Brudziński obraża Wałęsę: Wydepilowany, śmieszny, starszy pan

- Dzisiaj jest to dla mnie śmieszny, starszy pan, z którego zdaniem nie mam zamiaru się liczyć - tak Joachim Brudziński skomentował w Radiu Zet słowa Lecha Wałęsy o miejscu na multipleksie dla Telewizji Trwam. Były prezydent powiedział m.in., że ?nie można dawać małpie brzytwy?.
Poseł PiS nazwał byłego prezydenta "wydepilowanym Wałęsą", który "roztrwonił swój dorobek". - Odsyłam do tych zdjęć, którymi on epatuje. Jeżeli on mówi, żeby "nie dawać małpie brzytwy", to ja mówię, żeby Wałęsa został na tej Florydzie. Niech chodzi sobie z tymi kijkami po plażach Tampy i da mi spokój - powiedział Brudziński. - Dzisiaj jest to dla mnie śmieszny, starszy pan, z którego zdaniem nie mam zamiaru się liczyć - podsumował gość Radia Zet.

Rządy PO to 6 lat patologii

- Jarosław Gowin jest poglądami bliższy PiS niż na przykład lewej strony swojej partii - stwierdził Joachim Brudziński. Nie potwierdził jednak, że Gowin miałby stać się członkiem Prawa i Sprawiedliwości. - Pamiętamy też choćby to, jak Jarosław Gowin zachowywał się po aferze hazardowej, jak uwiarygodniał Mirosława Drzewińskiego, Sobiesiaka i tych wszystkich, którzy za aferą hazardową w mniejszym lub większym stopniu stali - ocenił poseł PiS.

- Realizujemy scenariusz, by odsunąć Platformę od władzy i przejąć tę władzę - tak Brudziński opisał plany swojej partii. Krytycznie odniósł się przy tym do sprzeciwu opozycji wobec proponowanego przez PiS rządu prof. Glińskiego. - Teraz Zbigniew Ziobro i Leszek Miller ramię w ramię zabiegają o przychylność Donalda Tuska. Dowiadujemy się, że są zainteresowani tym, aby w Polsce ta hańba III RP, jaką jest 800 tys. niedożywionych dzieci, trwała nadal. Niech wspierają Donalda Tuska i niech dalej będzie w Polsce bezrobocie wynoszące ponad 14 proc., niech trwa dalej ta patologia, jaka jest od 6 lat - powiedział Brudziński.

Jarosław Kaczyński na premiera

Joachim Brudziński podkreślił, że prof. Gliński jest kandydatem pozapartyjnym. - Jeżeli - w co głęboko wierzę - PiS wygra wybory w 2015 r., to kandydatem na premiera będzie Jarosław Kaczyński - zapowiedział. Dodał, że prof. Gliński jest obecnie kandydatem na premiera dlatego, że partia Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans na przejęcie władzy. - Jesteśmy realistami i wiemy, że projekt stricte partyjny, z kandydatem z Prawa i Sprawiedliwości, już na starcie byłby skazany na niepowodzenie - stwierdził.

Więcej w Radiu ZetWięcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (39)
Brudziński obraża Wałęsę: Wydepilowany, śmieszny, starszy pan
Zaloguj się
 • klaus.1.58

  Oceniono 56 razy 52

  Panie Brudziński twierdzi pan że Wałęsa roztrwonił swój dorobek !!! może i tak !? ale pan nie roztrwoni nic
  bo pana ludzie zapamiętają jedynie z nieprzemyślanych głupich -niedorzecznych -a co gorsza kłamliwych i
  obrażliwych dla ludzi wypowiedzi !!! pan nie ma żadnego dorobku !!!!!

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 51 razy 49

  Oj lepicie tego Golema Glińskiego (nomen omen)...to se go lepcie. Jedno jest pewne...przeszliście już do historii patologii demokratycznych z wielkim, smoleńskim hukiem. Stowarzyszenie mitomanów, brzydali i chamowatych gburów, których ty Jojo jesteś klasycznym przykładem.

 • choleryk_wwa

  Oceniono 36 razy 34

  Wychodzi na to, że Jojo woli kudłatych.

  "Realizujemy scenariusz, by odsunąć Platformę od władzy i przejąć tę władzę" Panie Brudziński, ten scenariusz realizujecie od 6 lat i w takim tempie jeszcze z 10 lat będziecie go realizować. Potem porzucicie ten scenariusz, bo przecież władzy wciąż nie przejmiecie.

 • aqmika

  Oceniono 32 razy 30

  Rozdęte ego Brudzińskiego pozwala mu powiedzieć, żeby śmieszny Wałęsa dał mu spokój.
  Czuje się godnym przeciwnikiem na celowniku byłego prezydenta, a fakt nieliczenia się z opinią Wałęsy ogłasza w mediach.
  Konie kują, a żaba łapę podstawia, to jest dopiero śmieszne...

 • defhead

  Oceniono 30 razy 28

  Brudziński,jeśli kogoś chce się określać epitetami pt. wydepilowany,śmieszny,starszy pan,trzeba mieć odrobinę samokrytyki,albo choć lustro w domu.
  Jajogłowy,łysy kolesiu o topografii twarzy do złudzenia przypominającej krajobraz księżycowy.
  A jeśli chcecie odsunąć od władzy PO proponuję wygrać wybory a nie obalać rząd,bo tak wam się podoba.

 • barabura333

  Oceniono 27 razy 23

  To jojo brudziński,drobny pociągowy złodziejaszek ze Szczecina powinien wyjechac na zawsze, bowiem nie mam zamiaru słuchac jego absolutnie durnych, kabotyńskich wywodów. Ten zbuk, to jojo nie jest nawet śmiesznym pisowcem, jest natomiast przerażajacym osobnikiem z gębą pełną wytartych frazesów. Ten złośliwy,starszy osobnik jest tak odrazajacy, że ja bym na niego nawet pomyj wylac nie chciała /szkoda pomyj/.

 • ciemnyludd

  Oceniono 30 razy 18

  "Wydepilowany Starszy Pan", WAŁĘSA wprawdzie nie ma wykształcenia, ale ma INTELIGENCJĘ... Odwrotnie niż ta cała wasza "belwederska profesura" bawiąca się w "TECHNICZNE" JASEŁKA... W każdym normalnym kraju, NAUKOWIEC po takich "występach" musiałby zmienić zawód....Ale nie u nas, nie u nas...W tej całej naszej pseudo-naukowej feudalnej twierdzy, O STRUKTURZE RANG jeszcze z czasów Bismarcka, można pleść co ślina na język przyniesie, bo się ma na łbie PAŃSTWOWĄ PIECZĄTKĘ MĄDROŚCI...na każdy temat.. Amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX