Kaczyński bagatelizuje sprawę Klejnowskiej. Hofman: Ziobro chciał być rekinem, został leszczem

- Młodzi ludzie pracujący w Sejmie wymieniają się różnymi informacjami. Jeżeli pan Dorn uważa, że to inwigilacja prawicy, mogę jedynie powiedzieć, że to zabawne - powiedział Jarosław Kaczyński. Skomentował w ten sposób sprawę Ilony Klejnowkiej, która - zdaniem Solidarnej Polski - omotała jej działacza, by wynosił dokumenty partii Ziobry.
- Nie będę się tym zajmował - powiedział na samym wstępie konferencji Jarosław Kaczyński. - Młodzi ludzie pracujący w Sejmie wymieniają się różnymi informacjami. Jeżeli pan Dorn uważa, że to inwigilacja prawicy, mogę jedynie powiedzieć, że to zabawne. To wszystko - dodał.

Kiedyś Aniołek Kaczyńskiego, dziś Mata Hari PiS?

Sprawa dotyczy Ilony Klejnowskiej, działaczki PiS, która - według polityków Solidarnej Polski - miała omotać jednego z działaczy tej partii, Mariusza Łuszczka. Wszystko po to, by ten dostarczał Klejnowskiej dokumenty ziobrystów. Dzięki temu PiS miał szybciej organizować konferencje i podbierać pomysły Solidarnej Polski.

Podczas spotkania z dziennikarzami Klejnowskiej bronił rzecznik PiS Adam Hofman. - Z Ziobrą jest tak: miał być delfinem, chciał być rekinem, a został leszczem. Będę występował w obronie zaatakowanej przez tych facetów, damskich bokserów, pracownicy mojego biura Ilony Klejnowskiej - mówił Hofman.

- Jeśli te insynuacje, które nie mają nic wspólnego z prawdą, będą się powtarzać, będę występował na drogę prawną. Także w sądzie będę bronił jej dobrego imienia, bo to jest niegodne mężczyzn, by atakowali tak niewinną kobietę - dodał. Mówił też, że partia Ziobry się sypie. - Nie tylko współpracownicy przychodzą do mnie, ale również posłowie i nadają jedni na drugich - wyjaśnił.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (18)
Kaczyński bagatelizuje sprawę Klejnowskiej. Hofman: Ziobro chciał być rekinem, został leszczem
Zaloguj się
 • skynet1234

  Oceniono 35 razy 31

  I pomyśleć, że ponad 25% Polaków chce głosować na tych oszołomów, oszustów, kłamców i intrygantów... Przerażające!

 • choleryk_wwa

  Oceniono 25 razy 23

  Dali ciała że Klejnowską wysłali na przeszpiegi, jestem pewien że Sobecka skuteczniej by omotała i to niejednego naraz działacza SP, do tego więcej by dokumentów wyniosła, chociażby w polikach..

 • niktwazny126

  Oceniono 25 razy 23

  Prezes przemówił. Ciekawe, co w jego rozumieniu może być "zabawne". Rzeczywiście PiS zawsze gra czysto? Bo coś mi się pamięta, że prezes potrafi wykorzystać i rzucić :), kiedy mu się humor zmienia.

 • ciemnyludd

  Oceniono 24 razy 20

  A Hofman jak zwykle został skromnie...KUPKĄ KACZYŃSKIEGO...

 • arvelli_net

  Oceniono 21 razy 19

  ... ZdziczałyChłop, konkurent prezesowego kota z wycieraczki dostał nową ksywę LESZCZ :)... bardziej może pasowałaby PIZGATE:)... ale że dotyczy to panów którzy pochodzą w prostej (by nie rzec PROSTACKIEJ) linii z prezesowego kija, cieszę się :)

 • rbik53

  Oceniono 17 razy 15

  ... najpierw omotała prezesa. Prezes był zadowolony. I tak zaczęła się kariera działaczki.

 • klaus.1.58

  Oceniono 14 razy 12

  Hofman chyba nie znasz się na rybach !?? Leszcz piękna waleczna ryba !!! ty za to jesteś obślizgła meduzą
  i to nie grożną !! nie mylić z jadowitymi !!

 • artanek58

  Oceniono 14 razy 12

  Partia szpiegów .Teraz próbują bagatelizowac sprawe a to sprawa poważna .Wstyd oddawac głos na partie która już straciła reszte honoru .
  Oddany głos na PIS to głos do nie tylko stracony to głós dany na nazistowską partie.

 • azteci

  Oceniono 13 razy 11

  Z tego co wiem, pewna pani Joanna z KGHM, od dwóch latek bez mała z ZUSu niemałe pieniążki brała. A pan Adam w telewizji mówi, że nie ma w tym ani grama pisokryzji ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX