Dwie osoby zatrzymane za grożenie śmiercią agentowi Tomkowi

Policja zatrzymała dwie osoby, podejrzane o wysyłanie listów z pogróżkami do posła PiS Tomasza Kaczmarka - poinformował portal Tvp.info. - W stosunku do jednej osoby zastosowany został dozór policyjny. W stosunku do drugiej - prokurator skierował wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl Dariusz Ślepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
- Śledztwo w tej sprawie Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadziła od września ub.r. W ramach śledztwa dwie osoby zostały zatrzymane. W stosunku do jednej zastosowany został dozór policyjny, wcześniej prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzut kierowania gróźb karalnych. W stosunku do drugiej osoby prokurator skierował dzisiaj wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Na obecną chwilę nie ma jeszcze decyzji sadu w tej sprawie - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl rzecznik prokuratury, Dariusz Ślepokura.

"Ustalę tylko, gdzie masz biuro poselskie i j...ę ci z rakietnicy"

Jak donosi Tvp.info zatrzymani to mieszkańcy Warszawy i Rzeszowa.

W jednym z anonimów, które wysłano do Tomasza Kaczmarka, napisano: "Skorzystam z tego, co mnie w wojsku nauczyli, bo pewnie taki gej jak ty nie był w woju... Ustalę tylko, gdzie masz biuro poselskie i j...ę ci z rakietnicy w łeb". Poseł Kaczmarek i jego asystentka mieli na swoje adresy e-mail otrzymać kilka podobnych pogróżek.

Agent Tomek uważa, że groźby mogą mieć związek z jego aktywnością dotyczącą nieprawidłowości w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego. Jak twierdzi, odkąd zaczął interesować się SKW, zaczął być nielegalnie podsłuchiwany.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
Dwie osoby zatrzymane za grożenie śmiercią agentowi Tomkowi
Zaloguj się
 • choleryk_wwa

  Oceniono 31 razy 29

  "Agent Tomek uważa, że groźby mogą mieć związek z jego aktywnością dotyczącą nieprawidłowości w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego" o tej, czy jakiejkolwiek innej aktywności pana posła nikt nie słyszał, wszyscy słyszeli i widzieli za to jedynie "zdjęcia operacyjne" torsu tego harcerzyka, który tak szalenie dbał by nie zapocić koszuli ze stresu..

 • bezspokoju

  Oceniono 26 razy 24

  Nie przydawajcie rozgolonemu za publiczne pieniądze bawidamkowi jakiegokolwiek znaczenia. Ani z niego agent i ani z niego poseł. Z pewnością żaden z niego człowiek godzien szacunku.

 • xymeon_x

  Oceniono 23 razy 19

  nasikać bym na gnoja nie chciał a co dopiero mu grozić ... jest zasada nie rusz gie bo się pobrudzisz

 • policyjny_pies

  Oceniono 14 razy 12

  Na miejscu tego "agenta" zakopałbym się ze wstydu 3 metry pod ziemią i nie wychodził z niej do końca świata. Obciach jakiego doświadczył w związku ze swoimi "działaniami operacyjnymi" uwidocznionymi na zdjęciach które wyciekły do Sieci sprawił że ośmieszył się i stracił wszelką wiarygodność jako funkcjonariusz publiczny i jako zwykły człowiek. A jego atak na szefa CBA, Pawła Wojtunika był poniżej honoru prawdziwego mężczyzny Akurat Paweł Wojtunik jest prawdziwym specjalistą i świetnym szefem, a agent T. mógłby mu co najwyżej myć kibel w domu! Ten zarozumiały, śmieszny człowiek nie zasługuje na to żeby nosić spodnie! W życiu nie podałbym mu ręki!

 • rot.leszek

  Oceniono 13 razy 11

  ...z taka zapadnieta klata, wystarczyloby mu je*nac z "liscia"

 • tufo

  Oceniono 12 razy 10

  A on jeszcze miałby dla kogoś coś znaczyć? Przecież coś takiego trzeba omijać z daleka, aby jakieś ścierwo nie przeszło.,

 • realizmforte2

  Oceniono 11 razy 9

  Pewnie uwiódł panienkę jakiemuś łysoniowi i zaraz afera.

 • notosamjuzniewiem

  Oceniono 3 razy 3

  Czyżby kolejna prowokacja "agenta"? Jak go znam, sam pisał te groźby, a ci aresztowani to "słupy" :)

 • fasolaks

  Oceniono 3 razy 3

  kto by go chciał zabijać? po jaką cholerę? chyba może jakiś inny emeryt w jego wieku? a może to już demencja starcza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX