Poseł prawicy "błysnął" wiedzą o homoseksualizmie. Na długo go zapamiętamy

- Homoseksualizm od wieków uważa się za poważne zepsucie - stwierdził Tadeusz Woźniak. - Propagatorzy homoseksualizmu podjęli podstępną próbę zrównania związków homoseksualnych z heteroseksualnymi - dodał. To tylko niektóre z całej serii kontrowersyjnych słów posła Solidarnej Polski, wypowiedzianych podczas dzisiejszej sejmowej debaty o związkach partnerskich.


Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (18)
Poseł prawicy "błysnął" wiedzą o homoseksualizmie. Na długo go zapamiętamy
Zaloguj się
 • andrzej1.61

  Oceniono 81 razy 57

  Podstępnie, nocą to wieszano symbol zniewolenia i zbrodni dokonywanych od 1000 lat na narodzie polskim.

 • niktwazny126

  Oceniono 58 razy 50

  Wydawało mi się, że trwa publiczna dyskusja na temat zrównania praw osób będących w zwiazkach małżeńskich i partnerskich (niesakramentalnych). A tu pan poseł mówi, że jakieś podstepne próby trwają. Podstępne- i tak podczas bezpośredniej transmisji w tv?
  I tak najlepsze przedstawienie dała pani (panna? ) Pawłowicz.

 • peter-321

  Oceniono 48 razy 40

  Twierdze ciagle, ze tam w Sejmie wiecej p......oslow jak poslow. Z lapanki, z akcji uwodzicielskich , z obory z ulcy i przedszkola.

 • arvelli_net

  Oceniono 43 razy 35

  ... no dobra, ale czegoś jednak nie rozumiem, jeśli iść logicznym ciągiem rozumowania pisowców i różnej maści krzyżowców homo- jest zepsuciem, alkoholizm jest degeneracją a złodziejstwo przestępstwem to OGŁASZAM WSZEM I WOBEC że największym skupiskiem tychże jest sam kościół katolicki:)... hitler tępił Żydów a sam nim by, stalin tępił wywrotowców a sam nim był do tego przezacnego grona dołączają koloratkowi:)... pozdrawiamy biskupa petza i jareckiego, zdrowej kiszki i wątroby... obyśmy ich na swej życiowej drodze nie spotkali:)

 • tadzislaw666

  Oceniono 35 razy 27

  Co za brednie. Ten pan zasłużył na liścia. Nie konopii.

 • alejaja53

  Oceniono 17 razy 15

  Głupek.

 • laudis2

  Oceniono 8 razy 4

  Jak tematem jest aborcja, eutanazja lub homo to, jak nas już, nauczyli kocmouchy należy, się trzymać mocno za kieszenie. Pamiętamy jak p. suchocka rzutem na taśmę wprowadziła VAT nastepnie, objęła stanowisko w watykańskiej ambasadzie????

 • sundragonnet

  Oceniono 3 razy 1

  Jakiś Woźniak coś tam powiedział to tak jakby to mówił jakiś Kowalski albo Nowak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX