Senyszyn kandydatką na prezydenta? "Nie wykluczam"

- SLD poważnie rozważa wystawienie kandydatki na prezydenta - powiedziała w Poranku Radia TOK FM Joanna Senyszyn. - Pani chce kandydować? - dopytywała prowadząca audycję Janina Paradowska. - Nie wykluczam - stwierdziła Senyszyn.
W Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska i Joanna Senyszyn rozmawiały o Ryszardzie Kaliszu, który został wczoraj zawieszony w prawach członka SLD. Ma to być kara za współpracę z powołanym przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Janusza Palikota oraz Marka Siwca Ruchem Europa Plus.

Kalisz zawieszony w prawach członka SLD

- Kalisz zawsze gra na siebie, zawsze kreuje swój wizerunek - wskazywała Senyszyn. - Bo chce być prezydentem. Czy Sojusz by go poparł jako kandydata lewicy? - zapytała Paradowska. - Sojusz poważnie rozważa wystawienie kandydatki na prezydenta - odparła europosłanka. - Pani chce kandydować? - podjęła prowadząca Poranek Radia TOK FM. - Nie wykluczam - stwierdziła Senyszyn.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (29)
Senyszyn kandydatką na prezydenta? "Nie wykluczam"
Zaloguj się
 • krukpl

  Oceniono 32 razy 28

  Marzenia , SLD żyje w świecie fantazji

 • td2701

  Oceniono 28 razy 20

  Przecież dziś 7 marca a nie 1 kwietnia. Ale jaja.

 • buk.horror.dulszczyzna

  Oceniono 29 razy 13

  Jestem za!!!
  Dlaczego ?
  Ano...a kto zamiast? Gajowy ponownie?
  Bufetowa? śmiech na sali..:))
  Joaśka,zwana uszczypliwie "czerwoną babcią", zrobi wiele
  ps.pogłoski jakoby ona była córka Ojca Tadeusza i Matki Teresy nie potwierdziły się

 • choleryk_wwa

  Oceniono 27 razy 11

  Wróżę jej poparcie na poziomie Korwina Mikke i tego typu oszołomów. Ale prawda jest taka, że SLD ma strasznie krótką ławkę, podobnie jak Palikot i nie mają zbytnio kogo wystawić.

 • life.form

  Oceniono 23 razy 9

  Pani Senszyn powinna przejść szkolenie w zakresie mowy ciała. Na tym klipie jest kilka momentów, kiedy zwraca wzrok w górę na prawo. Człowiek to robi wtedy, gdy kłamie lub sięga po zasoby wyobraźni zamiast własnych przekonań. Innymi słowy, człowiek się tak zachowuje, gdy mówi rzeczy, co do prawdziwości których sam nie jest przekonany.

 • wmc-33

  Oceniono 11 razy 7

  Biorąc pod uwagę śmieszność SLD, Senyszyn doskonale pasuje na ich kandydatkę na prezydentkę.

 • polak189

  Oceniono 25 razy 7

  Niech kandyduje. Ośmieszy tylko swoją partię maksymalnie 5% poparciem. Mieć takiego prezydenta to byłby dopiero obciach.
  www.youtube.com/watch?v=Gsf9GwAhseI
  www.swietlistedusze.pl

 • lech2011

  Oceniono 6 razy 6

  Joanna Senyszyn na papieża? "Nie wykluczam"

 • v_oo_d_ee_n

  Oceniono 13 razy 3

  to chyba tylko według zasady, że nie ważne jak ważne by mówili. sld nie ma innego pomysłu, bo im raz po raz ktoś kradnie momentum ... a ten dziwo-babon na prezydenta to już jakiś absolutny political science-fiction....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX