?Historyczne wystąpienie Tuska". To za nie dziękował Biedroń [ZOBACZ CAŁOŚĆ]

- Nie wiem, skąd to rozbawienie. Szczególnie po prawej stronie sali. (...) To bardzo delikatny i trudny problem, który nie powinien budzić rechotu. A to, co Państwo wygadywaliście w czasie debaty... - tak Donald Tusk zaczął przemówienie ws. związków partnerskich. Premier mówił o godności, konstytucji i sumieniu. Podkreślał, że obecny stan prawny nie oddaje rzeczywistości i że każdy ma prawo do godnego życia.
Mowa - mimo że Donald Tusk wyglądał na zmęczonego - była mocna. Po niej na mównicę wszedł poseł Robert Biedroń. - Panie premierze, chciałbym bardzo serdecznie panu podziękować za te słowa. Uważam, że takie słowa z ust premiera Rzeczypospolitej Polskiej (...) są niezwykle ważne i historyczne - podkreślił.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (11)
?Historyczne wystąpienie Tuska". To za nie dziękował Biedroń [ZOBACZ CAŁOŚĆ]
Zaloguj się
 • kokokotek

  Oceniono 26 razy 20

  dobitne i powazne wystapienie, godne premiera. brawo. moje uznanie.

 • chudy_jak_pies

  Oceniono 29 razy 19

  Obawiam się, że najwięksi przeciwnicy związków partnerskich jak pani Krystyna z PIS, to ludzie, którzy skazani są tylko i wyłącznie na obcowanie z Bogiem. I to z Bogiem bardzo miłosiernym, tolerancyjnym i ślepym jak sprawiedliwość. W tym przypadku boska ślepota zwłaszcza Panu wychodzi na dobre. Co z innymi zmysłami ... nie wiem.

 • demolka666

  Oceniono 17 razy 13

  żeby tak cała "po" mówiła o tych sprawach jak tusku donaldu... bo o ciemnogrodzie pisobolszewickim i katolickim zaślepionym nienawiścią nie ma co mówić, to swołocz typu sowieckiego i oby sczeźli w swoim własnym katolickim piekle :)

 • ciemnyludd

  Oceniono 20 razy 12

  KTO ZASIEWA RELIGIJNYCH TALIBÓB W RZĄDZIE , TEN ZBIERZE TEGO OWOCE....Nie zamierzam więcej głosować na Platformę.....PO to jest tylko SOFT-PIS bo jednych i drugich wybierają PARAFIE...Którymi steruje Watykan i nasi porażeni demencją biskupi. .TYLKO WYPOWIEDZENIE KONKORDATU COŚ TUTAJ MOŻE ZMIENIĆ, a jak się OBSUWAMY W POBOŻNE ŚREDNIOWIECZE to już widać gołym okiem...

 • ww1-0-4-6

  Oceniono 12 razy 10

  Wczoraj zaloba i na kleczkach,a dzisiaj smiechy z blizniego! Ot prawdziwi polacy i katolicy....?

 • ww1-0-4-6

  Oceniono 9 razy 7

  Wczoraj kościół i żałoba,a dzisiaj śmiechy z bliżniego.Tacy to prawdziwi katolicy!

 • jasiukon1

  Oceniono 16 razy -14

  Z tego wszystkiego nie dopisałem do wcześniejszego postu. Ludzie , już Krystyna Pawłowicz jest o niebo lepsza od TUSKA , bo autentycznie wierzy w to co mówi i jak postępuje. Absolutnie nie zgadzam się z jej światopoglądem . To myśmy sobie wychowali takiego TUSKA !!!!!!!

 • 1group

  Oceniono 19 razy -17

  Pan premier nie ma większych zmartwień? W kraju wszystko idzie cudownie?
  Tylko pochwał od pederastów brakuje?
  Dzięki takim wyskokom "nowoczesnych" PiS wygra następne wybory.
  Zamiast zajmować się sprawami istotnymi dla kraju,ludzi,premier pochyla się (to niebezpieczne:) ) nad dewiantami.

 • jasiukon1

  Oceniono 22 razy -18

  TUSK doskonale wiedział , że wszystkie ustawy zostaną odrzucone , więc POPŁYNĄŁ w swojej chytrej demagogii i obłudzie ... - JAKI TO DOBRY PAN. RZYGAĆ SIĘ CHCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX