"Prezydent nie powinien słuchać doradców, którzy zamiast na kampanię wyborczą wysłali go na wojnę"

- Prezydent próbuje podzielić Polaków - wiceszefowa PiS Beata Szydło krytykuje nową wyborczą taktykę Bronisława Komorowskiego. Prezydent w najnowszym spocie mówi o Polsce racjonalnej i radykalnej. - Wystartował z hasłem zgody. Nawoływał kontrkandydatów do rozmowy. Po czym albo wymachuje ciupagą, albo mówi o radykalizmie - oceniła Szydło w TOK FM.
Nowy spot Bronisława Komorowskiego i nowa odsłona kampanii. Teraz prezydent mówi - nawiązując do zakłócania przez przeciwników jego wieców wyborczych - o podziale Polski na części radykalną i racjonalną. Siebie i swoich zwolenników zalicza do Polski racjonalnej.

- Prezydent Komorowski próbuje podzielić Polaków. Robi to od początku kampanii. Nie powinien słuchać doradców, którzy wysłali go na wojnę, a nie na kampanię wyborczą - komentowała w TOK FM Beata Szydło.

Wiceszefowa Prawa i Sprawiedliwości wytknęła prezydentowi, że choć "wystartował do kampanii z hasłem zgody", to teraz zajmuje się przede wszystkim dzieleniem Polaków.

- Namawiał kontrkandydatów do rozmów, powtarzał zgoda, zgoda, zgoda. Po czym albo wymachuje ciupagą, albo mówi o radykalizmie. Czy radykalnie są ci, którzy nie chcą pracować do 67. roku życia? A może radykalni są ci, którzy nie chcą posyłać do szkoły swoich sześcioletnich dzieci? Czy to radykalizm? A może właśnie to jest racjonalizm.

Konkurenci mogą wpaść w pułapkę

Publicysta "Rzeczpospolitej" Michał Szułdrzyński ocenia, że nowa odsłona kampanii prezydenta może być sporym kłopotem dla jego konkurentów. "Jeśli zaczną wchodzić w narrację narzuconą przez Komorowskiego i będą mówić, że radykalizm to nic złego, wpadną w pułapkę zastawioną przez sztabowców prezydenta"- napisał.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (27)
"Prezydent nie powinien słuchać doradców, którzy zamiast na kampanię wyborczą wysłali go na wojnę"
Zaloguj się
 • tokfm_acz_kolwiek

  Oceniono 46 razy 30

  Jak oni dobrze wiedzą co inni powinni

 • demolka666

  Oceniono 49 razy 25

  jak widzę szydło, jak słyszę szydło... to mam zaraz skojarzenie z czymś bez właściwości... taki nikt, takie lepkie, cuchnące zło cieknące z jej słów, kłamstwo, pustosłowie, oszczerstwo... tak łatwo to wszystko wyłazi z ust pisobolszewików... otwierają swoje paszcze i chlup chlup chlup wycieka ta maź zła... jak w horrorze :)

 • klara551

  Oceniono 35 razy 17

  Odwracanie kota ogonem jak zwykle w PiS. Co im te biedne koty winne? Jak wysyłają swoich /nie/ radykalnych bojowców na spotkania z p. Komorowskim to jest racjonalizm wedle PiS.Jak PO takich wywali ze spotkania to jest radykalizm PO.Jak PiSowcy mieszali w Skokach to było racjonalne,jak chcą upaćkać błockiem skokowym pana Komorowskiego to jest racjonalizm, bo przecież aby wygrać wszystkie metody są dobre/już takich brudnych próbowali i to skutecznie z Tuskiem/. Na szczęście tych wyborców co nie myślą jest nie dość jak na potrzeby PiS

 • adamofsky

  Oceniono 26 razy 16

  "wiceszefowa PiS Beata Szydło krytykuje nową wyborczą taktykę Bronisława Komorowskiego".. Tutaj autor naprawdę odleciał.. Szydło krytykuje Komorowskiego.. Coś niebywałego..

 • ciemnyluddd

  Oceniono 42 razy 14

  Przeciw komu niby ma być ta rzekoma "kampania wyborcza" ? Przeciwko PAPROTKOM "trzech rycerzy opozycji" ? Którzy w obawie przed nieuchronną przegraną w wyborach nie odważyli się nie tylko sami stanąć w szranki wyborcze z Komorowskim, ale nawet narazić na przegraną co bardziej prominentne osoby w swoich partiach. Tu nie ma żadnej kampanii wyborczej pani Szydło...TU JEST ŻENUJĄCY CYRK ZAFUNDOWANY NAM PRZEZ TCHÓRZLIWĄ OPOZYCJĘ...Skutkiem czego jest już po wyborach, a Komorowski jest już prezydentem przyszłej kadencji.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 15 razy 13

  Rzeczywiscie. Wyzszy Standard..... Obelg.

 • perski_dziadzio

  Oceniono 31 razy 13

  Szydło: "Czy radykalnie są ci, którzy nie chcą pracować do 67. roku życia? ... Czy to radykalizm? A może właśnie to jest racjonalizm."
  Racjonalna vice-Szydło z racjonalnym vice-Macierewiczem pod przewodnictwem racjonalnego dożywotniego prezesa-Kaczyńskiego nadrukuje nam pieniędzy na dostatnie emerytury i po sprawie. Racjonalnie! A jeszcze racjonalniej: do szkoły najlepiej nie iść wcale, a na emeryturę - w wieku 34 lat. Na jednym pośle PiS już to wypróbowano, teraz PiS zapewne zaproponuje to wszystkim, z drobną korektą, podnoszącą wiek emerytalny do 35 lat. Racjonalnie!

 • Barbara Frejek

  Oceniono 12 razy 12

  niech
  ta pani zajmie się lepiej swoimi sprawami , a nie mówi, co mają robić inni bo jak na razie to nic sobą nie reprezentuje

 • fer-lucy

  Oceniono 14 razy 12

  No i wyszło Szydło z worka. Bronek dzieli ludek Boży a prezio i Dudek Go jednoczą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX