Niesiołowski: PiS-owskie Ardeny się skończyły

- Sondaż dla "Faktów" TVN był przeprowadzony przez jakąś małą firmę i był mało wiarygodny. Tak wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski skomentował w "Kropce nad i" najnowsze sondaże "Gazety" i "Rzeczpospolitej", które pokazują, że PO wcale nie traci poparcia.
- Po jednym dniu obowiązywania, jakiejś nadmiernej wrzawy, dyskusjach, po 12 godzinach sondaż dla "Faktów" TVN jest niewiarygodny - powiedział gość Moniki Olejnik.

- Okazuje się, że entuzjazm PiS i dobre humory panów Kaczyńskich były nieuzasadnione - dodaje Niesiołowski. Z sondażu SMG/KRC wynikało, że PO traci poparcie. Różnica między PiS a Platformą wyniosła tylko 9 punktów procentowych. Wyniki sondaży dla "Gazety Wyborczej" i "Rzeczpospolitej" są zbliżone. Różnica między dwiema głównymi partiami wynosi około 20 punktów.

- Co dziś powiedzą ci ludzie, którzy wczoraj budowali piętrowe teorie, że czas PO się skończył? Ciekawe czy dziś na podstawie nowych sondaży powiedzą to samo - pytał wicemarszałek z PO. Według Niesiołowskiego te sondaże pokazują, że PiS-owskie Ardeny, już się skończyły.

DOSTĘP PREMIUM