Paradowska: Sondaż CBOS zdenerwował Dudę? Coś traci nerwy ten młody człowiek

Janina Paradowska skomentowała w Poranku Radia TOK FM zarzuty Andrzeja Dudy względem sondażów CBOS, w których zdecydowanie prowadzi Bronisław Komorowski. - Coś ten młody człowiek traci nerwy - stwierdziła.
Wczoraj opublikowano dwa sondaże prezydenckie: przygotowane przez CBOS i Millward Brown. - Można kompletnie zgłupieć - westchnęła w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.

Tak już będzie z sondażami?

W badaniu CBOS z ogromną przewagą w pierwszej turze wygrywa Bronisław Komorowski (63 proc. wobec 15 proc. Andrzeja Dudy. - Czekam na sondaż, który pokaże, że ja mam minus pięć procent, a pan prezydent Bronisław Komorowski ma 110 procent poparcia - skomentował Andrzej Duda, nazywając CBOS sondażownią "rządową".

- Niesłychanie zdenerwowało to pana Dudę. Coś ten młody człowiek traci nerwy, zaczął wyzywać CBOS od rządowej sondażowni - stwierdziła Paradowska.

W sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN przewaga urzędującego prezydenta jest o wiele mniejsza (47 proc.) i do drugiej tury wchodzi Andrzej Duda (25 proc.). - I tak jeszcze jakiś czas będzie - rozłożyła ręce Paradowska, wskazując na sondażowe rozbieżności.

Jaki sondaż, taki wynik

W ostatnich sondażach przed wyborami prezydenckimi są spore rozbieżności. IBRiS przygotował dla PiS badanie, z którego wynikało, że Komorowski nie wygra wyborów już w pierwszej turze, będzie musiał zmierzyć się z Dudą. W styczniu w sondażu Millward Brown Komorowski zebrał 65 proc. poparcia, a Duda 21 proc. Poparcie dla urzędującego prezydenta znacząco więc spadło.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (63)
Paradowska: Sondaż CBOS zdenerwował Dudę? Coś traci nerwy ten młody człowiek
Zaloguj się
 • mr.off

  Oceniono 59 razy 19

  A.Duda jako polityczny sobowtor/proteza udajaca L.Kaczynskiego (majaca zrobic dobrze J.Kaczynskiemu) musi udawac, ze jest inaczej jak jest.

  Czyli, zee biale to czarne, a czarne to biale.

  To od dawna polityczny leitmotiv PiS.

  Jego kandydatura to przedstawienie dla ciemnego luda IV RP i lemingow III RP.

  Juz wspiera go zza politycznego grobu A.Fotyga, za chwile wyskoczy A.Macierewicz, pozniej por. A.Wojsztyl, minister J.Sasin i reszta pisowskich zoombies.

  Na tym polega polska 'polityka': na tancu sw.Wita politycznych kukielek pociaganych za sznurki.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 58 razy 18

  Sondaż tak zdenerwował Dudę że mu się nawet sznurki do pociągania przez prezesa...p o p l ą t a ł y...

 • kotmiki

  Oceniono 33 razy 11

  Prezydent Duda i expressowe ułaskawienia bandytów i gangsterów za opłatą ,tak było za czasów lecha Kaczyńskiego Wtedy Duda niezła kasę robił z Dubienieckim i kownackim

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 30 razy 10

  Duda nagle zdał sobie sprawę z tego że jest "marionetką" wystawiona do udziału w konkursie kulinarnym?

 • kotmiki

  Oceniono 13 razy 9

  Duda specjalista od expressowych ułaskawień bandytów i gangsterów co robił w czasach Prezydenta Lecha Kaczyńskiego razem z mec. Kownackim ,Dubienieckim

 • gspotsamurai

  Oceniono 15 razy 9

  Zagadka:
  Jeśli Duda i PiS wygra. Jeśli dadzą rolnikom, górnikom i frankowcom i innym co obiecali, jeśli cofną wiek emerytalny, jeśli przejmą prokuraturę, jeśli Macierewicz znowu zacznie się bawić w Jamesa Bonda? To po ile będzie Euro?

 • azteci

  Oceniono 37 razy 9

  Jak mu Bielan nawciskał kitu, ze 1/3 z 10 jest większa od 1/4 z 60 to się chłopina zdenerwował. A możne to tylko skutki uboczne 'bohaterskiego' czynu na stoku? Te nerwy ;-)

 • arvelli_net

  Oceniono 11 razy 7

  ... pisowcy mają ubzdurane że wszyscy Polacy na nich ZAWSZE zagłosują i frustrują się potem z powodu miernych wyników wyborczych. A Polscy wyborcy pamiętają kłamstwa kaczyńskiego, pamiętają permanentne prowokacje, podsłuchy, inwigilowanie. Pamiętają o "zagadkowych" samobójstwach osób zatrzymanych, pamiętają areszty tzw. "wydobywcze"! Brakło zapewne kilku jeszcze miesięcy "żodóff" małego i jego sfrustrowanej, wiecznie opuszczonej przez rodziny i przyjaciół, grupy tzw. trzymającej władzę aby ten piękny kraj, Polskę, ogrodzili drutem kolczastym, pobudowali obozy reedukacyjne i styranizowali Nas! Dlatego młodzi emigrowali ale My zostaliśmy aby dać odpór ludziom chorym na władzę aby im rzec za klasykiem : SPIEPRZAJCIE DZIADY!!!!!

 • cookies9

  Oceniono 37 razy 7

  Duda boi się przegranej:-) i reakcji prezesa,w końcu najlepszy członek PiS walczy o prezydenturę w wydaniu Lecha Kaczyńskiego....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX