Arłukowicz składa wniosek - chce siedmiu dni na zdania odrębne

Poseł Bartosz Arłukowicz z Klubu Lewicy - członek sejmowej komisji śledczej badającej aferę hazardową - złożył do marszałka Sejmu wniosek o zajęcie się sprawą zbyt krótkiego terminu na złożenie zdań odrębnych przez posłów osobistych.
Poseł Arłukowicz powiedział, że nie może być takiej sytuacji, iż posłowie sytuacji mają tylko 24 godziny na przedłożenie zdań odrębnych, gdy prace komisji sejmowej zaplanowano do 30 września. We wniosku poseł poprosił o czas siedmiu dni.

Bartosz Arłukowicz mówił, że Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna zapewnił go, iż zajmie się tą sprawą jak najszybciej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że niebawem ma się on spotkać z przewodniczącym komisji hazardowej Mirosławem Sekułą z Platformy Obywatelskiej.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Arłukowicz składa wniosek - chce siedmiu dni na zdania odrębne
Zaloguj się
 • seba-caad

  Oceniono 2 razy 2

  Żenada, do tej pory sobie zdania nie wyrobił? To co on robił w tej komisji?
  Do napisania kilku zdań potrzebuje aż 7 dni?
  Ten dokument panie Arłukowicz już powinien być dawno przygotowany. Doskonale Pan wiedział, że po przyjęciu raportu będzie Pan miał prawo do złożenia zdań odrębnych.
  Pan Sekuła jakoś w trakcie trwania komisji zdążył raport przygotować. A pan Arłukowicz i pani Kempa w tym czasie nie zrobili nic oprócz własnego lansu w telewizji i ględzenia jak to wam wiatr zawsze w oczy... i skupianiu się na krytyce wszystkiego i wszystkich, bez żadnych konstruktywnych pomysłów.
  DO ROBOTY DARMOZJADY!!!
  Niech Polacy zobaczą za co bierzecie publiczne pieniądze!!!

 • asd-53

  Oceniono 1 raz 1

  Posle !!! Wez sie do uczciwej pracy. Nie jestes kandydatem na Prezydenta ani w Szczecinie, ani w Warszawie , bo widocznie jestes cienias i nie wiesz co ze soba zrobic , to probujesz odgrywac wazniaka w komisji , wstyd i zenada , obibok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX