Komentarze (42)
"Powołanie Lufta i Dworaka do KRRiT było nieestetyczne"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • joris

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Milewicz czasem Pani nie za madra.

 • sinne

  Oceniono 1 raz 1

  @modraczek.2 - a mnie zastanawia, czy gdy otworzę lodówkę, znajdzie się w niej twój nick. Naprawdę nie musisz dzielić się swym jadem w każdym wątku.

 • framberg

  Oceniono 1 raz 1

  Niby państwo nie może pozostać bez prezydenta lub osoby ją zastępującej, a z drugiej strony wszyscy się domagają bo jakby nie było. Ma urzędować ale nie podejmując decyzji, nie lokując się w pałacu prezydenckim, nie podpisując umów. Idiotyzm. bardzo dobrze, że robi to co do niego należy. A to, że nie podoba się to żadnej partii chcącej zawłaszczyć KRRiT to bardzo dobrze.

 • marter7

  Oceniono 1 raz 1

  "Przy Dworaku nie mam zastrzeżeń, bo ten człowiek zna się na telewizji. Krzysztof Luft jednak był za blisko polityki"
  Dobrze, że p. Milewicz zwraca uwagę, jakie "apolityczne" i "telewizyjne" życiorysy mieli kandydaci poprzedniego Prezydenta do Rady...
  www.krrit.gov.pl/bip/KRRiT/SkładKRRiT/PiotrMarianBorońCzłonekKRRiT/tabid/231/Default.aspx
  www.krrit.gov.pl/bip/KRRiT/SkładKRRiT/BarbaraBubulaCzłonekKRRiT/tabid/248/Default.aspx

 • mt7

  Oceniono 1 raz 1

  Pięknoduchowskie wersje etyczne są dobre w teorii, praktyka wygląda tak, jak ją prezentuje cynicznie i bezwzględnie partia nazwywana "Prawo i Sprawiedliwość".
  Trudno wyobrazić sobie bardziej ponury żart.
  Białe rękawiczki i powściągliwość to rekwizyty przeszłości, jeżeli w ogóle.

 • sekmet

  Oceniono 3 razy 1

  Zdaje się, że ma prawo nominować kogo chce - w sumie wszystko jedno, może w końcu zbierze się zespół, któy będzie wiedział, że TV jest dla ludzi... I w końcu np. szef programu TVP1 przestanie wypuszczać jeden sensowny film na tydzień, na wszelki wypadek o 1.45 w nocy...

 • oelefante

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Milewicz, niech Pani nie robi ludziom wody z mózgów. Niech Pani nie udaje, że się Pani tego nie spodziewała, że sądziła Pani, że oto nadchodzą rządy prawych i uczciwych specjalistów. Teraz nagle zdziwioną dziewicę będzie Pani zgrywała.
  Naprawdę chce Pani, by politycy nie otrzymywali w nagrodę stanowisk z telewizji czy państwowych firmach? To niech Pani postuluje, by wszystko sprywatyzować, a nie zgrywa pierwszą naiwną.

 • zyks

  Oceniono 3 razy 1

  Komuś trzeba zaufać. Bronek, rób swoje, olewaj estetów i z GW i z PiS.

 • mrrrwrrr

  Oceniono 3 razy 1

  Sznuję p.E.Milewicz, ale tu, za przeproszeniem, wyszedł jej jakiś bełkot. "Mianował dwóch, bo takie jest prawo, trzech zostało dla innych partii ale tak się nie robi" - o co k.. chodzi?! Albo jasno powiedzieć, że ustawa jest do d.. albo.. o co chodzi? I do kogo pretensje?
  I tak źle, i tak nie dobrze.
  Upałek doskwiera?

 • w.i.l

  Oceniono 5 razy 1

  TVP "odzyskana"!
  Bronku, rób swoje.
  Do odzyskania dla PO zostało jeszcze kilka rzeczy.

 • tersup

  Oceniono 2 razy 0

  Narrreszcie poslucham Nawolywan Tuska do nieplacenia abonamentu ...tylko czy nagranie tej wypowiedzi bedzie usprawiedliwieniem??????

 • marudna.menda

  Oceniono 2 razy 0

  Nieestetyczne? Jesli juz, to nieetyczne.

 • zyks

  Oceniono 2 razy 0

  Dobry ruch Komorowskiego. Suwerennie zrobił to, co do niego należy i URUCHOMIŁ procedurę. Im szybciej, tym lepiej. "Esteci" chcą TVPiSLD tylko na wybory samorządowe czy też i na parlamentarne?

 • badziewiak66

  Oceniono 1 raz -1

  Ratunku !!! Pomocy !!! Jak ja teraz zrealizuję moje obietnice ?!! Pokłóciłem się z sejmem !!! Z Tuskiem uzgodniliśmy ... eeeee....... jako niezależny prezydent nic nie mogę. Zagłosujcie na PO w nadchodzących wyborach. Niech mają 100% władzy wtedy muszem, cóż począć. Za kurtyną ( no i co dobrze wypadłem ? łyknęli ten konflikt co ? hehehhehe, dobrze być preziem ).

 • samoglow

  Oceniono 3 razy -1

  "Banana Republic of POland"
  by
  Tusk & Komorowski

 • brodeek

  Oceniono 3 razy -1

  Bronisław Maria Komorowski "Gafa" po prostu się przestraszył, że swoich członków nominuje Schetyna w czasie swojej prezydentury. W tej ekipie o strukturach quasi-mafijnych wszystko jest możliwe. Dlatego "Gafa" dokonał takiego ruchu, uprzedzając Schetynę.

 • dzakarta

  Oceniono 1 raz -1

  Aferzyści z Po czy katomoheru z PIS-uaru nie potrafią inaczej!

 • urs.zula

  Oceniono 5 razy -1

  mnie się wydaje że jest to nieetyczne a nie nieestetyczne

 • rydzyk_fizyk

  Oceniono 3 razy -1

  @OST JAN
  Mylisz się - nie ma żadnego terminu powołania członków KRRiT.

  W dodatku członkowie powołani przez Komorowskiego jeszcze długo nie zaczną swojej pracy - muszą czekać na powołanie reszty składu.

 • cep_0

  Oceniono 2 razy -2

  Komorosiu i PO (Paskudnie Oszukujemy) to jeden wielki obłudny organizm.
  Po co on wypisuje się z PO (Paskudnie Oszukujemy) skoro już mianuje PARTYJNE niepartyjne nominacje.
  Jego wystąpienie z PO (Paskudnie Oszukujemy) to jedno wielkie zakłamanie rzeczywistości i nic mu nie da - mimo, że z mocy prawa jest moim prezydentem, to nigdy nim nie będzie (nie jestem członkiem PiS ani żadnej jej przybudówki).

 • wj_2000

  Oceniono 2 razy -2

  Jak by nie patrzeć, jest źle.

  Jeśli Komorowski się obawiał, że Schetyna mianuje swoich, to jest to fatalny sygnał o stosunkach w partii. Przecież gdy już jest prezydent elekt, to osoba pełniąca obowiązki Prezydenta, a zwłaszcza z tej samej partii, powinna zdawać sobie sprawę ze swej czysto formalnej roli i ewentualnie mianować tylko zgodnie z wolą kolegi elekta.

  Inna sprawa, t cała ta szopka z 3 prezydentami w jednym dniu to sygnał jakiejś republiki bananowej. Jakiż jest merytoryczny sens obarczać nowo wybranego Marszałka (musi się wciągać w obowiązki) też całkiem nowymi obowiązkami głowy Państwa i to na jeden miesiąc!!!!!

  Gdy się tak zgrabnie złożyło, że akurat pełniący obowiązki prezydenta Marszałek został legalnie wybrany i jest elektem, to powinna być zachowana ciągłość!!! Przecież sytuacja jest bardzo podobna do tej, jaka powstaje gdy prezydent pod koniec pierwszej kadencji wygrywa drugą. Ani na minutę nie wchodzi w obowiązki ktoś inny.
  Twórcy Konstytucji powinni byli to przewidzieć i zaznaczyć, że gdy osoba pełniąca obowiązki (jeden albo drugi Marszałek Parlamentu) zostanie prezydentem elektem, to pełni ona nadal obowiązki głowy Państwa, także wtedy, gdy już zrzeknie się dotychczasowej funkcji marszałka.

  Skoro tego nie zrobiono, to LEŃ Komorowski, zamiast myśleć o urlopie i bredzić o dobrym wychowaniu powinien zachować funkcję Marszałka Sejmu do ostatniej minuty przed zaprzysiężeniem. Wtedy afera z mianowaniem członków Krajowej Rady miała by nieco mniejszy wymiar. (Dotyczyła by osób, a nie i osób i trybu powołania).

 • jwojnar

  Oceniono 2 razy -2

  Najzręczniej to wszystko nie wyszło. Z pewnością byłoby lepiej, gdyby Komorowski dogadał się z Sejmem i Senatem co do 5 niezależnych fachowców, a następnie wszyscy podzieliliby się ich powoływaniem. Tylko czy tak się da w polskiej polityce? No i ile lat by takie uzgodnienia trwały?

 • modraczek.2

  Oceniono 7 razy -5

  ciekawe kiedy ktoś z PO napisze,że pani Milewicz jest walnieta. To takie POwskie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX