"Palikot szuka swojego punktu G" - Senyszyn na blogu

Janusz Palikot złożył dziś wniosek do sądu o zarejestrowanie własnego ugrupowania i ogłosił, że chce wejść do rządu w 2011 roku. "Wciąż szuka swojego punktu G. Ma nadzieję, że własna partia zapewni mu wielokrotne szczytowanie" - skomentowała to złośliwie europosłanka Joanna Senyszyn.
Joanna Senyszyn twierdzi, że po zwycięstwie wyborczym Bronisława Komorowskiego "Palikot praktycznie przestał być PO potrzebny". "Ostatecznie okazało się bowiem, że PiS ma w sobie więcej autodestrukcji niż Palikot siły niszczycielskiej. Skoro PiS wykańcza się sam, po co Platformie Palikot" - pyta retorycznie europosłanka na swoim blogu.

"To lament krzywdzonego dziecka"

Senyszyn zauważa, że kontrowersyjny poseł został już zmarginalizowany we władzach PO, a założenie własnego ugrupowania ma być "straszakiem". "Palikot mówi: popatrzcie, mnie popiera polskie społeczeństwo" - pisze Senyszyn i ocenia: "To nie jest ryk lwa. Raczej lament krzywdzonego dziecka".

"Palikot pozazdościł PiSokrzyżowcom. Oni mają swój punkt G. To krzyż pod pałacem prezydenckim. Doznają orgazmu broniąc krzyża. Dlatego nie mogą iść na żadne ustępstwa.Poseł z Lublina wciąż szuka swojego punktu G. Ma nadzieję, że własna partia zapewni mu wielokrotne szczytowanie" - komentuje posunięcia Palikota.

Palikot skończy jak Borowski?

Senyszyn złośliwie podsumowuje tez dotychczasowe dokonania lubelskiego posła: "Z "Przyjaznego Państwa" nic Palikotowi nie wyszło. Nawet chciał, ale nie potrafił, bo ma mocno ograniczone pojęcie o prawie" - wytyka. Zdaniem europosłanki Palikotowi "znudziła się rola chłopca z sikawką", który "gasił pożary, które mogły sfajczyć PO". "Wywoływał kontrpożary. Po cichu platformersi się cieszyli. Głośno go strofowali i pouczali" - pisze.

Ku przestrodze Senyszyn przytacza historię partii Marka Borowskiego, która uzyskała 5 proc. poparcia w wyborach do PE, a "potem najwyżej coś wyżebrała na wspólnych listach z SLD".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (8)
"Palikot szuka swojego punktu G" - Senyszyn na blogu
Zaloguj się
 • nanook

  Oceniono 5 razy 3

  ...kolejny kamień do szyi polskiej Lewicy

 • nanook

  Oceniono 8 razy 2

  Joanna Senyszyn nie doprowadziła Jarosława K. do szczytowania. Samymi zalotami się już skompromitowała. Teraz czuje się jak ... Pluje sama sobie w twarz i twierdzi, że deszcz pada. Jest po prostu żałosna !!!!!!

 • wilcy

  Oceniono 5 razy 1

  U tej Pani nikt tego punktu nigdy nie znalazł i raczej już nie znajdzie. Jeśli ktokolwiek jeszcze szuka

 • tegepe

  0

  Jeszcze raz o kwalifikacjach naukowych pani prof. Senyszyn: Publikacji książkowych: dwie, jedno współautorstwo, jeden materiał konferencyjny 14 stronicowy. Artykułów naukowych - 6, ostatni z roku 2001. Kilkanaście artykułów prasowych nt. Kościoła, aborcji, dzieci, prostytucji, pedofilii itd. Wypromowanych doktorów: Wypromowanych doktorów: 6, ostatni w 2007 roku. Liczba recenzji doktorskich: 5. Wszystko do sprawdzenia na stronie Biblioteki Narodowej i w Informatorze Nauki Polskiej. I kto dał tej kobiecie tytuł profesora?

  A swoją drogą: punkt G mają kobiety, niech pani profesor poszuka go u siebie!

 • robert9998

  Oceniono 2 razy 0

  Gronkiewicz -Waltz wysyła strażników miejskich do pilnowania krzyża,
  wszystko po to aby rządowa telewizja tvn i tvn24 puszczała na tzw,
  jedynkach wyssane z palca akcje spod pałacu i nic o rządzie źle.
  Palikot ma odwracać uwagę od niemocy Tuska i mierności jego kato-rządu
  posłusznego kościołowi jak rządy Marcinkiewicza i Kaczyńskiego.
  Posłuszna rządowa telewizja tvn i tvn24 do spółki z Palikotem
  odwracają uwagę tłuszczy od ważnych spraw dla państwa, krzyż spod
  pałacu i Palikot jest zawsze pod ręku.
  Rządowa tvn24 i inne posłuszne rozgłośnie milczą o ofensywie PO u proboszczów na wybory samorządowe, Rzeczypospolita kościelna stała się pod rządami tłumoków PO PiSu.

 • a1d1

  Oceniono 2 razy 0

  Palikot musi być POtwornie ZAKOMPLEKSIOMY i psychicznie SPLĄTANY

  POza ty jest nieznośnie BRZYDKI

 • zawszeszczerosc

  Oceniono 4 razy 0

  Nie wiem czy u Pani jest to duże, czy małe G.Szukaj aż znajdziesz,a jeżeli już znajdziesz wejście to zadzwoń RMF FM z hasłem " Najlepsza jest muzyka w RMF FM i wygrałeś !!!!

 • tegepe

  Oceniono 3 razy -1

  Pani Senyszyn jest profesorem tytularnym. Kto dał jej ten tytuł? Żałosna kobieta, nie mająca nic szczególnego do powiedzenia, atakuje a to Nałęcza, że niby nie profesor, a to Palikota, że szuka punktu G. Nota bene: punkt G, pani profesor Senyszyn, mają podobno kobiety. U mężczyzn on nie występuje. Proponuję poczytać seksuologów.

  Z profesorskim pozdrowieniem - kolega prof.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX