Komentarze (36)
Naukowcy: "Nie wzywamy prof. Pawłowicz do opamiętania. Nie wierzymy w cuda" [LIST]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nodens_pn

  Oceniono 3 razy -1

  Nadszedł czas
  aby wreszcie powiedzieć NIE poprawności politycznej i neoliberalnej indoktrynacji, które to prawem kaduka zabraniają krytykować homoseksualizm i inne dewiacje seksualne, stygmatyzując tych którzy to czynią jako mówców nienawiści.
  Niezgoda na propagowanie homoseksualizmu oraz innych, nieakceptowalnych przez większość społeczeństwa zachowań seksualnych oraz niezgoda na nieuprawnioną, czynioną bezprawnie przez libertyńskich i homoseksualnych działaczy, zmianę definicji rodziny, jest konstytucyjnym prawem każdego obywatela.
  Próby stawiania znaku równości między tradycyjną rodziną, odwiecznie rozumianą płciowością i obowiązującym w społeczeństwie obrazem moralności, a tzw związkami partnerskimi, filozofią gender i libertyńsko wyuzdanym poglądem na moralność, jest zabiegiem nie mającym nic wspólnego z obiektywnym oglądem rzeczywistości, a jedynie lansowaniem zabójczych dla społeczeństwa, niszczących rodzinę i tradycyjne wartości, libertyńskich idei anarchistycznej wolności w której wszystko wolno i za nic nie przyjmuje się do końca odpowiedzialności.

  Proponuję jawnie i otwarcie demaskować całą obłudę ruchu pederastycznego, ukazywać publicznie wszelkie jego meandry i zwyczaje, oraz ujawniać całą obrzydliwość ich relacji. Tylko wtedy, obojętna do tej pory, część społeczeństwa zobaczy co kryje się za ruchem homoseksualnym i jakie zagrożenia ten ruch niesie.

 • zdzisek1949

  Oceniono 13 razy -11

  Ale k.rwa mamy naukowców przecież jesteś
  "karłami,karlicami,moralnymi,medialnymi i salonem"
  Jakim prawem wykorzystujecie tą nieszczęsną
  Grodzką vel Grodzkiego to swoich nikczemnych
  celów co chcecie zaistnieć w przestrzeni medialnej
  czy politycznej jak Palikot, który to robi bez żadnych
  skrupułów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX