zagrozenie burdami, do których rzeczywiscie doszło, choć były one marginalne. Pewnie tajniacy z policji sie nie przyłożyli do realizacji scenariusza a lewaków było za mało.
  Teraz mamy już któryś z kolei artykuł w którym próbuje się napuścić jednych na drugich...

  co nam jeszcze rynsztoczek z wybiórcza wymyslą?

  pozdrawiam

  losiu

 • losiu4

  Oceniono 11 razy -7

  panie stankiewicz, lepiej sie zajmij swoimi i wybiórczej pupilami. No, częściami rowerowymi czy feminazistkami. Na ich lewe manifestacje mało kto przychodzi i to mimo nachalnego stręczenia tych "imprez' :) Opisz nam walkę miedzy szczekającą szczuką a muczącą środa o wpływy w tym wesołkowatym trowarzychu, chętnie poczytamy

  Pozdrawiam

  Losiu

 • opatrumiaredagdynia

  Oceniono 13 razy -9

  za pieniądze podatnika łatwo mobilizować. Tusk też to wie

 • losiu4

  Oceniono 14 razy -14

  hehehe, rynsztoczek se najął następnego "ałtoryteta" vel "eksperta" i judzi. Myślicie ze ktoś na te wasze tanie sztuczki da sie nabrać? Chyba tylko lemingi :)

  Pozdrawiam

  losiu

 • berberysa

  Oceniono 25 razy -23

  Ci co byli uwięzieni przez komunę mieli zapewniony pobyt wczasowy z soczkami . Zadbał o to generał Jaruzelski. Niektórzy czuli się upokorzeni luksusowymi warunkami internowania. Kaczyński nie znalażł się w tym towarzystwie. Dprowadziło ono do wspólnego podziału stołków i dóbr z komuną, i wyprzedaży kraju. Uwłaszczenia.
  13.XII PO ma świętować na mszach w kościołach, jak podawano w telewizji. Może co niektórzy pójdą do spowiedzi. Dostaną rozgrzeszenie, bo Bóg jest miłosierny a Kościół też ma swoje potrzeby. Nie sądzę, żeby otrzymał zgodę na multipleks na TV Trwam, ale otrzyma inne frukta. Kościół też jest podzielony. A o. Rydzyk też się do marszu nie przyłączy czekając na ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX