TOK FM: Komorowski jednak nie spotka się z Hillary Clinton

Bronisław Komorowski nie spotka się z amerykańską sekretarz stanu - dowiedziało się Radio TOK FM. Hillary Clinton przyjeżdża do Krakowa na organizowaną przez MSZ konferencje poświęconą demokracji. Według naszych informacji, marszałek i kandydat na prezydenta nie zamierza wziąć udziału w tej imprezie. Z Clinton nie spotka się również premier Donald Tusk.
Hillary Clinton ma w Krakowie złożyć kwiaty pod Krzyżem Katyńskim. Jak twierdzi MSZ nigdy nie zamierzała udawać się na Wawel, gdzie pochowana jest para prezydencka.

W krakowskiej konferencji mają uczestniczyć delegaci z ok. 100 państw, w tym kilkudziesięciu szefów dyplomacji. Przyjadą też dysydenci i działacze opozycyjni m.in. z Zimbabwe, Iranu i Kuby.

Okazją do spotkania szefów dyplomacji w Krakowie jest 10-lecie Wspólnoty Demokracji. Pomysłodawcami i inicjatorami powołania Wspólnoty byli w 2000 r. Bronisław Geremek oraz Madeleine Albright. Z ramienia Polski funkcję gospodarza spotkania, które trwać będzie od piątkowego popołudnia do niedzieli, pełnić będzie minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (5)
TOK FM: Komorowski jednak nie spotka się z Hillary Clinton
Zaloguj się
 • rutimal

  Oceniono 1 raz 1

  No i dobrze ze olała Komorowskiego co bedzie sie spotykac z takim dupkiem

 • husyta1

  Oceniono 1 raz 1

  Dzięki Bogu, że Komorowski i Tusk nie spotkają się z tą 'damą' , dążącą do zniszczenia chrześcijan i chrześcijańskiej moralności w USA. Nam jej tutaj nie trzeba!

 • net1neo

  0

  Nie ma to jak B. Komorowski który zna "biegle" języki obce, i magisterkę pisał w 11 dni. Wasz kandydat Bronek jest cienki jak barszcz i wiecie o tym. Tutaj autorytety, GW, Onet, Polsat i inn TOKI nie pomogą temu cieniasowi - Bronek po prostu nie nadaje sie na Prezydenta RP.

 • candid13

  Oceniono 2 razy 0

  SNIL MI SIE KOSZMAR ZE KACZYNSKI JEST PREZYDENTEM W CZASIE POLSKIEJ PREZYDENCJI UE
  uwazam, ze szescdziesiecioletni facet, nie znajacy kobiet chorobliwie obawiajacy sie wyjazdow za granice, nie znajacy swiata ,jezykow, slow hymnu, bez prawa jazdy, dopiero uczacy sie uzywac konta bankowego, z oszczednosciami u mamusi, dopiero uczacy sie komputera internetu, pasty do butow i szamponu, nie nadaje sie nie tylko na prezydenta, ale nawet na portiera
  A wogole nie chce pierwszej damy ktora sieka do kuwety

 • wj1964

  Oceniono 2 razy 0

  W tym działaniu jest metoda. Nie dać pretekstu Pis do pyskowania o działaniach kampanijnych w czasie ciszy wyborczej. Ale dupki tego nie rozumieją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX