"Ruch Palikota jest najgorszą chorobą polskiej demokracji, stworzoną przez Donalda Tuska"

PiS składa dziś wreszcie wniosek o wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska. - Bo źle prowadzi polskie sprawy - argumentował poseł Jarosław Sellin. Ale okazuje się, że dla polityka PiS jest ktoś, kto bardziej szkodzi Polsce niż premier. - Ruch Palikota jest najgorszą chorobą polskiej demokracji. Należy mu się izolacja - mówił Sellin w TOK FM. I dodał, że RP jest "chorobą stworzoną przez Donalda Tuska".
W południe Prawo i Sprawiedliwość złoży wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska. Kandydatem partii Jarosława Kaczyńskiego na nowego szefa rządu jest prof. Piotr Gliński.

- Składamy wniosek, żeby dać szanse tym wszystkim, którzy uważają, że rząd Tuska wyczerpał już swoje możliwości, źle prowadzi polskie sprawy - mówił w "Poranku Radia TOK FM" poseł Jarosław Sellin.

Ale po rozmowie z politykiem, którą prowadziła Dominika Wielowieyska, można odnieść wrażenie, że na scenie politycznej jest ktoś jeszcze gorszy od Donalda Tuska.

- Ruch Palikota jest najgorszą chorobą polskiej demokracji, w ostatnich 23 latach. Należy mu się izolacja. Ale mam nadzieję, że to choroba przejściowa - stwierdził poseł PiS, pytany o wydarzenia w Sejmie. Głosami PO, PSL i SLD Wanda Nowicka pozostała na stanowisku, mimo tego, że jej własna partia - Ruch Palikota - chciała jej odwołania.

Tę chorobę stworzył Tusk

PiS w tym głosowaniu nie wziął udziału. Jak tłumaczył Sellin, piątkowe wydarzenia to była "kłótnia w rodzinie". - Bo Ruch Palikota jest wyhodowany przez PO. To choroba stworzona przez Donalda Tuska. To nie był nasz cyrk i nasze małpki.

Partia Jarosława Kaczyńskiego, chciała przy okazji kłótni o Wandę Nowicką pozbawić RP stanowiska wicemarszałka. - Ludzie, których skandaliczne wypowiedzi psują debatę publiczną, którzy tak poniżają ludzi z innych obozów politycznych, nie powinni mieć tak poważnych stanowisk - stwierdził Jarosław Sellin.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (24)
"Ruch Palikota jest najgorszą chorobą polskiej demokracji, stworzoną przez Donalda Tuska"
Zaloguj się
 • krukpl

  Oceniono 42 razy 36

  "Ruch Palikota jest najgorszą chorobą polskiej demokracji. Należy mu się izolacja "

  Zabawne mam podobne zdanie, ale z drobną różnicą

  Prawo is Sprawiedliwość jest najgorszą chorobą polskiej demokracji. Należy mu się izolacja

 • chudy_jak_pies

  Oceniono 35 razy 29

  Palikot popełnił błąd oczekując właściwego zrozumienia swoich wypowiedzi przez media i skołtuniałą scenę polityczną. Popełnił błąd mówiąc za wiele i zbyt ostrym językiem. Ani społeczeństwo, ani media nie są przygotowane na tego rodzaju prezentacje poglądów i - powiedzmy sobie szczerze - można to zrobić inaczej, łagodniej i prościej aby nie drażnić kołtunów. To błąd!
  Ale lawina już ruszyła i szczekaczki w rodzaju Selina jej już nie zatrzymają. Być może Palikot odejdzie z polityki, ale nie odejdzie w zapomnienie. Zawsze będzie tym pierwszym, który postawił tamę polskiemu kołtuństwu. Przyjdą następni, którzy dopełnią jego dzieła. Taka jest kolej rzeczy.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 31 razy 27

  Sellinowi popaliło styki. Już dawno.

 • kopandol

  Oceniono 29 razy 25

  Jeśli Palikot to najgorsza choroba, to co powiedzieć o pewnej odmianie kiły 3-rzędowej (dla przypomnienia - uszkadza ona centralny układ nerwowy) o nazwie PIS, która toczy społeczeństwo od lat ?

 • ciemnyludd

  Oceniono 29 razy 23

  PALIKOT PIERWSZY PRÓBOWAŁ POSTAWIĆ TAMĘ POBOŻNEMU KOŁTUŃSTWU...I obrywa od obu POBOŻNYCH prawicowych partii.... Pod pozorem chamstwa.... Jakby już większego nie było codziennie w parlamencie...

 • bnole

  Oceniono 21 razy 21

  Najgorszą chorobą,jest P.Sellin i P i S. P.Palikot wyrażnie powiedział o co chodzi.Ale biedny p.Sellin nie zrozumiał.

 • kosa811

  Oceniono 17 razy 17

  i kto to mówi? chorągiewka bez politycznego i moralnego kręgosłupa :)))) to p. Selim nie zasługuje na mandat, co mu udowodni własny prezes przy najbliższej okazji

 • maura4

  Oceniono 16 razy 16

  W Polsce nie ma demokracji. Jest jej odmiana-demokracja katolicka. No i ta katolickość jej jej największą chorobą. Pan Piechociński kieruje się 10 przykazaniami, nie w swoim życiu, ale przy tworzeniu prawa państwowego. Tudzież pan Godson i wielu innych pisowców i pełowców. Wyleczenie nastapi, kiedy w sejmie zasiądą ludzie kierujący się dobrem Polski, Polaków na podstawie Konstytucji RP i prawa stanowionego, a nie pracujący na rzecz Watykanu i jego polskich przedstawicieli.

 • kozel5

  Oceniono 11 razy 11

  Jesli chodzi o choroby to Kosciol katolicki to rak, a PIS to AIDS polskiej sceny politycznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX