Paradowska o Palikocie: Jak rozhisteryzowana, stara baba

- Panie pośle, mam wrażenie, że zachowuje się pan jak rozhisteryzowana, stara baba - tak słowa Janusza Palikota o Wandzie Nowickiej skomentowała Janina Paradowska. W przeglądzie prasy w TOK FM publicystka oceniła, że sprawa Nowickiej może storpedować plan Palikota liczącego na poparcie Aleksandra Kwaśniewskiego w wyborach do europarlamentu.
Janina Paradowska przypomniała, jak Palikot tłumaczył wyrzucenie Wandy Nowickiej z klubu Ruch Palikota: - Ta sytuacja dla mnie osobiście jest bardzo trudna, jest dla mnie etycznie bolesna i całkiem po ludzku nie byłem przygotowany na tego typu zdradę ze strony najbliższych współpracowników - mówił wczoraj Palikot. - Mam świadomość tragedii, jaką ona [Wanda Nowicka - red.] teraz przeżywa. Jak została potwornie wykorzystana przez tych rajfurów politycznych: Millera, Tuska i Ewę Kopacz - mówił szef RP.

Nie warto urządzać tych żenujących spektakli

- Jak rozhisteryzowana, stara baba. Mam nadzieję, że feministki tego źle nie odbiorą i nie podpadnę wszystkim - zdegustowana Paradowska surowo oceniła argumenty Palikota. - Naprawdę, z powodu jednych czy drugich marnych notowań, które mogą się zmienić. Do wyborów jeszcze daleko. Nie warto urządzać tych żenujących spektakli. Kompletnie bez klasy. Widocznie Janusz Palikot się rozpędził i już tak już musi... - mówiła w TOK FM dziennikarka.

Kwaśniewski stanie obok płaczliwego Palikota?

Paradowska podejrzewa, że skandal z Nowicką może zniweczyć starania Palikota w sprawie wspólnego projektu politycznego z Aleksandrem Kwaśniewskim. - Nie wiem, jak on stanie obok Kwaśniewskiego. Czy Aleksander Kwaśniewski w ogóle będzie miał odwagę stanąć obok płaczliwego, rozhisteryzowanego Palikota? - zastanawiała się Janina Paradowska. - Nie widzę powodu, dlaczego Kwaśniewski miałby przydawać wiarygodności listom do parlamentu europejskiego - oceniła publicystka "Polityki". - No, proszę państwa, ręce opadają - podsumowała.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (117)
Paradowska o Palikocie: Jak rozhisteryzowana, stara baba
Zaloguj się
 • realgniot

  Oceniono 202 razy 136

  Jak ktoś krzyczy nie kradnij, to źle? A może przez takie działania w przyszłości nie będzie można kraść i to boli?O co chodzi, złodzieje legalnie wyciągają kasę podatników, gdy jak jest opisywana portugalska tragedia to 16%, a w Polsce już nie, bo 14,2% bezrobocia już nie jest problemem? W tym wszystkim najlepsze jest stanowisko pisowców, którym już nie przeszkadza bezrobocie, złodziejstwo, bo oni są na nie, przy nich można kraść, sprzedać kraj, aby być tylko na tak, czy Pani też jest takim kołtunem?

 • vidi12

  Oceniono 147 razy 103

  Wanda Nowicka, która pazurami wczepiła się w wicemarszałkowski fotel skończy jak inny znany i powszechnie "lubiany" wicemarszałek ... Romaszewski :(

 • marek_nazarowski

  Oceniono 205 razy 103

  Stara rozhisteryzowana i w dodatku całkowicie nieobiektywna... dziennikarskie dno.

 • t0maszek44

  Oceniono 128 razy 92

  A ja jednak czekam na głos oburzenia ze strony Szczuki i Środy za te stare baby.

 • czerwoneoczykoguta

  Oceniono 111 razy 87

  W imie zasad droga Janino. Nie sondaży, zasad!

 • asperamanka

  Oceniono 90 razy 78

  Sekcja Specjalna zawsze lojalna, Pani Redaktor?

  Cała ta heca z zakłamywaniem sprawy Pani Wandy Nowickiej, w której chodzi przede wszystkim o kasę i o przyzwoitość, przez tzw. "media opiniotwórcze", "środowiska feministyczne", i "dziennikarzy celebrytów", pokazuje jak bardzo oderwaliście się od rzeczywistości i współczesności.

  10 czy 15 lat temu, kiedy nie było powszechnego dostępu do internetu, ton blogów, i niezależnej wymiany poglądów, można się było rzeczywiście bać, że "wam nie jest wszystko jedno". Dziś to jest śmieszne, i wystarczy że poczytacie wpisy internautów pod waszymi tekstami i ich oceny, a przekonacie się, że jesteście przeciwskuteczni.

  PS. Jeśli chodzi o poparcie Pana Aleksandra Kwaśniewskiego, to obawiam się że goofno z tajnymi więzieniami własnie trafia w wentylator. Mam wrażenie, że to właśnie on powinien teraz rozważyć, czy nie lepiej doradzać Nursułtanowi Nazarbajewowi będąc na miejscu, w Astanie czy innej Ałma Acie, zamiast bawić się w politykę w Polsce.

 • metall

  Oceniono 92 razy 72

  Ciekawe co by ta stara baba powiedziała, gdyby takiego porównania użył - dajmy na to - Korwin Mikke. I jak komentowały by to me(r)dia tzw. głównego nurtu?

 • antypiskopat

  Oceniono 69 razy 47

  W przeciwieństwie do pani Paradowskiej daleki jestem od niedoceniania Palikota (vide:
  antypiskopat.blogspot.com/2013/02/szekspir-w-sejmie-czyli-palikot.html
  Interes sił politycznych w Sejmie sugeruje, że ten skład dociągnie do końca kadencji, ale równowaga jest dość chybotliwa. Szanse na przyspieszone wybory istnieją i są całkiem realne.
  --------------
  antypiskopat.blogspot.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX