Komentarze (32)
Kempa: Mówiąc tak po ludzku, Komorowski nie jest dobrym człowiekiem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • aszka7

  Oceniono 3 razy 1

  Partia PIS umrze w końcu zatruta własnymi kłamstwami.

 • mare-kdud

  Oceniono 3 razy 1

  Pami posłanko - dobry lekarz, z prywatnej służby zdrowia ,może tutaj wiele zrobić.
  Więc niech Pani kasy nie żałuje i podejmie leczenie. To jest uleczalne. No i oczywiście nakrycie glowy na upały.

 • moccobaron

  Oceniono 5 razy 1

  jolanta130610 4 godziny temu
  Ma Pani rację, zgadzam się,że Komorowski nie będzie dobrym prezydentem a jak dla mnie nie jest tez dobrym człowiekiem.Pokazał się z jak najgorszej strony po tym jak lekceważył ś.p. Lecha Kaczyńskiego.To tylko marionetka w rękach Tuska i służb specjalnych. Ten pan szacunku u mnie nie będzie miał, będzie tak samo traktowany jak traktowali jego kolesie poprzedniego prezydenta. Koniec.

  Przytaczam bo może ta p. Jola się sama przeczyta, zrozumie , rozpędzi i rzuci na ścianę ze wstydu że jest mściwa, złym człowiekiem, pełna nienawiści i marionetką w rękach Rydzyka!

 • matematys

  Oceniono 3 razy 1

  Supon, obawiam się, że leczenie może już dużo nie pomóc...

 • szach-mat0

  0

  Myślę szanowni komentatorzy spoza PiSu,

  że wkrótce Polska będzie krajem wolnym od demonów, upiorów, fanatyków, itd, itp.
  Ulegną reinkarnacji i zamiast mutantów obejrzymy ludzkie twarze bez zaciśniętych ust, twarze uśmiechnięte i życzliwe, mówiące rzeczowo a nie wrzaskliwie (jak pod pałacem dziewuszysko i Kempa- jedna półka, czy są na ty).

  To miraż.......oni w genach mają zaciekłość, niemal zbrodnię...... a z braku kultury i wykształcenia sadowią się w partii prowadzonej przez awanturników.......oni wszędzie szukają wroga a jak go nie mają to mu dopiszą legendę ...przykład....to D.Tusk ma krew na rękach....albo odbiorą krzyż harcerzom i co najgorsze....popełniaja od kilkudzięciu dni świetokradztwo.

  Lech Kaczyński był marnym a nawet marionetkowym prezydentem, prof. Staniszkis dokładnie to wyjaśniła.....Jarosław był dominującem bratem......Lech to zaledwie namiastka tego silniejszego.

  Nikomu nie życzę śmierci, napewno nie J.Kaczyńskiemu.....ale gdybyby role się odwróciły, marny był by los PiSu......podzielił by się.

  Dlatego, gdy żył prezydent LK....był nieco lekceważony, nawet przez Rydzyka
  ....ale z powodu brata, było publiczną tajemnicą, że Jarosław był autorytetem dla Lecha,
  ....no i ta Abchazja i Gruzja.....strzały na granicy....

  Poprostu nie chcieli tam Lecha K, znali jego misję i dla zabawy postrzelali mu nad głową.

  Nawet jako myśliwy, prezydent B. Komorowski jest świadomy co to znaczy broń palna......sądzę, że ze 100 m szybko i bez problemu strzela w komorę dzika......no i śmiał się z rzekomego zamachu......a PiS kocha sensacje więc do dziś pamiętaja mu słowa kpiny.
  Gdyby chcieli zabić Lecha K. już by go nie było kilka lat .....

 • tadek1300

  0

  Przypominam, że Urząd Prezydenta RP bardzo szanowali Kaczyńscy, czego dowodem było palenie kukły urzędującego Prezydenta RP pod jego siedzibą. Nie słyszałem, by w tym "szanowaniu" brał udział B. Komorowski.

 • kazik1933n

  0

  Dla pani Kępy ,jako posła( bez p )są przyjęcia u specjalisty psychiatry poza kolejnością,dlaczego z tego nie skożysta. Choroba się pogłębia,niema co czekać do końca
  kadencji poselskiej.

 • r0b0l

  0

  nigdy nie zapomnę że przez Jarkacza musiałem oddać swój głos na Bronka
  Ale szanuję wynik wyborów i będzie to także mój prezydent.

  Marionetka Zimny Lech był wyjątkowo marnym prezydentem ale także był prezydentem mojego kraju wyłonionym w wyniku demokratycznych wyborów.
  I choć bardzo bolały jego idiotyczne wyczyny musiałem go uznać.

  Albo pisiory uznajecie demokrację albo won do rezerwatu

 • marianna_k

  0

  mówiąc tak po ludzku - pani K jak zwykle gada od rzeczy,

 • holidays_in_cambodia

  0

  Banalna, nudna, kiepsko wykształcona uniwersalistka. Typowy okaz pisożyta. BK ma tyle wspólnego z prawnikiem, co muzyk z muzykantem. Na uwagę zasługuje fakt szczególnego podniecenia przy wypowiadaniu nazwiska Drzewiecki (zamiennie z Miro).

 • asd-53

  Oceniono 1 raz -1

  p. Kempa !!!
  Powtarzajac pani slowa , o Prezydencie mowi sie a szacunkiem.
  I kto tu mowi o kulturze politycznej. Pani , Jakubiak i kilka innych osob na stragany , to jest wasz poziom.
  Jesli nie masz nic madrego do powiedzenia , to zamilcz i ucz sie jezyka polskiego.

 • jurandot

  Oceniono 5 razy -3

  Czy ci ponoć nowocześni i futurystyczni panowie i panie z dzisiaj rządzącej kasty muszą wykazywać swoją indolencję na pośmiewisko rozsądnej gawiedzi?Wasze wypociny trącą myszką, bowiem to już było i my to znamy i pamiętamy tylko to upstrzenie wam wyszło.Bez kultury osobistej każda polityka jest zwyczajnym chamstwem.Myślę iż z czasem objawicie waszą prawdę że przyczyną śmierci zbrodniarza STALINA był PiS, bo jak widzę na to was stać, gdyż macie w swoich szeregach idiotów MULTUM!!!

 • jolanta130610

  Oceniono 17 razy -13

  Ma Pani rację, zgadzam się,że Komorowski nie będzie dobrym prezydentem a jak dla mnie nie jest tez dobrym człowiekiem.Pokazał się z jak najgorszej strony po tym jak lekceważył ś.p. Lecha Kaczyńskiego.To tylko marionetka w rękach Tuska i służb specjalnych. Ten pan szacunku u mnie nie będzie miał, będzie tak samo traktowany jak traktowali jego kolesie poprzedniego prezydenta. Koniec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX