Pawłowicz: Środowiska genderowe nawołują do nienawiści. Jeśli szczucie... [OŚWIADCZENIE]

- List osób związanych z lewicowymi i genderowymi środowiskami akademickimi, będących stroną w sporze o związki homoseksualne, piętnuje mnie za oczywiste stwierdzenia prawne i naukowe - pisze w posłanka PiS Krystyna Pawłowicz komentując apel środowisk naukowych w obronie m.in. Anny Grodzkiej i Roberta Biedronia.
- Jeśli wezwania sygnatariuszy Listu do przemocy, będące formą szczucia, spowodują jakąkolwiek krzywdę pracownikom mojego biura i mnie osobiście, będzie to obciążało moralnie każdego z tych sygnatariuszy z osobna - dodaje Pawłowicz.

Posłanka PiS apeluje, by zamiast terroryzować opinię publiczną, należy podjąć dyskusję i spytać Polaków czy życzą sobie kosztem katolickiego społeczeństwa uchwalić ustawę, która "zrównuje sytuacje homoseksualistów ze statusem małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny".

List? "Insynuacje, nadużycie prestiżu"

- List osób z lewicowych i genderowych środowisk naukowych jest nadużyciem prestiżu i statusu pracownika naukowego. Posługuje się insynuacjami, jest wzorowym przykładem nawoływania do nienawiści i aktów agresji ze względu na przekonania - przekonuje Pawłowicz.

Jej zdaniem sygnatariusze zarzucają jej wymyślone przez siebie zdarzenia i sytuacje (np."porównanie człowieka do małpy"), bezpodstawnie i absurdalnie pomawiają o antysemityzm, o "sprzeniewierzenie się prawdzie" czy "wielokrotne obrażanie posłanki Anny Grodzkiej".

- Celem autorów, którzy w swym liście jaskrawie mijają się z prawdą i łatwo sprawdzalnymi faktami, jest sterroryzowanie i zastraszenie mnie, jak też innych osób chcących rozmawiać o regulacji prawnej związków homoseksualnych. Celem autorów listu jest też uniemożliwienie nam korzystania z konstytucyjnej wolności wypowiedzi - dodaje.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (53)
Pawłowicz: Środowiska genderowe nawołują do nienawiści. Jeśli szczucie... [OŚWIADCZENIE]
Zaloguj się
 • white_lake

  Oceniono 69 razy 59

  kobieto, litości, jesteś skompromitowana na wieki
  i słusznie
  teraz lepiej milcz

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 64 razy 58

  Krysiuńciu!
  Ja nie krytykuję...Kocham twe zajefajne tekściory. Czekam na więcej. Dałaś czadu niczym ZZ TOP, Led Zeppelin, Black Sabath ...równocześnie. Moja ty śliczna bombko atomkowa...puti...puti...

 • maura4

  Oceniono 64 razy 50

  Co z panią Pawłowicz jest nie tak ? Dlaczego ziejąc z trybuny sejmowej nienawiscią mocniej niż Smok Wawelski ogniem, nie potrafi nawet powiedzieć przepraszam ? Dlaczego, kiedy słyszy, że obraziła, poniżyła, odarła z godności tak wielu ludzi i to nie tylko ludzi homo, brnie dalej. Obraża kolejnych. List naukowcow tylko przypomniał jej, że taka postawa, takie słowa nie przystają osobie z tytułem naukowym, wykładowcy akademickiemu. Przypomniał jej przysiegę, która składała. I co mają do rzeczy przekonania polityczne naukowców, których podejrzewam, że w większości nie zna i nie ma pojęcia jakie preferują partie i czy popierają jakiekolwiek.

 • w.zboralski

  Oceniono 48 razy 44

  Jak to mówią kryminaliści: Krycha idzie w zaparte!

 • tegepe

  Oceniono 49 razy 39

  Zamilknij, homofobko przebrzydła, nie kompromituj się bardziej niż to już zrobiłaś.

 • totapis213

  Oceniono 48 razy 34

  Ta bezpłodna kobyła pseudo naukowiec mogła by się zamknąć i przestać bredzić

 • rbik53

  Oceniono 41 razy 33

  Z psychicznie chorym fanatykiem dyskusja nie ma najmniejszego sensu. I dlatego ja ten bojler marki Pawłowicz made in Watykan serdecznie olewam i jego bełkotu ani nie słucham, ani nie czytam..

 • bushman14

  Oceniono 35 razy 33

  Paranoja akurat bez wątpienia jest chorobą i co więcej można próbować ją leczyć.

 • td2701

  Oceniono 28 razy 26

  Mam pytanie? Czy ta pani wyszła za mąż? Ile ma dzieci? czy spełnia nauki KK i rozmnaża się dla poprawy bytu innych obywateli RP?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX