Gen. Jaruzelski: Lider PiS zachował się niestosownie. To przykre

- Nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na zaprzysiężeniu Bronisława Komorowskiego to przykry i godny ubolewania fakt. Lider PiS zachował się niestosownie - powiedział gen. Wojciech Jaruzelski. B. prezydent dodał, że sam został zaproszony na uroczystości w ostatniej chwili.
Jaruzelski wyjaśnił, że zaproszenie na posiedzenie Zgromadzenia Narodowego dostał wczoraj. - Słyszałem, że dla części polityków byłbym niemiłym gościem. Dlatego nie przybyłem do parlamentu - komentował. Były prezydent przyjął jedynie zaproszenie Komorowskiego do Zamku Królewskiego na uroczystość wręczenia insygniów Orderu Orła Białego i Orderu Odrodzenia Polski.

- Ta prezydentura ma szansę być taką, która łączy. Kultura osobista, takt i mądrość prezydenta Komorowskiego będą sprzyjały integracji, w ramach oczywiście norm demokratycznych, które zakładają różnicę - mówił po ceremonii Wojciech Jaruzelski.

Generał podkreślił, że prezydentura Bronisława Komorowskiego daje szanse na polepszenie relacji z Rosją. Dodał, że w ostatnim czasie stosunki z tym dużym partnerem uległy zadrażnieniu. Przyznał, że był świadkiem rozmów polskiego przywódcy z prezydentem Miedwiediewem. - Komorowski zachował godność, dbałość o interes naszego kraju, ale z drugiej strony wykazał chęć zrozumienia partnera, życzliwość i kulturę. Myślę, że to będzie owocowało - powiedział Wojciech Jaruzelski.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (10)
Gen. Jaruzelski: Lider PiS zachował się niestosownie. To przykre
Zaloguj się
 • adam_skowron

  Oceniono 10 razy 8

  bestsamsam? fora się nie pomyliły? wracaj, koles na niezalezna.pl, Tam się poczujsz dowartościowany

 • adam_skowron

  Oceniono 16 razy 8

  Pan Generał ładnie to ujął, i delikatnie,

  Prawda jest taka że wściekły Kaczor OLAŁ nie p.Komorowskigo a urząd prezydenta RP, Olał Konstytucję i naród, który dokonał takiego wyboru, Pokazał Kaczor GDZIE naprawdę ma ten kraj i jego obywateli, Pokazał ile znaczą jego frazesy o patriotyźmie, polskości, poszanowaniu prawa itd

  z klasyki, nieodżałowanego mistrza Jermiego, cytat pasuje jak ulał:
  "Gdy zycie zdarło z faceta już maskę,
  Gdy mu fasada rozwala się z trzaskiem,
  Gdy zza niej wyjrzy jak dupa z pokrzywy
  Pysk zły i obrzydliwy i pryśnie cały blew "

  tłumaczenia jego partyjniaków, że to z powodu żałoby itd brzmią śmiesznie, Z powodu żałoby to się nie tanczy na weselu,

 • adam_skowron

  Oceniono 9 razy 7

  dassein ? nie wiem jakie prochy bierzesz ale z tego co piszesz to chyba za mocne

 • michalski.t

  Oceniono 6 razy 6

  czemu idioci z pisu pizą dużymi literami??

 • dupazimna2010

  Oceniono 5 razy 5

  bo leczą swoje kompleksy intelektualnych kurdupli!

 • mi_m

  Oceniono 5 razy 5

  glizelda? znajdz sobie najbliższa poradnię dla psychicznie chorych, idż tam i opowiedz doktorowi co cie gnebi,

 • stanjank

  Oceniono 8 razy 4

  DASSEIN nie bierze on po prostu jest inteligentny inaczej ?!?!?! czyli po prostu denny bez mozliwosci wyjscia z tej choroby (kaczej grypy)

 • ada-07

  Oceniono 3 razy 3

  Piszą może z nawyku- dużymi (drukowanymi), żeby po charakterze pisma nie rozpoznano autora, którego mogłaby dosięgnąć zemsta ciemnych, niechrześcijańskich sił;)

 • dassein

  Oceniono 14 razy -6

  Obecnosc Slepowrona (alias "Wolski") na zaprzysiezeniu Bronka Errora wbrew pozorom jest niezwykle wazna. Pokazuje uznanie okraglego stolu za poczatek wolnej Polski ze wszystkimi tego konsekwencjami ("pacta sunt servanda" - to Geremek). Mimo ze "Wolski" nie byl wybrany w demokratycznych wyborach (sejm kontraktowy nie byl wyloniony w wolnych wyborach) - Agora i media satelickie bardzo pilnuja aby tak wlasnie go postrzegac. Jako pierwszego prezydenta III RP. A to jest zwykle klamstwo.
  "Wolski" byl zawsze wrogiem demokracji i zawsze byl slugusem wrogow Polski.
  Dzis reprezentuje go Agora.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX