Krzywonos o Palikocie: Mam jego SMS-y. Bardzo niestosowne

- Były różne podchody. Zachowałam od niego SMS-y. Bardzo niestosowne - powiedziała w TVN24 Henryka Krzywonos-Strycharska o Januszu Palikocie. Chodzi o wiadomości, które polityk miał jej wysyłać po tym, jak odmówiła startowania w wyborach z listy RP. Była opozycjonistka nie chce jednak zdradzić ich treści. Janusz Palikot nie komentuje sytuacji.
Henryka Krzywonos-Strycharska stwierdziła w "Faktach po faktach", że gdy Janusz Palikot usiłował namówić ją na start w wyborach z listy RP, zachowywał się niewłaściwie. - Były różne podchody. Zachowałam od niego SMS-y. Bardzo niestosowne - powiedziała.

Była opozycjonistka zapowiedziała, że nie zdradzi treści SMS-ów przesyłanych jej przez Janusza Palikota. On sam także sprawy nie komentuje. "Do środy mam ferie z dziećmi" - odpisał nam na prośbę o rozmowę na ten temat.

"Zachowanie Palikota to chamstwo"

Krzywonos skomentowała także słowa Janusza Palikota, który stwierdził, że "być może Wanda Nowicka chce być zgwałcona". - Czego mogliśmy się spodziewać po człowieku, który przynosił świński ryj do studia czy penisy? - ironizowała.

W jej ocenie zachowanie lidera RP wobec Wandy Nowickiej to "chamstwo". Jego słowa porównała do wypowiedzi Andrzeja Leppera, który śmiał się, pytając "jak można zgwałcić prostytutkę". Zdaniem Krzywonos Wanda Nowicka nie powinna się tym przejmować i pozostać wicemarszałkinią Sejmu.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (14)
Krzywonos o Palikocie: Mam jego SMS-y. Bardzo niestosowne
Zaloguj się
 • realizmforte2

  Oceniono 39 razy 37

  Z całym szacunkiem dla pani Krzywonos, ale wykazała się w wywiadzie brakiem wyobraźni i krótka pamięcią. Wkurz mnie przytaczanie w co drugim tekście incydentu o penisie, czy świńskim ryjku.
  Zbiorowa amnezja ??
  Kto, komu zabronił w sejmie przedmiotem "KRZYŻ" spowodować osądzenie i osądzenie policjantów, gwałcicieli z lubelskiego posterunku ?! Nikt !! Udało się tego dokonać za pośrednictwem przedmiotu
  " penis"
  Sprawę gwałconych kobiet na polskim posterunku policji wszyscy chcieli zamieść pod dywan, ukryć hańbę polskiej policji przed światem., zgwałcone kobiety pozostawić same sobie.Tylko Janusz Palikot podjął się walki z sejmową, sadową i policyjną mafią. Zrobił to szokując penisem, nie dla własnej przyjemności, ale dla tego, że mafia i ogłupiałe społeczeństwo inaczej by nie zareagowało.
  Porównywanie teraz Palikota do psychopaty Leppera jest chamstwem, koniunkturalnym tchórzostwem , robią to też panie nazywające siebie " feministkami". Kompromitacja.

  Palikot głupio lapnął, to fakt ale nikt , nigdy nie stanął z taką determinacją w obronie gwałconych kobiet w Polsce, jak On !!
  Ludzie nie dajcie się zaczadzić, cwanym politykierom,spójrzcie na fakty i po "owocach ich poznacie". Gdyby nie Palikot, gwałciciele - policjanci z posterunku w Lublinie i z pewnością nie tylko, gwałcili by sobie radośnie i bezkarnie do dzisiaj !!!

 • rych56

  Oceniono 41 razy 35

  A ja chciałbym znać te "niestosowne sms'y" Palikota. I samemu ocenić ich "niestosowność".

 • chudy_jak_pies

  Oceniono 39 razy 31

  Jak nie należę i nigdy nie należałem, tak mam ochotę zapisać się do RP.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 35 razy 29

  Szkoda że TVN nie zrobił wywiadu z panią Cesią z warzywniaka....ta dopiero dała czadu. Stwierdziła iż słyszała w TV że Palikot zgwałcił Nowicką. Taka była oburzona że aż spać nie mogła. Niech się ktoś od red. Kuźniara zgłosi...dam namiar i pomydlą jeszcze ze dwa dni...

 • jezierskiadam

  Oceniono 27 razy 21

  Zaznaczam, że to jedynie hipoteza.:)

  Pani Henryko.
  Domyślam się, że p. Palikot wspominał cóś o "wciąganiu na członka" zwracając się do kobiet z prośbą o przystąpienie do Ruchu swojego imienia.
  Pani Henryko.
  Nie każdy jest taki dowcipny ja dr Cat Mrucuss...:)

  Zaznaczyłem !!!

 • andy18m

  Oceniono 18 razy 14

  Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi

 • oby.watel

  Oceniono 14 razy 8

  SMS-y Palikota były niestosowne. A odpowiedzi?

 • tuseczek

  Oceniono 8 razy 6

  ALE NAGONKA. Aż tak boicie się Kwaśniewskiego??? A może Kwaśniewski też wysyłał jakieś smsy siedząc w jakuzzi z groźnym dyktatorem Kazachstanu i naczelnym polskim oligarchą Kulczykiem? ALE JAJA...

 • wieszczmoru

  Oceniono 41 razy -31

  To już koniec tej bandy. Tylko cieszyć się. Ostatnie podrygi, jeszcze kopie i gryzie.
  www.youtube.com/watch?v=Gsf9GwAhseI
  www.swietlistedusze.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX