Jarosław wrócił - czyli smoleńska ofensywa PiS. Komentarze na Twitterze

Dziennikarze, blogerzy i politycy gorąco oceniają najnowsze, bardzo ostre wypowiedzi PiS o tragedii smoleńskiej. Od wczorajszego wieczora i wywiadów Jarosława Kaczyńskiego i Joachima Brudzińskiego to niemal jedyny temat poruszany w komentarzach na Twitterze.
- Koniec kampanii - koniec treuga dei. Wywiad Jarosława Kaczyńskiego zwiastuje politykę, nad którą smoleńskie trumny wisieć będą przez lata. Nie rozumiem jak JK w takim stanie emocji i ocen sytuacji mógł przez dwa miesiące mówić o porozumieniu? Z kim? Z tym Tuskiem ze Smoleńska? - pytał na Twitterze dziennikarz Konrad Piasecki z RMF.

- Jak reaguje Kaczyński na wieść o śmierci bliźniaka? Proszę bardzo: "To jest wynik waszej zbrodniczej polityki - nie kupiliście nowych samolotów". Oczywiście rząd PiS też ich nie kupił, ale co to ma za znaczenie, prawda? Gdyby ten wywiad ukazał się w czasie kampanii, Kaczyński straciłby połowę głosów. Ciekawe, kto teraz przyzna się, że uwierzył w przemianę prezesa? - komentował Bartosz Węglarczyk z "Gazety Wyborczej". - Po wywiadach JK w Rz i GP - gratuluje wszystkim jego nowym wyborcom, którzy uwierzyli w Przemianę oraz Napieralskiemu i Sierakowskiemu, tego że nie widzieli różnicy między panami K.... - dodał redakcyjny kolega Węglarczyka Wojciech Szacki.

Politycy: A co będzie za kilka dni?

Nową (starą?) retorykę PiS komentowali też - obecni na Twitterze - politycy. - Wywiad JK (Jarosława Kaczyńskiego) w Gazecie Polskiej. Jutro pewnie odpowie S. Niesiołowski. Krzyż w ogniu debaty. Wojna o kwiaty w Sejmie. Co będzie za kilka dni? - zastanawiał się poseł Lewicy Bartosz Arłukowicz.

- Dzisiejsze sensacje PiS rodzą pytanie fanatyzm, czy cynizm? U Joachima raczej fanatyzm. Tak się rodzi ... - Co się rodzi? Autor wpisu - Sławomir Nitras, poseł PO nie sprecyzował.

Blogerzy idą na Grunwald

- Pytanie do sceptyków. Nie wierzycie w relację JK, czy po prostu nie robi na Was wrażenia? - napisała Kataryna. - Na Grunwald! - dodał sympatyzujący z prawicą bloger Rybitzky (nie jesteśmy na 100 procent pewni, że to wypowiedź na temat - red.). - Tak na oko z jedna trzecia wyborców JK z II tury powinna założyć Ruch Oszukanych 4 lipca - zakpił Macdac.

Jarosław wrócił

Nową awanturę w polityce podsumował na Twitterze Zbigniew Hołdys: "- Szanowni polityczni kibice! Jutro proszę przywdziać szermiercze maski, kastety, wyjąć z szaf kije bejsbolowe i z szuflad noże. Jarosław wrócił."

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (15)
Jarosław wrócił - czyli smoleńska ofensywa PiS. Komentarze na Twitterze
Zaloguj się
 • nintom

  Oceniono 10 razy 8

  napisałam w innym miejscu, że Brudziński to obrzydliwy facet nienawidzący i gardzący nie tylko pojedynczymi ludźmi ale całymi narodami ('ruska trumna') i że nigdy nie podalabym mu reki ale jestem przeciwna wpisowi takiemu jak VIGILANSX. Po co to 'ścierwo' ?

  Czasem się zastanawiam, czy takie wpisy nie są robione przez drugą stronę tylko po to by dawać argumenty na brutalność jednej czy drugiej strony.

 • napadywacz

  Oceniono 6 razy 4

  Tylko, żeby Polacy pamiętali jaki jest PiS i prezio podczas następnych wyborów.

 • kolega77

  Oceniono 6 razy 4

  Jaruś przestaje udawać łagodnego baranka i pokazuje prawdziwe oblicze "kaczego krogulca" Nihil novi

 • stary.pierdziel

  Oceniono 6 razy 4

  chciałbym teraz usłyszeć głos kogoś (nie-PiSowca!), kto głosował na Jarka Słoneczko
  w ostatnich wyborach; jak czuje się w towarzystwie takich Brudzińskich, Kurskich, Kemp czy
  Pospieszalskich?

 • prawdziwy_wodnik_szuwarek

  Oceniono 5 razy 3

  Najwyższy czas rzucić maskę miłościwego Jarka. Niech rozpęta się wojna. Niech jego pokrętna logika zawładnie szeregami PiSu. Niech się wypali, obrzydzi wyborcom swoją partię i później zniknie ze sceny politycznej. Najwyraźniej tak musi być żeby dotarło do pana Prezesa, że ciemny lud ma go już dość. Przykład dla nas wszystkich jak można stać się fanatykiem i że nawet takie osoby mogą rządzić Polską. Brrrrrr

 • mako75

  Oceniono 5 razy 3

  no co wy... prezes zmienił się raz może zmienić się i drugi raz.... przed wyborami samorządowymi będzie mówił pewnie o miłości..... byle ciemny lud to kupował.

 • vigilansx

  Oceniono 9 razy 3

  pisowskie ścierwo brudziński nie jest wart nawet splunięcia :)

 • baltazar1910

  Oceniono 4 razy 2

  Pomyślcie co musi czuć, po takich wypowiedziach Prezesa i p.Brudzińskiego, pani Kluzik Rostkowska(cała praca z ocieplaniem wizerunku Prezesa i poniekąd parti poszła na marne). RATUJMY PANIĄ POSEŁ !!!

 • aszka7

  Oceniono 4 razy 2

  Pozwólmy Kaczyńskiemu być sobą - on na tym dużo traci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX