"Ordynarne popisy Pawłowicz" przyczynią się do zwycięstwa Grodzkiej? Konserwatyści będą się wstydzić głosować jak ona

Zdaniem publicysty Tomasza Wołka popisy Krystyny Pawłowicz mogą pomóc Annie Grodzkiej, w zdobyciu stanowiska wicemarszałek Sejmu. Bo np. konserwatystom z PO będzie wstyd, głosować tak samo jak posłanka PiS. Na sukces grodzkiej czeka Tomasz Lis. - Jest merytoryczna, kompetentna, pełna taktu i godności - chwalił kandydatkę RP w TOK FM.
W czasie przyszłotygodniowego posiedzenia Sejmu powinniśmy się dowiedzieć, czy Anna Grodzka zostanie wicemarszałkiem Sejmu.

Zdaniem publicysta Tomasza Wołka, posłance Ruchu Palikota, w osiągnięciu sukcesu może pomóc... Krystyna Pawłowicz z PiS.Posłanka Prawa i Sprawiedliwości była jedną z największych gwiazd sejmowej debaty o związkach partnerskich. Dowiedzieliśmy się również, co Krystyna Pawłowicz myśli o Annie Grodzkiej. Opinię zaprezentowała podczas spotkania z sympatykami "Gazety Polskiej".

- Paradoksalnie te niebywałe popisy przyczynią się do zwycięstwa Anny Grodzkiej w wyborach na stanowisko wicemarszałek Sejmu. Dla wielu polityków to był szok. I sama perspektywa podzielania poglądów z kimś takim jak Pawłowicz, jest nie do wyobrażenia - mówił Wołek w "Poranku Radia TOK FM".

Niech Sejm powie grodzkiej "tak"

Kto oprócz Ruchu Palikota poprze Annę Grodzką? - Platforma Obywatelska nie ma wyjścia - zagłosuje na tak. Głosowanie będzie paradoksalnie testem dla SLD. Zdaje się, że Sojusz zastosuje jakieś gierki i nie będzie chciał doprowadzić do głosowania za odwołaniem Wandy Nowickiej. Mam nadzieję, że Grodzka zostanie wicemarszałkiem - stwierdził Tomasz Lis. I chwalił posłankę.- Pokazała, że jest merytoryczna, kompetentna, pełna taktu i godności - wyliczał.

Kompetencje Anny Grodzkiej docenił też Tomasz Wołek. Ale według niego, nie można zapominać o tym, że objęcie przez posłankę Ruchu Palikota stanowiska wicemarszałek Sejmu, będzie przełamaniem "pewnych barier, schematów myślowych". - Przestarzałych zupełnie. Żyjemy przecież w XXI wieku.

Jak Pawłowicz "pruła z kałasza"

Według Tomasza Lisa, Krystyna Pawłowicz emocjonalnymi wystąpieniami w czasie debaty o związkach partnerskich pokazała w pełnej krasie nie tylko swoje oblicze.

- Ona te ordynarne, chamskie, wredne, głupie, niegodziwe słowa wypowiadała w imieniu swojego klubu. I nikt tego nie prostował. Jak pan Gowin wszedł na mównicę sejmową, to premier wyskoczył i powiedział, że to nie jest stanowisko rządu. A jak pani Pawłowicz pruła z kałasza te brednie, to nikt nie powiedział, że to nie jest stanowisko klubu PiS - mówił redaktor naczelny tygodnika "Newsweek".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (61)
"Ordynarne popisy Pawłowicz" przyczynią się do zwycięstwa Grodzkiej? Konserwatyści będą się wstydzić głosować jak ona
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 157 razy 129

  "WYSTĄPIENIE" pani doktor habilitowanej Krystyny Pawłowicz na (niezbyt dobrze zamkniętym) ZAMKNIĘTYM spotkaniu zwolenników PIS to była katastrofa podobna do smoleńskiej ZAWIÓDŁ WYSOKOŚCIOMIERZ POZIOMU....

 • szejski

  Oceniono 113 razy 93

  Cóż, nie od dziś wiadomo, że wypada się NA TLE.
  No więc na tle pani Pawłowicz, to pani Grodzka wypada znakomicie.

 • fjan

  Oceniono 81 razy 71

  Nie bardzo rozumiem skąd i dlaczego ta Pawłowicz nabyła tą nienawiść do innych ludzi. Ileż jadu było w tej kobiecie, podobno katoliczce. W dodatku Episkopat wymownie podziękował tym posłom za ich podstawę podczas głosowania nad odrzuceniem tych projektów ustaw o związkach partnerskich. To kto jest inicjatorem zachowania się takiego Pawłowicz ?

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 44 razy 40

  Jakoś tak się wszystko naszym tzw. konserwatywnym wy*rańcom narodu układa ....à rebours.....

 • jezory.pasiukowski

  Oceniono 26 razy 20

  Panie Pawlowicz, jest pan zyklym prostakiem i chamem! Studia jak widac nie pomogly pana edukacji.

 • flemming

  Oceniono 12 razy 12

  Biuro Polityczne Polskiego Narodowego Jedynie Patriotycznego Kościoła Rzymsko-Katolickiego dziękując konserwie poselskiej za głosowanie tym samym po chrześcijańsku, w imię miłości bliźniego, jak zawsze z krzyżem w ręku, i z Jezusem na ustach, potwierdzają znana prawdę, że nawet słowa haniebne Pawłewicz są "katolickie", zgodne z "prawdą" i akceptowane przez Episkopat. Gratuluję tłuste brzuchy.

 • lonelyboy1989

  Oceniono 10 razy 10

  Sku...synie z pod Gowina nie czują wstydu. Są na to za tępi.

 • doriana88

  Oceniono 11 razy 9

  Ludzie, czy nie uważacie, że posłanka Pawłowicz wiele by zyskała i zaskarbiła sobie łaski społeczeństwa, gdyby otwarcie przyznała, że jest lesbijką? Na to wygląda... i jest bardzo prawdopodobne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX