Komentarze (135)
Wielowieyska do Szczerskiego: Mówi pan, że nic nie wie. To irytujące, trzeba się było przygotować
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hipis3308

  Oceniono 8 razy 6

  PiS z hersztem Jaroslawem Bezzebozbawca od lat okrada panstwo polskie Te wyprowadzone 80 baniek,to jest kropla w morzu zlodziejskich przekretow tego gowna powiazanego z Watykanska mafia

 • KRECIK424

  Oceniono 6 razy 6

  Jeszcze wyjdzie Szydło z worka i przestępstwa finansowe Skok + Pis będą winą mediów.

 • eend

  Oceniono 8 razy 6

  Całymi latami mądrzy ludzie ostregali: OMIJAJCIE Z DALEKA SKOKI . Pisuar ma zaplecze finansowe niczym się nie różniące od zaplecza finansowego Kiełbasy czy innej Baraniny. Tylko prowadzący przywdziali garnitury i wyhodowali włosy na łbach. Reszta bez zmian. Dobre, rzetelne sprawdzenie, jakieś NIK, CBA, CBŚ i cała pisuarowa piramida pieprznęłaby z ogromnym hukiem grzebiąc liderów i pomniejszych przekretasów. Tylko wojna na haki może spowodować wypłynięcie na wierzch g....na którym ubabrane jest to towarzystwo od początku swojego istnienia. A zwłaszcza od początku z naciskiem na sztuczki legislacyjne niezwykle sprzyjające tym szemranym kasom za czasów niesławnych rządów pisuaru. Wielu oczy wychodziłyby z orbit i powszechnie słyszalne byłoby sakramentalne " TO SZOK I NIEDOWIERZANIE " ...... Niczym z Durczokiem...

 • demetria11

  Oceniono 7 razy 5

  Łomajgod! Ten pan jest z PiS, a oni z definicji żadnej wiedzy nie posiadają.

 • zd46

  Oceniono 8 razy 4

  W dzialalnosci SKOKow ma duzy udzial rodzina Kaczynskich lacznie z niezyjacym Lechem tylko dlaczego sa TAK BEZKARNI? Czy organy scigania DOBIORA SIE DO MAFII SOPOCKIEJ i ich MILIARDOW?????Jedlinski ( kiedys:Greenhouse Capital Management SA) to przyjaciel Lecha i rodziny Kaczynskich razem z Biereckim, to pokretny wukup dlugow szpitalnych oraz nieruchomosci, Jedlinski to nauczuciel prawa Marty Kaczynskiej i spleciony w smiertelnym uscisku ze SKOKami, ich tworca. Kaczynscy to lobbisci SKOKow i ich “polityczni ochroniarze” za “grube miliony”. W tej ferajnie jest A.Jaworski byly dyrektor Stoczni ktora UTOPIL z ratownikiem Rydzykiem, ale gdzie pieniadza, kto nimi obracal?. Wszystko splecione pajeczyna Tekli Goss. Kto rozwiaze ta TAJEMNICE Kaczynskich, PC i PiSu, pokretnych fundacji i instytutow Lecha, Jarka Balbiny, Marty, mamusi,Biereckiego i ich przekretow NA GIGANTYCZNA SKALE !!!!! A. Duda MUSI BYC prezydentem aby UKRYC TO WSZYSTKO , aby zabezpieczyc spokojna starosc Kaczynskiego z kotem i aby zachwascic Polske pomnikami niewydarka Lecha??? Natomiast nam POLAKOM pozostaje tylko EMIGRACYJNY ZMYWAK a Polkom przewijanie pofajdanych starcow w domach starosci UE!!!!!

 • zd46

  Oceniono 8 razy 4

  Ten „wszystko wiedzacy” o SKOKach i super „rozgarniety grabiami” posel polskiego Sejmu, Krzysztof Szczerski o inteligencji IQ 9999, po niekorzystnym glosowaniu dla jego partii, mowi w imieniu PiS : "Uznajemy decyzję SEJMU RP w sprawie ratyfikacji konwencji (w sprawie przemocy) za niezaistniałą" , posel czy osel? Diety bierze. Prezes PiSu oraz Pani Szydlo, naczelny „Mamrot PiSu” nie przyszla bo bala sie nastepujacych pytan: ILE Z TEJ KWOTY OTRZYMAL PiS a ile osobiscie Jaroslaw Kaczynski? Jak wysokie pozyczki z kasy SKOK otrzymywali dzialacze PiSu i ile z nich zostalo BEZPOWROTNIE UMORZONYCH? ILE MILIONOW Bierecki przelal na kosciol, na budowle typu opatrznosci, na beton w Swiebodzinie? Moze tak PRAL pieniadze w tej automatycznej pralni????

 • cleryka

  Oceniono 8 razy 4

  Pis Szczerski dziwi się,że pismo skierowane do CBA i ABW znalazło sie w prasie,,a nie dziwiło nas,że za rządów PiS ukazywały się artykuły w prasie,ZANIM pisma dotarły do właściwych adresatów?

 • m-szalik

  Oceniono 8 razy 4

  Wyznawcom PISiej sekty nie przeszkadza ani pochodzenie kaczego wodza, ani przekręty finansowe, ani uwłaszczanie się na naszym wspólnym majątku. Bo to sekta, a tam na myślenie nie ma ani miejsca ani przyzwolenia ani - przede wszystkim - umiejętności. Przerażające jest tylko to, że sekta ta w porywach liczy ponad 20% społeczeństwa. Te mądrale gdzieś pracują, za coś (być może) nawet odpowiadają, a potem się dziwimy, że nie wszystko nam jako społeczeństwu się udaje.

 • banan125

  Oceniono 12 razy 4

  jeden z najwiekszych przekrętów w kręgach politycznych w ostatnich latach a ten głu_PEK nic nie wie ... jak zwykle PIS to same prawiczki chodzące do bur_DELI i dziewice zawsze ..... z dziećmi

 • banan125

  Oceniono 6 razy 4

  jak zwykle WIO-skowy głu_PEK nic nie wie .... i jak zwykle gada od bani ...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 18 razy 4

  "Gospodyni Poranka Radia TOK FM" - no to autorka artykułu nieźle pojechała...

 • simonh

  Oceniono 3 razy 3

  Fakt, ze szczerski to wyjątkowy bęcwal ! Arogancki, zlosliwy i obrzucajacy blotem kogo tylko moze !

 • zsaba

  Oceniono 9 razy 3

  może należy spytać o to kaina bo abel już leży na wawelu? może wszechwiedzącego i znającego się na wszystkim pana. w, z byłej kancelarii abla? może coś powie siostrzenica kaina? tyle źródeł a taka posucha w tej sprawie, zupełnie jak w sprawie amber gold, kominiarz nic nie wie a córuś w sprawie willi na saskiej kępie jeszcze mniej, pomimo,że jest włascicielką chyba , antydatowano właściciela. pochwalony, pokropiony . za wszystko zapłacimy my obywatele lecz nie właściciele prl bis. dostaliście 200 000 zł starych udziału w prywatyzacji to morda w kubeł. co z tego ze inni dostali 200 000 pln. belka zna się na kasie kumpli, podatek ten wiecznie żywy, ch.j du.a i kamienie kupa. zbieżność wykropkowań z nazwiskiem kandydata na ciepła posadkę i żyrandol . laudetur iesus christus nasarensis rex iudeorum. servus poloniae. amen.

 • artur.lukasik

  Oceniono 6 razy 2

  Dlaczego szef Komisji Nadzoru Finansowego Andrzej Jakubiak nie złożył w tej sprawie zawiadomienia do prokuratury?

 • Helga Baum

  Oceniono 1 raz 1

  P. BIERECKI,kumpel OBATELA I HOFMANA,byl przewidziany przez nich na prezydenta Polski.Taki jest PIS, Takich ma kandydatow.

 • erg_samowzbudnik

  0

  Nie na darmo nazwa "Skok" . Pierwsze co przychodzi na myśl , to skok na kasę.

 • czesio48

  0

  To nie skoki doją Polaków tylko zagraniczne banki głównie frankowiczów

 • wyborcza_sodomicka

  Oceniono 10 razy -2

  Szczerski to wybitny intelektualista. Nierozgarnięta pannica jet przy nim żałosna.

 • przeciw_po

  Oceniono 7 razy -3

  wdeptują w glebę SKOKi od 8 lat i jak na razie nic praktycznie z tego nie wyszło.

 • jkredman

  Oceniono 7 razy -3

  Wielowiejska a coś o Durczoku potrafisz wydukać

 • artur.lukasik

  Oceniono 11 razy -3

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie ma sprawdzić, czy szef resortu administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki (PO) popełnił przestępstwo - chodzi o wynajmowanie przez ministra mieszkania, których nie wpisał do oświadczeń majątkowych. Fakt mieszkania Halickiego wyszedł na jaw w czasie śledztwa w sprawie posiadania i dystrybucji narkotyków przez jego syna Armina H.

 • lukki69

  Oceniono 8 razy -4

  Polska traci miliardy a tutaj o jakiś paru milionach.....dużo ciekawiej będzie po wyborach,jak zmieni się opcja polityczna u władzy..tylko Pani Dominika będzie musiała układać bardzo przemyślane pytania swoim faworytom...;)

 • prendere

  Oceniono 8 razy -4

  Pą Prezydą, jak był przesłuchiwany w sejmie tez nic nie widział... i co ? g..wno

 • artur.lukasik

  Oceniono 36 razy -4

  Jeśli minister Sławomir Nowak z PO stracił stanowisko, przez to, że nie wpisał do oświadczenia zegarka, to prezydent Gdańska Paweł Adamowicz adekwatnie powinien podać się do dymisji. Prezydent z PO z zarzutami prokuratorskimi kładzie cień na wizerunku Gdańska i ten cień nad Gdańskiem będzie leżał przez cały czas trwania postępowania przed wymiarem sprawiedliwości.

 • zdzisek1949

  Oceniono 11 razy -5

  Pani Dominika Wielowieyska broniła Kamila Durczoka,
  który został zwolniony z TVN za mobbing i molestowanie ?

 • henrykus1943

  Oceniono 7 razy -5

  Oczywiście. Wielowieyska jest zawsze przygotowana na wszystkie tematy. Prymuska.

 • uzdek98

  Oceniono 13 razy -5

  dlaczego nie odpowiada pan tak jak mam zapisane w scenariusz wywiadu ... co to za maniery ?

 • rooboy

  Oceniono 11 razy -7

  Excuse my ignorance... nie wiem , kto to szczerski, o wielowieyskiej slyszalem. o co kobiecie chodzi, do czego mial sie przygotowac? Na egzamin jakis do studia przychodzi? Niech ta dominika nieco wyluzuje, swiat nie kreci sie dokola niej...

 • eldemon

  Oceniono 14 razy -8

  Kiedyś realizator w jakiejś telewizji, chyba się zapomniał i pokazał tą panią w pełnym profilu!

 • ohayoo

  Oceniono 20 razy -8

  SKOKi praktycznie jedyna duża polska instytucja finansowa - Polacy sami to stworzyli pomimo trudnego otoczenia, przytłaczającej przewagi zagranicznych banków.

  jest sukces - więc dlaczego się nie cieszymy ?? dlatego, że jest to sukces jak go się określa pisowski haha

 • przeciw_po

  Oceniono 13 razy -9

  a pani "dziennikarka" przypytywała może Komorowskiego na okoliczność zeznań, które składał - w szczególności potężnych zaników pamięci ?

 • przeciw_po

  Oceniono 17 razy -9

  a co z Budyniem - prezydentem Gdańska z zarzutami, które dziwnym trafem nie zostały postawione przed wyborami, członkiem komitetu honorowego Bula - to nieciekawy temat ? nieistotny społecznie ?

  zaprzyjaźnione media - grupa trzymająca władzę

 • artur.lukasik

  Oceniono 17 razy -9

  Co Pani na to? jak ustosunkuje się Pani do swoich obronnych wystąpień? Była Pani słabo przygotowana czy solidarność zawodowa?

  Spółka TVN i Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie ws. zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym - głosi wtorkowy komunikat TVN. Komisja powołana przez TVN - podano - zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań, włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym.

 • plautilla

  Oceniono 12 razy -10

  Presstytutko od tematów zastępczych ! czemuż milczałaś, milczysz, gdy resort i „prezydent” nie chcieli wspierać procesów przeciw „polskim obozom". Choć obiecał. www.rp.pl/artykul/153227,1176637-Bez-pieniedzy-na-pozwy-za-polskie-obozy.html.
  Czy podobał ci się precedensowy wyrok sądu warszaw. zgody dla Niemców na to, by niemieckie obozy zagłady teraz były polskimi obozami zagłady ?
  Co tam dla takich jak ty w mendium wybiorczym pozwy przeciwko niemieckim mediom o "polskie obozy"... Co tam, że na uroczystości wyzwolenia "polskiego obozu" w Oświęcimiu nie zaproszono córki rtm. Pileckiego... Nie warto się przejmować takimi drobnostkami. Ważne, że rządzi PO : "Niech żyje bal" oraz "PO nas choćby potop".

 • kalam-burka

  Oceniono 18 razy -10

  Wygląda na to że Wielowyejska zawsze taka przygotowana i wszystko wie, to ciekawe czemu broniła Durczoka koro winny.

 • artur.lukasik

  Oceniono 26 razy -10

  Dlaczego prokuratura postawiła prezydentowi Adamowiczowi zarzuty teraz, a nie przed wyborami? W sprawie nic nowego się nie pojawiło. O co więc chodziło?

 • artur.lukasik

  Oceniono 31 razy -11

  Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz (PO) usłyszał w poniedziałek sześć zarzutów prokuratorskich w związku z podaniem nieprawdziwych danych złożonych w oświadczeniach majątkowych.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 27 razy -11

  i jest się o co kłócić...... O jakieś drobne grosze? A za cóż mają żyć ci biedni posłowie, senatorowie, czy prezydenci Gdańska i innych miast? Baba chyba chce by ci ludzie z głodu zdechli.

 • niewolnica.z.pisu

  Oceniono 24 razy -12

  dyżurny buldog dominisia dwoi się i troi aby obrzucić błotem uczciwych ludzi, brzydka do tego niespecjalnie mądra "dziennikarka", wyborcza pikuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX