Błaszczak optymistycznie: Na Kaczyńskiego głosowało 7,5 mln ludzi

Mimo porażki, to i tak optymistyczne, że na Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało 7,5 mln ludzi - mówi gość Poranka Radia TOK FM Mariusz Błaszczak z PiS.


- To olbrzymi kapitał. Duże poparcie społeczne w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych i parlamentarnych - powiedział rzecznik PiS.

Według Mariusza Błaszczaka wygrana Bronisława Komorowskiego wytrąci teraz premierowi Tuskowi argument, że nie przeprowadza ważnych reform, bo prezydent je wetuje.- Tusk stracił pretekst - podsumował poseł. - Choć boję się, że z powodu zbliżających się wyborów, PO będzie szukało usprawiedliwień "nicnierobienia" - dodał.

Czy PiS da teraz rządowi 500 dni spokoju? - Będziemy popierali rozwiązania służące rozwojowi Polski - odpowiedział rzecznik PiS.

- Mam nadzieję, że po tragedii smoleńskiej i tych wyborach Polska się zmieni, że wyrośnie coś pozytywnego, że nie będzie miejsca na harce i hece. Jarosław Kaczyński będzie konkretny, będzie proponował rozwiązania, oferta leży na stole. Czy skorzysta z niej Sejm? Doświadczenie uczy, że raczej nie - powiedział w TOK FM Błaszczak.

Bronisław Komorowski [ZDJĘCIA] Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć galerię: Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Błaszczak optymistycznie: Na Kaczyńskiego głosowało 7,5 mln ludzi
Zaloguj się
 • derenika

  0

  Błaszczak optymistycznie: Na Kaczyńskiego głosowało 7,5 mln ludzi.
  ... to chyba tyle samo, ile na Lecha Kaczyńskiego w 2005r.?

 • enfant_t_errible

  0

  A ja myślę, że ktoś tu powinien być rozliczony za serią porażek; nie pomogła nawet katastrofa smoleńska, nie pomogła powódź. "Odmieniony" Jarosław nie mógł zastosować haków w stylu "dziadek z wermahtu". "Ciemny ludek" trochę kupił, ale za mało by wygrać. Tak dalej nie można, coś trzeba z tym zrobić, wyciągnąć wnioski, ukarać winnych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX