"Mówi dzień dobry i nie trzyma rąk w kieszeniach". Kempa "ciepło" o Schetynie

Posłowie PiS mają długą listę zastrzeżeń pod adresem kandydata na marszałka Sejmu. Beata Kempa wytyka, że Schetyna jest mało aktywny i był przesłuchiwany przez komisję hazardową. Ale znalazła pozytywne cechy polityka PO: mówi dzień dobry i nie trzyma rąk w kieszeniach. Kempa zapowiada, że PiS będzie patrzył rządowi na ręce w sprawie śledztwa smoleńskiego.


Jak tylko pojawił się kandydat na nowego marszałka posłowie PiS zaczęli prześcigać się w wyliczaniu jego wad. Do zwolenników Grzegorza Schetyny nie należy Beata Kempa. Już we wtorek poinformowała, że kandydat na marszałka nie odpowiada jej jako człowiek.W Poranku Radia TOK FM wyliczała wady Grzegorza Schetyny. - Jeśli ktoś ubiega się o jedno z najważniejsze stanowisk w państwie, to powinien zdawać sobie sprawę, że powinien być kryształowy. On stanął przed komisją hazardową. Komisja nie zakończyła jeszcze prac i nie oceniła sytuacji, więc to on sam powinien powiedzieć: do zakończenia prac komisji nie będę ubiegał się o żadne stanowiska. Druga kwestia: przecież pan premier zdymisjonował pana Grzegorza Schetynę i nie do końca potrafił wyjaśnić przed komisja hazardową, dlaczego to zrobił. To była jawna degradacja - mówiła Beata Kempa.

Schetynie dostało się też za małą aktywność w Sejmie. - Jedna wypowiedź w Sejmie. Zero interpelacji i zero pytań. Jego aktywność poselska jest na poziomie niemalże zerowym - stwierdziła posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Ale Beata Kempa całkowicie nie skreśla Grzegorza Schetyny. - Zawsze staram się szukać dobrych stron w ludziach. To jeden z nielicznych posłów Platformy, który mówi dzień dobry i jak rozmawia z kobietą nie trzyma rąk w kieszeniach - chwaliła.

Grzegorz "Zniszczę cię" Schetyna - poseł Kamiński o kandydacie na nowego marszałka>>

Czy Komorowski chce wyjaśnić sprawę katastrofy smoleńskiej?Wybraliśmy prezydenta więc czas, jak podkreślają politycy Prawa i Sprawiedliwości, powrócić do sprawy katastrofy smoleńskiej. Mówił o tym, tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników Jarosław Kaczyński Mówił o tym, tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników Jarosław Kaczyński - teraz powtarzają to inni działacze PiS. - To bardzo złożony problem, do którego trzeba po wyborach powrócić w pierwszej kolejności. Trzeba będzie pytać premiera Tuska o genezę tych wydarzeń i o szczegóły śledztwa. Będzie stawiane szereg bardzo poważnych pytań. Te pytania już zadajemy na piśmie i dokumentujemy działania w tej sprawie. Będziemy prosili rząd o udzielenie pewnych informacji, o kalendarium - powiedziała w Poranku Radia TOK FM Beata Kempa.Posłanka PiS wykorzystała sprawę katastrofy prezydenckiego tupolewa do ataku na Bronisława Komorowskiego. Choć podkreślała, że nie chce atakować. - Jeśli jeszcze drugi, trzeci raz będzie to powtarzał - to będzie trzeba wyraźnie powiedzieć dość. Jak słyszałam od kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego pytanie, jak można było dać się zaprosić się do jednego samolotu, utwierdziło mnie to w przekonaniu, że albo Bronisław Komorowski nie rozumie, nie chce zrozumieć, albo nie chce dojść do sprawy. I chyba to ostatnie jest jak najbardziej prawdopodobne - mówiła Kempa.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (87)
"Mówi dzień dobry i nie trzyma rąk w kieszeniach". Kempa "ciepło" o Schetynie
Zaloguj się
 • pisdeath

  Oceniono 25 razy 19

  Kurski, Brudziński, Kempa. Już spuszczono ze smyczy PiSowskich ujadaczy.

 • el_facial

  Oceniono 22 razy 16

  posłanka Kempa - tyleż błyskotliwa co urodziwa. Prawdziwa lwica salonowa potrafiąca zauważyć i docenić to że facet nie trzyma rąk w kieszeniach...Kwiat polskiej polityki...

 • dybko2

  Oceniono 21 razy 15

  Słuchałem tego wywiadu .POKRĘTNY ZAKŁAMANY BABSZTYL

 • h62

  Oceniono 20 razy 14

  Ale zabłysnęła dowcipem! Pewnie w jej partii te buce nie mowią nawet dzień dobry i łażą z rękami w kieszeniach , stąd to stwierdzenie.

 • synecek

  Oceniono 20 razy 12

  Tępa-Kempa

 • czaromir

  Oceniono 12 razy 10

  Wzmożenie emocjonalne u pani Kempy kiedy mówi o Grzesiu Schetynie jest doprawdy zastanawiające.... :)

  Widać, że bardzo lubi o nim mówić.

 • yaicarz

  Oceniono 9 razy 7

  Klempa to WUWUZELA PIS-u ! Jedna z wielu; uszy bolą od tego wrzasku i jazgotu, bo słuchać się tego nie sposób !

 • 3henryk

  Oceniono 9 razy 7

  Proszę nie kłamać. Ten babsztyl , w tym dzisiejszym wywiadzie, ma wygląd dobrze odżywionego goryla.

 • boykotka

  Oceniono 10 razy 6

  Ktoś tu wypomina przyszłej Pani Prezydent tuszę. Rozumiem, że Kempa to baletnica zarówno pod względem urody, wdzięku i intelektu ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX