"Kandydaci, którzy są wariatami, potwierdzili, że są wariatami" - Wielowieyska o debacie w TVP

Według Dominiki Wielowieyskiej najlepiej w debacie prezydenckiej TVP wypadł Janusz Palikot. Ale "nie ma to większego znaczenia, biorąc pod uwagę, że ma bardzo niskie notowania w sondażach". O samej telewizyjnej dyskusji zdaniem dziennikarki nie da się zbyt wiele dobrego powiedzieć.
- Nie chcę się specjalnie znęcać nad tą debatą. Była, jaka była, chyba nie dało się więcej osiągnąć. Kandydaci przedstawili swoje credo. Ci, którzy są wariatami, potwierdzili, że nadal są wariatami - podsumowała Dominika Wielowieyska.

W dyskusji w TVP wzięło udział 10 kandydatów na prezydenta. Zabrakło tylko prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (66)
"Kandydaci, którzy są wariatami, potwierdzili, że są wariatami" - Wielowieyska o debacie w TVP
Zaloguj się
 • kj55

  Oceniono 50 razy 32

  Każdy kto oglądał wczorajszą debatę widział jak zachowywali się Korwin-Mikke i Braun. Zamiast odpowiadać na pytania powtarzali swoje slogany jak upośledzone na umyśle osoby. Pan Braun pomylił miejsca i myślał że jest w kościele. Dla mnie to też wariaci i jestem zdumiona że mają takie poparcie. Czyżby ten elektorat postradał zmysły? Wprawdzie nie jest duży a nawet marginalny ale jest i skądś się wziął. Każdy z uczestników powiedział co wiedział, co z debatą wspólnego nic nie miało. Debata to dyskusja, wymiana poglądów a tu było odpytywanie uczniów jak w szkole. Kompletna pomyłka.

 • marudna.maruda

  Oceniono 50 razy 28

  "Wariat" to mocne . słowo. Ale niezaleznie od tego, jak wypadli w debacie i jak ich ocenia pani Wielowieyska, ktoś za tymi ludźmi stoi. Mają swoich mocodawców (jak Duda), fanów (jak Ogórek) czy czy po prostu elektorat. Sondaże pokazują, że na nich też wyborcy oddadzą swoje głosy. I to jest problem.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 107 razy 27

  Właśnie prezydent Komorowski w TokFm skomentował, dlaczego nie wziął udziału w debacie... "MIAŁEM SZCZĘŚCIE ŻE NIE DAŁEM SIĘ DO TEGO NAMÓWIĆ" Jeżeli ktoś tą "debatę" oglądał...(i jej poziom)...Na pewno przyzna mu rację...

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 46 razy 24

  panie braun, orzełek bez gwiazdek, strzelnice po lekcjach religii i biskupi jeszcze nikogo nie nakarmili i nie nakarmią.
  aby być konkurencyjnym na świecie trzeba zainwestować w nowe technologie i zbudować odpowiednie zaplecze młodych, ambitnym ludzi, skierowanych na postęp, wdrożenia i myśl techniczną.
  bezpieczeństwo na poziomie zachodnioeuropejskim zapewni nam silna gospodarka i przyjecie euro a nie konkordat i armia.
  biskupi wypad do pośredniaka lub do watykanu. zakończyć trwający od 966 roku zabór polski.
  palikot ma w swojej wizji silnego państwa absolutną rację.
  palikot wyprzedza was (dudy, ogórki, korwiny i brauny) o min. 10 lat.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 79 razy 21

  Czy nie jest szaleńcem lub wariatem człowiek, który pracuje uczciwie przez ponad 40 lat, płaci podatki i inne obciążenia, nabywa prawa emerytalne i okazuje się, że będzie otrzymywał śmieszną zapomogę wegetacyjną do końca swoich dni.

 • arvelli_net

  Oceniono 33 razy 13

  ... może nie wariatami ale ludźmi mało odpowiedzialnymi, którymi sterują albo partnerki (partnerzy - przecież nie wiem tak naprawdę czy kobieta to kobieta:) ) albo sfrustrowani brakiem władzy prezesi albo urojenia psychiczne po przebytych nałogach, chorobach lub wrodzony debilizm!

 • rot.leszek

  Oceniono 43 razy 11

  "Ci, którzy są wariatami, potwierdzili, że nadal są wariatami "- podsumowała Dominika Wielowieyska.
  ... komentarz ´w y b i t n y !

 • stellaney

  Oceniono 13 razy 5

  Tak to w Polsce wygląda od 25 lat, guru Adaś (tym razem ustami Dominisi) decyduje kto w Polsce jest wariatem a kto "człowiekiem rozumnym". Oczywiście miano człowieka rozumnego otrzymuje też każdy, kto zgadza się z wyrokami Adasia.

 • quaga

  Oceniono 9 razy 5

  Pani Redaktor chce żeby klany urzędoli i politruków na czele z Platformą , PiSem i PSLem dalej kroiły Polaków czyli wariatów ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX