Pomaska do Godsona: "Wstydzę się nadal za głupoty, które opowiadasz"

"Wstydzę się nadal za głupoty, które opowiadasz. I za brak szacunku do mniejszości" - tak na Twitterze do swojego partyjnego kolegi z PO Johna Godsona napisała Agnieszka Pomaska. To kolejna, po starciu z Kluzik-Rostkowską, gorąca dyskusja polityków PO w sieci.
Agnieszka Pomaska ostro dyskutowała z Godsonem na Twitterze po jego wystąpieniu w poniedziałkowym programie Tomasza Lisa. - Moje poglądy zostały ukształtowane przez fakt, że jestem chrześcijaninem. Uważam, że homoseksualizm jest grzechem, bo tak jest napisane w Piśmie Świętym - powiedział polityk PO.

Po programie powrócił do tematu na swoim profilu na Facebooku. Opublikował biblijne cytaty dotyczące homoseksualizmu, m.in.: "Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze". Najpierw zareagowała Joanna Kluzik-Rostkowska. "Dla posła Godsona homoseksualizm jest grzechem, ale dla niekatolika nie musi nim być. Dlaczego niekatolik musi poddawać się religii katolickiej?" - pytała na Twitterze.Godson: Mam też opuścić PO?

Wczoraj Godsonowi na Twitterze odpowiadała posłanka Agnieszka Pomaska. "Wstydzę się nadal za głupoty, które opowiadasz. I za brak szacunku do mniejszości". "Dziękuję za Twój szacunek do mnie i mój odmienny pogląd. Może też uważasz, że powinienem opuścić PO?" - odpowiedział na to Godson. I dodał: "Ja się Ciebie nie wstydzę. Bardzo się cieszę, że poznałem Cię"."Ja też się cieszę, ale my nie o tym. Moja rodzina nie czuje się zagrożona homoseksualistami. A Twoja?" - kontynuowała Pomaska. "To nie rozmowa na tt. Mówimy o zagrożeniu dla instytucji małżeństwo. Będzie klub - to debatujemy" - próbował tonować dyskusję Godson. Po chwili napisał jednak: "Proszę jedynie o nieubliżanie innym, którzy mają odmienne poglądy od Ciebie" oraz "Mówienie, że wstydzisz się, bo część posłów nie zgadza się z Tobą albo mają inne zdanie jest nie na miejscu".

"Ja się pytam, w jaki sposób homoseksualizm zagraża Twojej rodzinie? Dlaczego nie chcesz innym dać szansy normalnie żyć?" - nie dawała za wygraną posłanka PO."Demokracja bezpośrednia"

Dyskusję obserwowały tysiące internautów. Pomaskę śledzi niemal 9 tys., a Godsona 5,2 tys. osób. Brali w niej udział i inni twitterowicze. Wtrącił się m.in. Bartosz Węglarczyk. "Ależ debatujcie Państwo na TT. Demokracja bezpośrednia" - skomentował.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (12)
Pomaska do Godsona: "Wstydzę się nadal za głupoty, które opowiadasz"
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 21 razy 17

  Z homofobią Kościoła jest dokładnie tak samo jak z jego z twierdzeniem kiedyś, że Ziemia jest centrum wszechświata... Zawsze trzeba go było ZMUSZAĆ aby przejrzał na oczy i uwzględnił naukowe fakty..... Na szczęście już stosy z tego powodu nie płoną,, ale rzeki pomyj na reformatorów WYLEWAJĄ SIĘ PO DAWNEMU...

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 15 razy 13

  Dżonie - Synu Boga ...nie pogrążaj się bardziej. Zrozum że chodzi nam również o twój tyłek.

 • arkadiusz_ch

  Oceniono 5 razy 5

  Szczerze mówiac, cieszyłem się, gdy p. Godson zasiadł w sejmie. W tym momencie Poska przestała być taka zaściankowa. I na pewno wiele osób pozbyło się wreszcie wcześniejszych uprzedzeń w stosunku to afrykańczyków. Trzeba przyznać, że nie miał facet łatwo w Polsce. Przeraża mnie jednak, że teraz, gdy się tak odkrył i przyznał, co jest motorem jego działania dla społeczeństwa, kiedy okazało się, że to kolejny "oszołom wyzniowy", p. Godson będzie miał w Polsce niestety pod górkę. Tym bardziej, że kompletnie nie rozumie swojej misji, jako posła, podobnie jak zresztą liczna rzesza pozostałych "wyznaniowców". Sejm to nie rada parafialna...

 • tegepe

  0

  Jeżeli wystawiono na liście wyborczej PO czarnoskórego Godsona na podobnej zasadzie, jak panią Grodzką w Ruchu Palikota, czyli nie ze względu na ich walory merytoryczne, ale odmienność, to nie ma się co dziwić, że teraz są z tym problemy.

 • big.stach

  Oceniono 5 razy -5

  "Shulamith Firestone pisala w 1970r. w swoim traktacie The Dialectic of Sex, ze Marks przewidywal, iz wszystkie antagonizmy jakie kielkuja w rodzinie eksploduja kiedys w olbrzymiej skali w spoleczenstwie i panstwie.

  Dopoki rewolucja nie zniesie podstawowej organizacji jaka jest biologiczna rodzina, nie zlikwiduje sie tasiemca wyzysku.

  Rewolucjonistka feminizmu, Ellen Willis, pisala w The Nation z 14 listopada 1981r.,

  Feminizm to nie tylko kwestia lub grupa kwestii, to krawedz rewolucji na polu wartosci moralnych i kulturalnych. Celem kazdej reformy feministycznej, od legalizacji aborcji do programow opieki nad dziecmi, jest podwazenie tradycyjnych rodzinnych wartosci.

  Podwazenie tradycyjnych instytucji rodzinnych jest rowniez celem rewolucji homoseksualnej, ktora podobnie jak ruch feministyczny, ma swoje korzenie w marksistowskiej lewicy i jest wspomagana przez elity wladzy. Amerykanski ruch "praw gejowskich" zostal zainaugurowany przez Mattachine Society, zalozone w latach 1950-ych przez dwoch marksistow Harryego Haya i Rudiego Gernreicha.
  Szokujace sukcesy kampanii na rzecz normalizacji homoseksualizmu sa produktem podstepnej strategii, stosowanej przez media, a szczegolnie przez przemysl rozrywkowy oraz inne instytucje kontrolowane przez wiadome elity, reedukujace spoleczenstwo w taki sposob, aby zaakceptowalo te mniejszosc.

  Strategia ta zostala przedstawiona z zaskakujaca szczeroscia przez aktywistow homoseksualizmu Marshalla Kirka i Huntera Madsena w pracy pt. After the Ball: How America Will Conquer Its Fear and Hatred of Gays in the 90s. Czerpiac z Gramsciego (i Goebbelsa) autorzy argumentowali, ze "lawendowe lobby" montuje wojne propagandowa na wielka skale, aby doprowadzic do "konwersji" Ameryki poprzez "planowany atak psychologiczny." Jak przewidywali obaj autorzy, Ameryka zostanie wkrotce "wyleczona" ze swojego oporu wobec homoseksualnej perwersji, czy jej sie to podoba, czy nie."

  W TYM SZALENSTWIE JEST METODA
  William Norman Grigg

  Raport - "Przeciw wolności i demokracji - Strategia polityczna lobby LGTB w Polsce i na świecie: cele, narzędzia, konsekwencje"
  W raporcie opisujemy strategię polityczną lobby osób homoseksualnych i stan jej realizacji. Jest to pierwsza tego typu publikacja, opisująca sytuację w Polsce.
  www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw_wolnosci_i_demokracji_-_Raport_Fundacji_Mamy_i_Taty.pdf

 • big.stach

  Oceniono 6 razy -6

  Prawo naturalne obowiązuje każdego - nie tylko katolika.

  Prawo naturalne i pozytywizm prawny - doc. Józef Kossecki
  vimeo.com/37302705

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX