Miller o porównaniu Grodzkiej do Chrystusa: Przesada. Wszystko wskazuje na to, że Chrystus był mężczyzną

Leszek Miller ironizował dzisiaj w programie Radia ZET na temat wypowiedzi Janusza Palikota. - Figura Anny Grodzkiej jest figurą Chrystusa, który niesie krzyż - zacytowała szefa Ruchu Palikota Monika Olejnik. - No duża przesada, zaczynając od tego, że Chrystus był mężczyzną. Przynajmniej wszystkie przekazy na to wskazują... - mówił Miller.
Miller zaznaczył, że obecne poczynania Palikota ws. odwołania Nowickiej z funkcji wicemarszałka Sejmu to kolejny happening, teatrzyk polityczny. - Żałuję tylko bardzo, że ofiarą tych występów, tego scenariusza miała paść pani Nowicka, która nie zasługuje po prostu na takie traktowanie ze strony swoich kolegów - powiedział szef SLD. Jak dodał, jego partia nie widzi żadnych merytorycznych powodów, aby odwoływać Nowicką z funkcji wicemarszałka.

- Ale Palikot zapowiada, że jeżeli Nowicka nie zostanie odwołana, to będzie składał wnioski o odwołanie wicemarszałków i marszałka - zauważyła Olejnik. - No Sejm wstrząsnął się w posadach po tym oświadczeniu. Ja też jestem wstrząśnięty - ironizował Miller.

Grodzka Chrystusem? "Chrystus był mężczyzną"

- Figura Anny Grodzkiej jest figurą Chrystusa, który niesie krzyż na plecach - tak mówił Janusz Palikot - po raz kolejny zacytowała Monika Olejnik. - No duża przesada, zaczynając od tego, że Chrystus był mężczyzną. Przynajmniej wszystkie przekazy na to wskazują... - stwierdził Miller.

Zdaniem Millera Palikot w swoich ostatnich działaniach popełnił dwa błędy: - Po pierwsze, kiedy miał zamiar odwołać panią Nowicką, nie dokonał wcześniejszych dyskretnych konsultacji, czy to jest w ogóle możliwe. Po drugie - nie dokonał konsultacji, czy pani Grodzka ma szansę, żeby była wybrana - stwierdził szef SLD. Jak dodał, to wszystko postawiło Annę Grodzką w trudnej sytuacji, jednak może mieć ona pretensje jedynie do szefa swojej partii.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
Miller o porównaniu Grodzkiej do Chrystusa: Przesada. Wszystko wskazuje na to, że Chrystus był mężczyzną
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 7 razy 7

  Lubię "BON MOTY" MILLERA, niestety bardziej niż ich autora.... A Palikot jak zwykle PRĘDZEJ MÓWI NIŻ MYŚLI...

 • niktwazny126

  Oceniono 8 razy 6

  Plikot heppeninguje, Miller ironizuje, Pawlowicz atakuje- chyba pani Grodzka najpowazniej zachowuje się w tym towarzystwie.

 • marika-live

  Oceniono 1 raz 1

  Trzymałam kciuki za posankę Grodzką, ale szczerze powiedziawszy to mielenie już chyba dwa tygodnie tematu Grodzkiej i robienie z niej niemal bohaterki narodowej zaczyna mnie nudzić. Poza tym wczorajszy program o niej w TVN24 "Czarno na białym" pokazał trochę inny obraz pani Anny. W PRL po stronie tych, którzy wolność ograniczali a teraz sama w wolnej Polsce wielce walczy o prawa człowieka. Jakiś taki niesmak.

 • krukpl

  Oceniono 3 razy 1

  Miller się obraził na ruch że nie z sld do europarlamentu wiec można oczekiwać że państwowcy z sld i kumple Millera nie dostaną sie do ruchu na kolejnych wyborach a wiadomo sld tonie i zatonie a oni z partią i nikt ich nie będzie chciał do siebie
  jedynie Kalisz jako taki normalny

  Nie oczekiwałbym w najbliższym czasie dobrego zdania o ruchu ze strony Millera

 • country_boner

  0

  W przypadku Grodzkiej też wszystko na to wskazuje. :))))))))))))))))

 • atlas41

  Oceniono 2 razy 0

  Mam nadzieje ze Miller beknie za te wiezienia CIA w Polsce, nalezy mu sie i nie tylko za to

 • alien0

  Oceniono 2 razy 0

  dobrze że Grodzka nie powiedziała głośno "żydzić"....bo lewacka do niej miłość prysła by jak bańka mydlana....ewentualnie jej mocodawca Palikot wymyśliłby podobnie jak wówczas gdy nazwał Gowina ciotą,że dane słowo wcale nie oznacza tego co zwykle tylko zupełnie coś innego....

  LOL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX