Kaczyński z tabletem? Zdaniem naszych czytelników to kompromitacja [WYNIKI SONDY]

Zapytaliśmy czytelników portalu Gazeta.pl, co sądzą o sejmowym wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego, na którym pojawił się z tabletem. Prezes PiS odtworzył na nim przemówienie prof. Glińskiego. Do godziny 21.30 ponad połowa z Was odpowiedziała, że pomysł Kaczyńskiego to kompromitacja, a prezes jedynie narobił sobie wstydu.
Jarosław Kaczyński pojawił się na mównicy sejmowej z tabletem, z którego zaczął retransmitować przemówienie prof. Glińskiego, który nie mógł wystąpić w Sejmie osobiście ze względu na regulamin. Samo nagranie powstało dwie godziny wcześniej. Zdjęcie prezesa PiS z tabletem od razu zaczęło krążyć po Facebooku, prowokując ironiczne i prześmiewcze komentarze.

Jak tylko prezes Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął retransmisję wystąpienia prof. Glińskiego na mównicy sejmowej, w mediach społecznościowych posypały się dziesiątki złośliwych komentarzy. "Prezes Kaczyński w roli uchwytu na iPada" - zakpił na Twitterze minister Radosław Sikorski. "Bardzo się cieszę na te wygłupy Prezesa Kaczyńskiego" - napisała Agnieszka Pomaska.Zapytaliśmy czytelników, co o tym sądzą. Do godziny 21.30 ponad połowa głosujących uznała, że akcja Jarosława Kaczyńskiego to "kompromitacja", a on sam "tylko narobił sobie wstydu". Tę odpowiedź wybrało 52 proc. głosujących, czyli 6375 osób.

Chcesz się wypowiedzieć na ten temat? W sondzie wciąż można głosować >>

3197 czytelników portalu Gazeta.pl, czyli 27 proc. głosujących, jest zdania, że pomysł prezesa PiS to "Świetny fortel. Osiągnął to, co chciał". Na pozostałe dwie odpowiedzi zagłosowała podobna liczba osób. 10 proc., czyli 1158 naszych czytelników, uważa, że "Pomysł był żenujący, ale skuteczny", a 11 proc., czyli 1260 głosujących, stwierdziło, że "ich to nie interesuje".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (10)
Kaczyński z tabletem? Zdaniem naszych czytelników to kompromitacja [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
 • niktwazny126

  Oceniono 15 razy 11

  To jak jeden z najkrótszych dowcipów : Kaczyński z tabletem. Toż on niedawno ani komorki, ani
  internetu nie używal. A tu nagle proszę, jaki nowoczesny. Nie mam pewności, czy wszystkich to rozbawiło. Jednak kibice, narodowcy, moherkowe babcie patrzą w niego niemal z takim nabożeństwem, jak na największego z ojców dyrektora. On nadal jest niebezpieczny, choć śmieszny.

 • xyzw-wa

  Oceniono 17 razy 11

  kaczor jest specjalista od walenia samobojow , w ktorych pomaga mu hofman , `` wybitne umysly ``
  wesoly byl dzien , kaczy mozdzek zawsze cos wymysli , ze tylko boki zrywac ,
  i z calego wystapienia pozostalo tylko kaczynski z `` glinskim na tablecie`` , pol roku nad tym myslal , niebywaly umysl

 • antypiskopat

  Oceniono 10 razy 8

  Podobno można rezerwować czas reklamowy na iPadzie Prezesa, cena nieco wyższa niż na SuperBowl, ale i zasięg nieporównywalnie większy ;)
  ----------------
  antypiskopat.blogspot.com/

 • costa3500

  Oceniono 6 razy 4

  Do błazna można si przyzwyczaić.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 2 razy 0

  Popolupo..

 • caro3139

  Oceniono 7 razy -5

  Platforma właśnie ogłosiła konkurs"O najgłupszy tabletodowcip " Główna nagroda to tablet z logo Tuska

 • caro3139

  Oceniono 8 razy -6

  Stara metoda Tuska i PO uciec od istoty problemu, wyśmiać i straszyć PiS-em a Polacy póki co w dużej części dają robić z siebie głupków.Nie odniesiono się merytorycznie do słów Kaczyńskiego bo to byłoby niebezpieczne-trzeba by mu po części przyznać racje więc zostały tylko durnowate tableto-dowcipy

 • jaca661

  Oceniono 27 razy -15

  Zwykła manipulacja antypolskich mediów. Jak dla mnie mógł włączyć walkmana . Tu chodzi o symbol a nie gadżet. Pseudo demokracja kolesi z garbatymi nosami. Kaczyński nie chciał błyszczeć nowoczesnością tylko wskazał na zamykanie możliwości debaty dla p. Glińskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX