"Idolka z jajami, która nie trzęsie portkami" - internauci o Krzywonos

Internauci pokochali Henrykę Krzywonos po jej wczorajszym wystąpieniu na rocznicowym zjeździe "Solidarności". Działaczka opozycji z minuty na minutę zdobywa coraz więcej sympatyków, ma już kilka profili na których wpisują się internauci. Na jednym z nich jest już ponad 10 tys. wpisów.
"Henryka Krzywonos na prezydenta w 2015 roku", "Dziękujemy", "Jesteś kochana", "Gratulacje za odwagę i zatrzymanie następnego tramwaju - tym razem nienawiści", "Wielkie brawa, głębokie ukłony", Nie tylko Panią krew jaśniejsza zalewa, mnie też", "Wielki szacun", "Jest Pani moja idolką", "Tylko w jednym nie mogę zgodzić się z panią Henryką. Powiedziała, że jest zwykłą kobietą. To nieprawda", "Dobra z Pani babka,", "Arcykobieta", "Kocham Panią Pani Henryko", "Kobieta z możliwościami, która nie trzęsie portkami"- to naprawdę tylko niektóre z wpisów na Facebooku.Na portalu społecznościowym, po wczorajszym wystąpieniu (mówiła o "S" wszystkich Polaków, o szacunku oraz skrytykowała Jarosława Kaczyńskiego), wzrasta nie tylko liczba sympatyków Henryki Krzywonos, ale również liczba profili. Internauci wpisują się na "Henryka Krzywonos - moją idolką", "Henryka Krzywonos - strona poparcia", ale też na profilu prywatnym "Henryka Krzywonos - Strycharska". Na niektórych stronach działaczkę opozycji "lubi" już ponad 11 tys. internautów."Prawdziwa lekcja historii i pokory. Wielu młodym ludziom otworzyła Pani oczy i przywróciła chęć do uczenia się polskiej historii i czytania o niej. Wreszcie ktoś wygłosił szczere niewyreżyserowane przemówienie o niepojętej wręcz wartości. Podziwiam wielką odwagę! Ci, którzy gwizdali pokazali swój strach i małość, ale może i oni coś zrozumieją. Chylę czoła." - pisze Dominika. "Ma Pani większe "jaja" niż koledzy. Chyba wszystkim nam jest trochę głupio, że żyjemy w kraju, w którym zdanie większości bywa uważane za margines. Dzięki i powodzenia!" - dodaje Marta. "Mina Jarosława - bezcenna" - kwituje kolejny internauta. I tak w nieskończoność.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
"Idolka z jajami, która nie trzęsie portkami" - internauci o Krzywonos
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 9 razy 5

  Najwyższy czas, żeby przestać obchodzić się z tą małą, żoliborską szują jak z pękniętym jajkiem.

 • marynica

  Oceniono 7 razy 3

  Henryka Krzywonos pokazała, że można do Kaczyńskiego powiedzieć wprost co się o nim myśli i grom z nieba nie padnie. Kaczyński schował się za nieżyjącym bratem, za żałobą i myślał, że nikt go nie tknie. Pomylił się. Brawo pani Henryko!

 • nanook

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Henryka Krzywonos-Strychalska to kobieta ze wspaniałym, bohaterskim życiorysem również po 1981 roku - i jak widać dalej jest sobą !!!

 • ciesiol

  Oceniono 4 razy 2

  Kocham Pania, jest Pani "prawdziwym mezczyzna" w tym ... swiecie .

  Dziekuje z przywrocenie pojecia HONOR

 • hanna1233

  Oceniono 3 razy 1

  Brawo Pani Krzywonos. Moje uznanie, polubiłam Panią. Znalazła się osoba I TO KOBIETA która powiedziało co dawno powinien usłyszeć , ale czy coś z tego zrozumiał. Chyba jest wolne łóżko w szpitalu Pruszków-Tworki dla prezesa, może dadzą mu jedynkę.

 • al-pid

  0

  MA SIA97, to się nie odzywaj!
  Ergo...

 • masia97

  0

  motłoch i prymityw się odezwał

 • waldom53

  Oceniono 2 razy 0

  do MI636; nie wiem kim jesteś ale po tym co tu powiedziałeś widać bardzo jasno: jesteś nikim, jesteś bezmózgowcem jak ci co gwizdali na zjeździe, jesteś PIS-iorem, jesteś szują i nie przpinaj tego do Pani Krzywonos, itd...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX