Komentarze (117)
Paradowska o Palikocie: Jak rozhisteryzowana, stara baba
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ad2009

  Oceniono 25 razy 23

  Ale boja sie Palikota! Dzisiaj w Salonie Politycznym trojki juz zaczęli dzielić na nim skorę- kto przejdzoe do sejmu w nastepnych wyborach i ile Palikot straci. A ten nazwal Millera rajfurem i czeka go komisja etyki. A sam Miller juz jest zainteresowany spotkaniem z prof. Glińskim... Ważne jest, panie towarzyszu, utrrzymanie sie przy żlobie - czy to bedzie Lepper czy Gliński... POPISSLDPSL (PSL- tu już wyraźne przegiecięcie kościolowo-solidarnościowe) w życiu nie dopuści Palikota do Sejmu - za duże zagrożenie! - a jak za duzo bedzie gadać to zbiorowy samobojca... A glupie baby dalej nic nie rozumieja - atakie niby inteligentne

 • wlodzimierz.iljicz

  Oceniono 29 razy 23

  "Jak rozhisteryzowana, stara baba" - znowu ten ohydny seksizm Paradowskiej.
  Jak można tak obrażać rozhisteryzowane, stare baby?

 • janan2

  Oceniono 26 razy 22

  Co to za pierdy i zmasowany atak na Palikota!?Całkowita rozbieżność między telewizornią i netem.Więc czyja jest ta TV z jej usłużnymi "redachtorami"!?Ludzie!?Nie dajcie sobie zrobić budyniu z mózgu.Wyrażnie to widać!Tę chęć dokopania człowiekowi który wspomniał o podstawowych cechach polityka,który sprzeniewierzył się podstawowym zasadom.On poszedł do tej stajni Audiasza jak cała reszta baranów.Nie służyć ale po kasę i profity dla siebie.Do tego kłamstwo i złamanie obietnic.Gorzej być nie mogło.Więc won z taką moralnością.Brawo Janusz za odwagę!!!.Psy niech szczekają.karawana jedzie dalej.Co gorsza,niektórzy zrozumieli,że zbliża się czas odrywania ryjów od koryta.A co to jest takiego ta Nowicka,że taki wrzask się podniósł.Ja poza pazernością i kłamstwem niczego nie widzę.

  Jak to jest!Takie chytre kobiety czym bardziej ubywa hormonów żeńskich,tym bardziej dostają fiksum-dyrdum.Jakieś to to porąbane i chytre.Niech pod tym cieplutkim płaszczykiem feministek i różnej maści nawiedzonych czy tam kongresów kobiet od koryta wytłumaczą choćby to.Jak to jest.Gdzie one były jak dowaliły zwykłym kobietom 7 lat dłużej pracować!To widać wyrażnie.Tu nie o kobiety szło.Tylko o takie babsztyle co im tylko o kasę biega przez 7 lat dłużej.Brawo Palikot!Niech nie zważa na ujadanie takich feministek czy tam tych od motylków i chrabąszczy.To ruch we właściwą stronę.Przywrócić zwykłą ludzką moralność i przyzwoitość politykierom.Nie przejmować się sondażami.Wiarygodny będzie sondaż wyborczy i pełne zaskoczenie po elekcji jak ostatnio.Tak trzymać.

 • tuseczek

  Oceniono 24 razy 20

  Naczelna propagandzistka rządu się odezwała. Weźcie ją do rządu, to będzie dalej zrzędzić na skandaliczną opozycję i wychwalać w niebiosa Tuska... ŻENADA!

 • fajny_zajety

  Oceniono 22 razy 20

  Sama zarabia 40 tys miesiecznie wiec taka nagroda jej nie rusza. Dla większości Polaków 40 tys to pensja roczna.

 • ossmolony

  Oceniono 23 razy 19

  No i ciągną dalej no bo zorganizowane dop....lenie Palikotowi nie dalo porządnego efektuktu.Pani Paradowskiej czy ,jak jej tam można kogoś obrażac ,ale jeżeli Palikot by powiedzial o niej stara ( co jest prawdziwe ) rozchirestyzowanwa baba hieny dziennikarskie na uslugach aparatczykow partyjniackich znowu by podniosly ogromną wrzawe na cala Polskę.A faktycznie starą rozchisteryzowaną babą znacznie starszą od Palikota jest Paradowska,a szczyty roschisteryzowanej obludy pokazal stara starsza od Palikota Nowicka .

 • jacz3

  Oceniono 23 razy 17

  Coś ten Palikot zagraża komuś skoro rządowe media z głównego nurtu z naczelną propagandzistką Paradowska tak go wściekle atakują.
  Jaki on zły jest bo odwołał niewinną panią co to przykleiła sobie tylko 40 k.
  Ta niewinna nie zrobiła klubu w konia bo ona tylko zmieniła zdanie.
  Żenujący spisek jajników.

  Cały ten skorumpowany układ polityków i politycznie poprawnych mediów trzeba wyp.. ć na śmietnik historii.

  P Paradowska świetnie wpisuje się w nieuczciwa nagonkę.

  Może już czas na emeryturę ?
  Bez urazy ale taki zakłamany i nieobiektywny dziennikarz powinien odejść z zawodu.

  Proszę wziąć p. Nowicką pod rękę i zniknąć.
  Nie da się Pani słuchać.

 • tuseczek

  Oceniono 23 razy 17

  Media głównego nurtu takimi artykułami dają znać Kwaśniewskiemu, że jak będzie fikać i zagrażać Tuskowi, to codziennie będą go wałkować w mediach, aż zrobią z niego wariata, złodzieja, pijaka. Jak dla mnie, to są mafijne metody.

 • kartofeldopieca

  Oceniono 25 razy 17

  POradowska to zdaje się ciotka pięknej Pawłowicz? Bo POkractwo intelektualne bliźniaczo POdobne... Ale kalkulacja POprawna - teraz POdeprę POdkradanie premii to się sama POdłapię w następnej transzy...

 • kawabis

  Oceniono 20 razy 16

  A lustra to pani nie ma? Proszę popatrzeć w lustro tak właśnie wygląda rozhisteryzowana, stara baba. Proponuję iść w kierunku rozkochania Nowickiej przez Palikota, i wmawianiu ludziom, że ona te 40 tys. przytuliła z miłości, z Sawicką się udało wielu w to uwierzyło, może i z tą spryciulą się uda. Jeżeli publicyści bronią nieetycznych i niemoralnych zachowań a krytykują tych co chcą takie zachowania ograniczyć lub ukarać to znaczy, że qrestwo nie dotyczy tylko polityki, ale wszelkich dziedzin życia publicznego.

 • tytus14

  Oceniono 22 razy 16

  stara baba chwali starą złodziejkę, zachłanność i pęd do nie swojej kasy jest według parandowkiej godne pochwały, a prawda jest taka że ku... po raz kolejny się nachapały. Koniec z sejmem rozwiązać ten burdel

 • racjonalista84

  Oceniono 20 razy 16

  Czekałem na ten głos zdrowego rozsądku. Janina jak zawsze wzór obiektywizmu - w kwestiach związanych z Palikotem zwłaszcza. Tak jak ktoś napisał tutaj - ciekawe co na to twierdzenie - stara baba - środa i szczeka... tfu szczuka :)

 • dadalus

  Oceniono 19 razy 15

  czy tylko ja dostrzegam tą niedorzeczność
  wszyscy zapraszani goście do radia TOK za wszelką cenę próbują dopiec palikotowi razem cała redakcją której poziom wiedzy jest wprost żenujący aż żal tego słuchać
  Nie trzeba być jego zwolennikiem żeby trzeźwo oceniać sytuacje

  natomiast wśród słuchaczy dominuje głoś rozsądku o co tu chodzi?

 • paw73

  Oceniono 21 razy 15

  Decyzją ministra transportu Nowka PO, nie będą budowane wokół miast, gdzie nie zbudowano autostrad. Miasta przez ,które przechodzą drogi szybkiego ruchu, nie będą miały obwodnic. Rządy PO, budują obwodnice, tylko tam gdzie rządzi PO.
  Czekam an stracie Palikotobus, kontra Tuskobus. Palikot zapowiedział,ze będzie jeździł po kraju za Tuskiem i tam się będzie z nim konfrontował, ukazując jego obłudę i kłamstwa Tuska. Palikota bus będzie najczęściej kontrolowanym pojazdem w kraju.

 • kulszowa

  Oceniono 19 razy 15

  Skoro Palikot jest dla tej pani stary to ile ta pani Paradowska ma lat.20,40 ....? Na pierwszy rzut oka widac ,ze ma okolo 70 wiosenek......Możliwe ,ze miej ,ale wypalane ogromne ilosci papierosów każdego dnia robi swoje.Palikot przy niej więc wygląda dokladnie ,jak jej syn. Pani Paradowska atakując Palikota zapomniala ,że bardzo nieeleganckie jest określanie czyjegoś wyglądu( o czym juz z okazji pani Beger kiedyś grzmiala) i przylepianie etykiety rozchisryzowany , stary. To ,ze Palikot używa czasem podobnych określeń nie upoważnia więc tej już mocno podstarzalej damy do tego samego skoro zawsze tak gra kulturalną i wyważoną damę .Ale to tej pani uchodzi no hieny tak samo jak i podgatunku dziennikarskiego krzywdy sobie nie zrobia tym bardziej kiedy sprawa dotyczy przecież tego wstrętnego ,bezbożnego plugawca Palikota. Gdyby palikot podobnie tą pania określil GW,TVN 24 ponownie by uruchomiły wielodniowy spektakl pt.jaki to Palikot cham i prostak !!!

 • rooboy

  Oceniono 19 razy 15

  Czyli jak paradowska...

 • opatrumiaredagdynia

  Oceniono 24 razy 14

  nie rozumiem po co Palikotowi do szczęścia Kwaśniewski ? do Sejmu wszedł bez Kwaśniewskiego, struktury stworzył bez niego i teraz nagle Kwaśniewski jest niezbędny!
  po co na co ? przecież facet jest skończony politycznie w Polsce

 • lepa

  Oceniono 22 razy 14

  Pani Paradowska zaczyna poslugiwac sie jezykiem ulicy. Wstyd

 • warmiak87

  Oceniono 19 razy 13

  To raczej Paradowska jest rozhisteryzowaną starą babą, bo tak się stara by dokopać Palikotowi i jej nie wychodzi.

 • konfuziussagt

  Oceniono 15 razy 13

  Nielojalnosc, pazernosc, nieslownoac, intrygi z przeciwnikami politycznymi.
  ale przeciez jednak kobiety.
  To co sie ten Palikot i caly ich Klub Poselski czepia? :-)

 • bnole

  Oceniono 20 razy 12

  A mnie ręce opadają, gdy słucham ,P.Paradowską. Do Pani nie dociera, że jesteśmy non stop okradani, przez tak zwanych wybrańców narodu i nie tylko.Gdy P.Palikot zwraca na to uwagę, może i w sposób nie wybredny,to wylewa się na niego pomyje. Zapytajcie ludzi daleko od W-WY ,co myślą i w jaki sposób wyrażają się o rządzących ,o Sejmie i Senacie .Dam przykład: same ku...y nami rządzą, dbają tylko o swoje d..y,to jest skur.....sko. A o dziennikarze,to k...y na usługach innych, a zresztą co to za dziennikarze. Wystarczy?

 • pawelek332

  Oceniono 14 razy 12

  to sa wlasnie feministki nie mozna ich ukarac bo zaraz lamentuja ze to ze wzgledu na to ze sa kobietami a prawda jest taka ze to durne babsztyle z dlugimi jezorami ale pustymi lbami

 • wychodze

  Oceniono 14 razy 12

  Akcja Palikota jak najbardziej sluszna i za to go popieram ale retoryka troche w stylu pis a tego nie lubie

 • benek231

  Oceniono 18 razy 12

  A szanowna pani juz dawno powinna zniknac z oczu opinii publicznej. Tak uwazam, gdyz nie maja dla mnie najmniejszego znaczenia opinie osoby ktora najpierw dzielnie i dlugo umacniala socjalizm, a nastepnie rownie spontanicznie pomagala w budowaniu aktualnego panstwa wyznaniowego, wlazac w odbyt klerowi na wszelkie mozliwe sposoby. A wszystko po to by stac sie udzialowcem Spoldzielni "Polityka" - wczesniej wlasnosci spolecznej.

  Ze tez takie kreatury nie zapadaja sie pod ziemie....ba, ciagle wyplywaja.

 • kapitan.kirk

  Oceniono 18 razy 12

  "Jak stara baba"... No pięknie, seksizm i ageizm w jednym zdaniu o raptem trzech słowach - czekamy na ostrą reakcję pp. Szczuki i Środy ;-P
  Pzdr

 • 1ewkas

  Oceniono 17 razy 11

  Pani redaktor mówi: naprawdę z powodu jednych czy drugich...marnych notowań...nie warto urządzać tych żenujących spektakli.
  Środowiska feministyczne uzyskały w ostatnich wyborach...ćwierć procent. Palikot wprowadził do Sejmu 40 posłów.
  I to o nim pani tak mówi ? Żenada.

 • fuszi

  Oceniono 15 razy 11

  Tyle tu pięknego oburzenia na złodziei rozkradających ukrzywdzoną ojczyznę, że aż serce rośnie! Pamiętajcie jednak, że politycy nie biorą się znikąd - są najczystszą emanacją społeczeństwa, z którego pochodzą. Bo niby jak? Spośród 38 milionów obywateli tylko 460 to złodzieje? I jakimś cudem oni zostali akurat w komplecie wybrani? Nic z tych rzeczy! Wszyscy mamy wrodzoną skłonność do krętactwa, nic dziwnego zatem, że nasi reprezentanci również. Spójrzcie uczciwie na te nasze drobne szwindle dnia codziennego: lewe zwolnienia lekarskie, przejazdy na gapę, parkowanie na miejscach dla inwalidów, piractwo w sieci, śmieciowe umowy i wykorzystywanie pracowników, obijanie się w pracy itd. Oczywiście - skala nie ta, bo i możliwości mniejsze. Ale gdyby tak dać do ręki mandat posła... Kto wie... Radzę zatem od czasu do czasu spojrzeć w lustro zamiast dławić się bezsilnym żalem, że kradnie ktoś inny niż my. I błagam jeszcze o jedno: mniej patosu w wypowiedziach!...

 • zenonczyk

  Oceniono 14 razy 10

  Pani Paradowska staje się coraz bardziej żałosna. Żeby nie jedno babsko (pani Nowicka - kłamczuch) , która uczepiła się stołka to mielibyśmy w Polsce "małą rewolucję moralną". Bez względu na to jaki był cel pana Palikota powołanie na stanowisko wicemarszałka sejmu osoby transseksualnej miałoby daleko idące następstwa.Podejrzewam że bardziej niż te wszystkie "manify" i temu podobne akcje, które organizacje feministyczne organizowały. Najbardziej rozśmieszyła mnie wypowiedź pani Nowickiej że wszyscy politycy kłamią to ona też może. No proszę wystarczyło 1,5 roku w sejmie a już zaliczyła siebie i skoczyła do klasy "uprzywilejowanej ".

 • obserwator1020

  Oceniono 14 razy 10

  "zachowuje się pan jak rozhisteryzowana, stara baba" - i kto to mówi? Pora już z godnością odejść na zasłużoną emeryturę.

 • x80000

  Oceniono 16 razy 10

  "jak rozhisteryzowana, stara baba"

  Sexism in progress :D

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 13 razy 9

  Paradowska, Szczuka, Krocka, Nowicka, Olejnikówna, Starowiejska, Kolenda, Pohanke, Ikonowicz-Gessler ... aj-waj, czy to kibuc?

 • jacz3

  Oceniono 8 razy 8

  nie widzę swojego wpisu.
  A napisałem tylko, że polski parlament jest 8 x większy niż w USA.
  Powinno być 70 wybrańców w obu izbach.
  Jest , przypomnę 560.
  czy to powód do skasowania ?

 • kantrzyn

  Oceniono 14 razy 8

  Miejcie litość i przestańcie pokazywać zdjęcia tego kobiecego dinozaura. Ta kobieta jeszcze nic nie napisała ciekawego, tylko zrzędzi.

 • kato-rznik

  Oceniono 17 razy 7

  Rozhisteryzowanych starych bab szukalbym gdzie idziej: Razikmera Sruka, Sropfesor Lagmadena Czwartek, Menda Starzycka, Jarek, Sropfesor Gawlowicz itd

 • ciemnyludd

  Oceniono 27 razy 7

  OD MISTRZA JAROSŁAWA powinien Palikot się uczyć JAK SIĘ ŚLIZGAĆ NA ŁZACH...a nie tak nieudolnie...... I M R O W I Z O W A Ć

 • brutalny_cyrkiel

  Oceniono 12 razy 6

  Rozhisteryzowana, stara baba. Paradowska tak z autopsji...

 • juriusz_huszkedres

  Oceniono 10 razy 6

  Brednie.

 • 1234qwerty

  Oceniono 13 razy 5

  Przygadał kocioł garnkowi.

 • malutkipistolecik

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Paradowska (Panie Paradys) ciach, ciach

 • epox84

  Oceniono 15 razy 5

  Na bronieniu baby która się nie odcięła od słów swojego bękarta, wyzywających więźniów katyńskich od darmozjadów i chwalących ruskich za ich zamordowanie, daleko nie zajedziecie. U Pani Paradowskiej widzę że już demencja postępuje.
  Na szczęście teraz można już z czystym sumieniem głosować na Ruch, który jest jedyną poważną i realną alternatywą dla PO.

 • vitmik

  Oceniono 11 razy 3

  coś o hipokryzji jednego z bohaterów obozu wzajemnej adoracji związanego z GW:
  cytat z dzisiejszego wydania GW: Profesor przyznaje, że dostał od Palikota propozycję startu z "listy Kwaśniewskiego", ale "do konkretów jest jeszcze bardzo daleko".

  cytat sprzed kilku dni tego samego "Profesora":
  Sam byłem w NZS i cieszyliśmy się wielką swobodą działalności. Byliśmy jednak absolutnie lojalni wobec uczelni - podkreśla ........... - Chodziliśmy do rektora z pytaniem, czy dana forma działalności jest akceptowana. Nikomu w NZS nie przychodziło do głowy, żeby robić coś na terenie uczelni bez jej wiedzy.
  Zdaniem .......... członkowie NZS powinni uszanować, że uniwersytet nie powinien być uwikłany w żadną działalność polityczną.

  Jak to się ma do cytatu z dzisiejszego wydania GW "Profesorze"?
  wiecie o kogo chodzi? ;)

 • usmiech_prezesa

  Oceniono 2 razy 2

  Paradowska powinna spojrzec w lustro - wtedy zobaczy rozhisteryzowana stara babe.

 • vikaromaniuta

  Oceniono 1 raz 1

  To o sobie !

 • ad2009

  Oceniono 3 razy 1

  Co , nie po linii? Gdzie wsiowy cenzorku moj komentarz? Za duzo o PSL?

 • przytomny2

  0

  Głównym rajfurem ,który wykorzystał Nowicką jest sam Palikot!

 • drmw

  0

  ,,,wybory pokażą jak
  to będzie z Partią Palikota.
  Polska,to ciekawy kraj.,,,
  a nuż wygra.

 • drmw

  0

  ,,,wybory pokażą jak
  to będzie z Partią Palikota.
  Polska,to nieciekawy kraj.

 • drmw

  0

  ##***---@---***##.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX