Miller o Kwaśniewskim: Jestem zażenowany. A Kaliszowi grozi usunięcie z SLD

Aleksander Kwaśniewski postanowił zapisać się do nowego PiS-u, czyli formacji Palikot i Siwiec. Jestem zażenowany. SLD nie może zniżyć się do poziomu polityki uprawianej przez Janusza Palikota. Kwaśniewski niestety się zniżył - powiedział Leszek Miller w RMF FM.
- Jestem zażenowany - tak Leszek Miller skomentował w RMF FM decyzję Aleksandra Kwaśniewskiego o przyłączeniu się do inicjatywy Europa Plus. Potwierdził też, że SLD nie poprze tych działań.

- My nie możemy zniżyć się do poziomu uprawianej przez Palikota polityki, do tego poziomu politycznego zachowania się... - stwierdził. - Nie możemy akceptować słów, że pani Nowicka chciała być zgwałcona, a premier Tusk zlizuje śmietanę z kolan kardynała Nycza. Uważamy, że jest pewien pułap, poza który nie wolno wychodzić - i my na pewno nie wyjdziemy - dodał.

"Nie potrzebujemy żadnych łączników"

Leszek Miller ostro wypowiedział się też o postawie Ryszarda Kalisza, którego Aleksander Kwaśniewski określił mianem łącznika między SLD a Europą Plus. - Jeśli Ryszard Kalisz potwierdzi te słowa, które Aleksander Kwaśniewski skierował pod jego adresem, to Ryszard Kalisz zostanie usunięty z SLD - stwierdził Miller. - Nie potrzebujemy żadnych łączników - podsumował.

Więcej w RMF FM

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
Miller o Kwaśniewskim: Jestem zażenowany. A Kaliszowi grozi usunięcie z SLD
Zaloguj się
 • skynet1234

  Oceniono 28 razy 24

  Panie Miller ale albo zmienicie swoje działania albo nadal będziecie dryfującym na faach okrętem, krórego te fale mogą znieść poza próg wyborczy. Nie wchodzicie na pewne pułapy i przegrywacie. Stękacie gdzieś w tle, marudzicie, a PiS Was wypiera jako opozycja. I wyprą Was Kwaśniewski, Palikot i Siwiec. Good bye!

 • niktwazny126

  Oceniono 26 razy 22

  Czyżby to już koniec lewicy z Millerem na czele? Panie Leszku, udowodnił pan w ostatnich latach, że idziecie na dno. I odrzucacie rękę, ktora może pomóc się wydostać na powierzchnię.

 • rot.leszek

  Oceniono 19 razy 15

  Najwyzszy czas pomyslec o emeryturze panie Miller!

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 13 razy 11

  Pomidor.. towarzyszu Miller...pomidor...

 • czarna.beata

  Oceniono 12 razy 10

  P.Miller,jak zabraknie Rysia w SLD to zostanie po was tylko wspomnienie.

 • andrzejt1950

  Oceniono 12 razy 6

  TEN KOMUNISTYCZNY APARATCZYK TYLE MA WSPÓLNEGO Z SOCJALIZMEM ,CO JA Z KOŚCIOŁEM.ON KOCHA SAMEGO SIEBIE I ZROBI WSZYSTKO ABY GO OD KORYTA NIKT NIE ODSUNĄŁ.
  A NAJLEPIEJ TO WYCHODZI MU DOGADYWANIE SIĘ WŁAŚNIE Z KOŚCIOŁEM BO TAM NIGDY NIE BYŁO DEMOKRACJI I U KOMUCHÓW TAKŻE,

 • gregorry1953

  Oceniono 7 razy 5

  Miler chyba zglebi.

 • docsnugg

  Oceniono 6 razy 4

  Podstawowy błąd lewicy to wykluczenie z góry miejsca dla obu partii.

  "Postsolidaruchy" były mądrzejsze i dlatego rządą od tylu lat. :P

  Więcej: www.tokfm.pl/blogi/zenujacy-blog/2013/02/monotyka_miller_golota_polskiej_polityki_/1

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX