Narodowcy nie pójdą z PIS-em na marsz. "Nikt nas nie zapraszał"

Młodzież Wszechpolska nie zamierza brać udziału w marszu organizowanym przez Prawo i Sprawiedliwość w Warszawie 13 grudnia. Wszechpolacy zorganizują serię mniejszych akcji w całym kraju, zamiast mobilizacji w jednym mieście.
Ale to niejedyny powód, Robert Winnicki, lider wszechpolaków, tłumaczy, że PiS kojarzy mu się z najgorszym z przyjętych aktów prawnych w ostatnich latach. Chodzi o traktat lizboński, który podpisał prezydent Lech Kaczyński. Jest jeszcze jeden powód: - Nikt nas tam nie zapraszał, co więcej, poseł Adam Lipiński powiedział, że nie życzy sobie narodowców na ich marszu - mówi Winnicki.

Młodzież Wszechpolska zamierza zorganizować własną manifestację w Warszawie, ale 12 grudnia. Zaplanowano zgromadzenie na kilkaset osób, które będzie pikietować komendę policji - jeszcze nie wiadomo, czy główną czy stołeczną. Celem ma być sprzeciw wobec rzekomych działań służb wobec członków organizacji. - Doświadczamy represji, zorganizowanych i zaplanowanych ze strony Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ze strony policji - zapewnia Winnicki.

W pozostałych miastach wszechpolacy zamierzają manifestować pod różnymi hasłami i niekoniecznie tego samego dnia. 13 grudnia mają odbyć się manifestacje między innymi w Białymstoku, Kielcach, Radomiu (tu pod hasłem delegalizacji SLD) i Krakowie. 15 grudnia zaplanowano demonstracje w Łodzi, Rzeszowie i Opolu, natomiast 17 grudnia na Wybrzeżu.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (9)
Narodowcy nie pójdą z PIS-em na marsz. "Nikt nas nie zapraszał"
Zaloguj się
 • zorn.gottes

  Oceniono 14 razy 14

  nie będzie narodowców?
  no to przyjdą kibole i wyjdzie na to samo.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 9 razy 9

  Mam pomysł biznesowy....Kije do Polish Nordic Walking -wersja bojowa w narodowych barwach
  ..szukam wspólnika inwestora.

 • dumpty

  Oceniono 6 razy 6

  Dowodzą nimi ICH psychole! A Kaczka im potrzebny jak dodatkowa dziura w ..... bucie!

 • saidakbar

  Oceniono 5 razy 5

  normalnie nie wierzę :-) Narodowcy zmądrzeli? znaczy przejrzeli na oczy? zauważyli ze pis to dziadostwo antypolskie? :-) lepiej późno niż......... :-):-)

 • krukpl

  Oceniono 5 razy 5

  Narodowcy nie pójdą z PIS-em na marsz. "Nikt nas nie zapraszał
  ale jak to ? przecież jak narodowcy nie przyjdą to znaczy że pisu też nie będzie

 • xymeon_x

  Oceniono 3 razy 3

  jak to na prawicy motłoch się pokłóci i będzie spokój... te środowiska mają zakorzenioną w genach samo destrukcję ... wystarczy szepnąć 'agent' i już się za mordy debile wezmą ... ci na razie się 'obrazili' hehe

 • losiu4

  Oceniono 17 razy -15

  akcja judzenia widzę nabiera tempa. To kogo już próbowaliście napuścic na siebie? Rydzyka na Kaczora, kiboli na Solidarnych, teraz widzę narodowców na PiS. Próbujta dalej, wybiórcze rynsztoczki :)

  Pozdrawiam

  losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX