Godson: Homoseksualizm jest wypaczeniem. Bycie ciemnoskórym - nie

- Dostałem wiele listów. Ludzie nie rozumieją, że ciemnoskóry może być konserwatystą. Słyszę argumenty, że ciemnoskóry powinien być szczególnie wyrozumiały dla potrzeb mniejszości, ale przecież bycie ciemnoskórym nie jest wypaczeniem od normy, a homoseksualizm wypaczeniem od normy jest - powiedział w RMF FM poseł PO John Godson.
- Pan Bóg stworzył mężczyznę i dał mu wszystkie narzędzia potrzebne, by być mężczyzną, stworzył też kobietę i dał jej wszystkie narzędzia, by być kobietą. Wypaczeniem jest, kiedy mężczyzna i mężczyzna pałają do siebie namiętnością - dodał.

- Związki partnerskie to jest pójście na łatwiznę. Boję się tego, że pary heteroseksualne będą chciały pójść na łatwiznę i wybiorą związek partnerski zamiast małżeństwa. Trzeba chronić rodzinę - stwierdził John Godson. Stwierdził też, że tworzenie instytucji paramałżeńskiej uważa za niepotrzebne. Dopuszcza natomiast zmianę kilku przepisów w istniejącym prawie, by ułatwić życie osobom, które żyją w związkach partnerskich.

Bliżej mi do Gowina

Godson wypowiedział się też na temat swoich sympatii politycznych. - Chcę wspierać Tuska, ale światopoglądowo bliżej mi do Gowina - przyznał. - Nie potrafię powiedzieć, czy gdyby Gowin odchodził z PO, poszedłbym z nim - wyjaśnił. Godson stwierdził też, że obecny klub PO jest źle zarządzany, a Platformie brakuje uzgadniania wspólnego stanowiska przed wyjściem z projektami na zewnątrz.

Więcej na Rmf24.pl

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (79)
Godson: Homoseksualizm jest wypaczeniem. Bycie ciemnoskórym - nie
Zaloguj się
 • j4s4

  Oceniono 101 razy 77

  ... homoseksualizm tak samo jak kolor skóry nie podlega ... swobodzie wyboru! To tak ku pamięci naszego czarnoskórego ... rodaka!

 • amron53

  Oceniono 72 razy 56

  Jako chrześcijanin jesteś p.Godson światopoglądowym ciemniakiem, zresztą jak większość polskich posłów ,światopoglądowych głąbów; ale gdybyś, jako Afrykanin dobrze znał historię Afryki, to uciekałbyś przed katolikami jak przed dżumą...Pańskie rozważania w kwestii związków między dwojgiem ludzi są, mówiąc delikatni, bardzo ograniczone...

 • skynet1234

  Oceniono 70 razy 54

  A homosekzualizm u ciemnoskórych to "wypaczenie", czy "PÓŁ-wypaczenie"? A czy Pana Bóg , Panie Godson stworzył ludzi czy nie? No bo jeśli stworzył, to również z tym "wypaczeniem" - tak czy nie? To może reklamację złożyć? No bo dlaczego Pana Bóg dał człowiekowi to "wypaczenie", przecież nie powinien. Proponuję - najlepiej za pośrednictwem Świętego Ojca Tadeusza - złożyć oficjalne pismo do Boga, że Pan i Pana koledzy i koleżanki nie życzycie sobie stwarzać ludzi z takim "wypaczeniem". Ot i będzie po kłopocie.

 • ciemnyludd

  Oceniono 63 razy 47

  Największym wypaczeniem w XXI wieku jest KOŚCIÓŁ W PARLAMENCIE, W EDUKACJI I WSZĘDZIE... Nawet w naszych łóżkach....Godsonie kochany...

 • siwywaldi

  Oceniono 43 razy 35

  Szanowny panie Godson !
  Skoro twierdzi pan że to Bóg stworzył człowieka (czyli mężczyznę i kobietę), to niech mi pan odpowie na następujące dwa pytania:
  1. Czy ten stworzny przez Boga człowiek miał skórę koloru czarnego, białego, żółtego czy czerwonego ?
  2. Czy ten stworzony przez Boga człowiek był od razu żydem, czy może przez jakiś czas np. Eskimosem ?

  Informuję, że przyjmę KAŻDĄ rozsądnie uzasadnioną odpowiedź, gdyż osobiście wyznaję teorię ewolucji i dziś w świetle badań naukowych gadanie "o stworzeniu" jest dla mnie zwykłą brednią.

 • compost

  Oceniono 42 razy 32

  Jeszcze jeden dowód przeciwko dyskryminacji rasowej. Każdy, niezależnie od koloru skóry może być idiotą.

 • wkaspr

  Oceniono 39 razy 25

  Jeżeli Pan Poseł oczekuje od innych akceptacji koloru swojej skóry i prawa do poszanowania swoich przekonań religijnych, innych niż katolickie, to tak samo powinien być zdolny i gotowy do akceptacji odmiennych preferencji seksualnych czy też transeksualności. Jeżeli nie jest do tego zdolny nie ma prawa oczekiwać na tolerancję jego koloru skóry i jego doktryny wiary.

 • abeerhaminus

  Oceniono 31 razy 25

  O tym, czy ciemna skóra jest wypaczeniem, czy nie decydują politycy i sterowany przez nich "lud".
  Może się zatem okazać (czego Panu Godsonowi nie życzę), ze któregoś dnia obudzi się w tym samym baraku z innymi wypaczonymi osobnikami i jedyna różnica miedzy nimi będzie kolor winkla na pasiaku.

  How do you like it, Mr. Godson?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX