Poseł PiS: Szczuka, Bochniarz szlajają się po salonach, żyją jak milionerzy. I jakiś Ania Grodzka... [WIDEO]

- Nie powiem o nich "kobiety", tylko "baby" - oświadczył portalowi WirtualnyKonin.pl poseł PiS Witold Czarnecki. Mówiąc "baby", polityk miał na myśli organizatorki I Konińskiego Kongresu Kobiet. - Gdzie były te baby, kiedy ustalano, że ciężko pracujące kobiety, jak dojarki, mają harować do 67. roku życia? Nie było ich, bo wolą szlajać się po salonach, żyć jak milionerzy... Mojej żony konserwatystki nic z nimi nie łączy. Z nimi czy z jakimś Anią Grodzką... - dodał Czarnecki.
Poseł PiS Witold Czarnecki gościł w programie "Wirtualna Kanapa", w którym redaktorka naczelna portalu WirtualnyKonin.pl Maria Jaśkiewicz próbowała z nim rozmawiać m.in. o I Konińskim Kongresie Kobiet. Ale właściwie spotkanie było niemal nieprzerwanym 14-minutowym monologiem mało znanego dotąd posła PiS. - To wewnętrzna inicjatywa Platformy Obywatelskiej, pali im się grunt pod nogami i próbują lewackie resztówki do siebie ściągnąć - tak poseł, który został do Sejmu wybrany właśnie z Konina, tłumaczył, dlaczego mimo zaproszenia nie wziął udziału w wydarzeniu.

- Krótko mówiąc, występują pod hasłem kobiet, kongresu kobiet, ale kto w tym kongresie jest? Kazimiera Szczuka? Henryka Teodora Bochniarz? Nie wiadomo, z czego żyją, ale na pewno dobrze żyją... Szlajają się po salonach, żyją jak milionerzy, trudno powiedzieć, czym żyją, ale na pewno nie wiedzą, czym żyją prawdziwe kobiety - dowodził 60-letni poseł Czarnecki.

"Nie powiem o nich kobiety, tylko baby..."

- Bo polska kobieta ma wiele zmartwień - oświadczył pełnym znawstwa tonem poseł PiS i zaczął wyliczać zmartwienia, które, nie wiedzieć czemu, przypisał wyłącznie kobietom. - Ma zmartwienie, czy jej dziecko pójdzie do przedszkola. Ma zmartwienie, czy jej męża nie wyrzucą z pracy. Ma zmartwienie, kiedy jej dzieci, które właśnie wyjechały za granicę, wrócą, bo ma trójkę dzieci i one wszystkie są dzisiaj w Anglii... Znam takie kobiety. One mają poważne problemy - dodał.

Dziennikarka bezskutecznie próbowała wtrącić, że każdy Kongres Kobiet postuluje we wszystkich powyższych kwestiach, ale polityk tylko podniósł głos i wrócił znów do feministek. - A te kobiety? One mają takie problemy? Gdzie były te baby?! - pytał z emfazą. - Powiem nie "kobiety", tylko "baby", mówię tu o absolutnej czołówce [Kongresu - red.]... Gdzie były te baby, kiedy ustalano, że polskie kobiety, robotnice, te kobiety, które ciężko pracują fizycznie, np. dojarka, mają pracować do 67. roku życia? Gdzie one były? Czy one bunt wniosły? Nie! Ich tam nie było... Salonówki... - wzdychał Czarnecki.

"Czy mnie obchodzi jakiś Ania Grodzka?!"

- To jest jakaś gra... Cyniczna gra... Obrzydliwa gra, która działa pod szyldem płci kobiety... Co moją żonę łączy z tymi kobietami? Moja żona jest konserwatystką, tak samo moje siostry i kuzynki. I znajomi. I oni są normalnymi rodzinami! A czy mnie obchodzi los jakiegoś... jakiegoś Ani Grodzkiej, której jest 0,01 promila [w społeczeństwie - red.], bo ktoś sobie uciął czy nie uciął... Nie wiem, czy sobie uciął, ale chce się nazywać kobietą? To jest obraźliwe dla kobiet! Bo jak ktoś się nazwie "szafą", to mam mówić "pani szafo"? Bo on się czuje wewnętrznie szafą. To co? Mam do ciebie mówić "szafo"? Nie jesteś szafą! Jesteś chłopem, kobietą... Bóg stworzył kobietę i mężczyznę, ale ci nowocześni ludzie tworzą nowe byty. Podobno jest sześć podstawowych płci. Sześć! Ja ich nie znam... - skwitował pełen niedowierzania.

Odnosząc się do przedstawicieli nauki, którzy ustalili ten nowy podział płci, poseł oburzony dopytywał redaktor Jaśkiewicz: - I ja mam ich poważnie traktować, pani Mario? Ludzi, którzy chcą stworzyć nowego człowieka? Zniszczyć całą przeszłość? To jest skandal... Każda kobieta, która zna mój stosunek do kobiet, wie, jaki on jest... Pełna afirmacja i uwielbienie dla kobiet, przede wszystkim mojej żony.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (69)
Poseł PiS: Szczuka, Bochniarz szlajają się po salonach, żyją jak milionerzy. I jakiś Ania Grodzka... [WIDEO]
Zaloguj się
 • aniechich03

  Oceniono 158 razy 142

  Patriarchalny Taliban katolicki zawsze wypowiada się w imieniu swoich żon , sióstr , ciotek , babć i córek.
  Pamiętacie jak Jarosław tłumaczył się przed Ojcem z Radia Mariola za niestosowne słowa Bratowej na spotkaniu z Feministkami.
  Ten typ tak ma.
  Mówi co myśli kobieta z jego inwentarza domowego.
  Ciekawe , że nigdy taka łajza nie przyjdzie do studia z tą żoną , której kazałby urodzić dziecko z gwałtu ?
  Ciekawe....

 • rot.leszek

  Oceniono 127 razy 113

  Bardzo wspolczuje rodzinie posla (PiS) Witolda Czarneckiego
  Nie dosc, ze zona posla musi pracowac jako dojarka do 67 roku zycia, to jeczcze ma uposledzonego umyslowo meza na utrzymaniu..

 • niktwazny126

  Oceniono 112 razy 102

  No, to pojechał.... Moja żona, moja kuzynka... Tylko to się liczy, rodzina, a resztę świata niech diabli biora.
  Wulgarność pana Czarneckiego bije Palikota na leb.

 • kubadziu

  Oceniono 94 razy 82

  Jeżeli dla p. Czarneckiego "normalnością" jest poczucie bycia lepszym i pogarda wobec ludzi, którzy nie pasują do jego kołtuńskiego ciasnego świata, to cieszę się, że nie jestem "normalny".

 • andy18m

  Oceniono 86 razy 76

  "Pełna afirmacja i uwielbienie dla kobiet, przede wszystkim mojej żony."
  Niech się pilnuje.
  Znamy tych swiętojebliwych (Atrakcyjny Kazimierz, Kurski).

 • jk1962

  Oceniono 80 razy 72

  Tak wyglądają próby dyskusji z PISowskimi szczekaczkami.

 • maura4

  Oceniono 73 razy 71

  Następny, który potwierdza, że lepiej milczeć i stwarzać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać watpliwości.

 • dzikowy

  Oceniono 64 razy 60

  No i udało się posłu znaleźć jakąś zaściankową TV, gdzie mógł zaszaleć. A łatwo nie ma - Pawłowicz miała prajm tajm, no i temat bardziej nośny - mocna baba w drugim narożniku partii, ale chłop daje radę. Następnym razem proponuję coś o gejach i cywilizacji śmierci. Relatywizm moralny i nihilizm odradzam - elektorat tylu obcych słów nie spamięta lub nie zrozumie. Albo pójść na całość - nadmanganianizm będzie brzmiał uczenie.

 • ciociosan1

  Oceniono 56 razy 50

  Co za prymityw. Rece opadaja. A jaki ci to madralinski, jak "rzeczowo" potrafi argumentowac, poslugujac sie typowa madroscia ludowa,uzywajac przy tym slow "chlop" i "baba". To ma, oczywiscie trafic do ludzi zdroworozsadkowo i prosto myslacych, czyli samych swoich. Czyli prawicowych katolikow - prostych, normalnych,kierujacych sie prawem naturalnym (cokolwiek to znaczy). Ostatnio takich madrali rozplenily sie calechmary. Plaga jakas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX