Kaczyński: Poziom chamstwa PO jest niebywały, nawet w restauracji sejmowej

- Oni nie uznają żadnych granic - tak Jarosław Kaczyński opisuje rzekome ?chamskie? działania PO. W wywiadzie dla portalu Blogpress.pl opowiada, że agresja polityków PO dotyka posłów PiS nawet w sejmowej restauracji.
Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu prawicowemu portalowi Blogpress.pl. Opowiadał w nim m.in. o śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej, obchodach rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych oraz ostro zaatakował Platformę Obywatelską.

PO atakuje nawet w restauracji?

- My staramy się w związku z niebywałym poziomem agresji PO bardzo się hamować. Oni nie uznają żadnych granic i to, co na ten temat wie opinia publiczna, to nawet nie jest promil tego. Trzeba wiedzieć, co się dzieje w komisjach sejmowych, czasem w restauracji sejmowej. Tam poziom chamstwa jest taki, że Samoobrona to najbardziej kulturalna z partii - tak o politykach PO wypowiada się Jarosław Kaczyński. Dowodzi w wywiadzie, że członkowie PO są "chamscy i agresywni" w stosunku do PiS.

Przytacza tutaj przykład, gdy poseł PO usiadł w restauracji sejmowej na miejscu parlamentarzysty PiS, mimo że wiedział, że miejsce jest zajęte. - To jest lekceważenie, chamstwo. To jest grupa ludzi nie wiem czy zdegenerowanych, bo nie wiem, czy byli kiedyś na poziomie - mówił prezes PiS.

"Piloci wprowadzeni w błąd"

- Tu trzeba użyć słowa "skandal". To pełna kapitulacja. Stuprocentowy serwilizm w stosunku do Rosji - tak Jarosław Kaczyński opisuje stan śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej. Według prezesa PiS, rząd "nieustannie wprowadza w błąd" opinię publiczną bądź milczy w tej sprawie. Zapewnia przy tym, że grupa Antoniego Macierewicza zebrała już wystarczającą ilość informacji, żeby można było "wyciągnąć pierwsze wnioski".

- Jedno możemy powiedzieć z pewnością: piloci zostali wprowadzeni w błąd - twierdzi Kaczyński. Dodaje, że zadaniem śledczych powinno być wyjaśnienie, czy ten rzekomy błąd był wynikiem "rosyjskiego bałaganu", czy celowym działaniem.

"Było napięcie między MKS i ekspertami"

Kaczyński przypomniał również, że jego brat był w stoczni w czasie strajków w sierpniu 1980 roku. Z polecenia Lecha Wałęsy miał rozmawiać z ekspertami, m.in. Bronisławem Geremkiem i Tadeuszem Mazowieckim, bo "było pewne napięcie między ekspertami Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym". - Do tego nawiązywałem w wystąpieniu - mówił.

Jego przemowa na obchodach rocznicy Porozumień Sierpniowych wywołała dużo kontrowersji. Zarzucano mu , że mówił nieprawdę ws. działań ekspertów w czasie strajku w 1980 roku.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (53)
Kaczyński: Poziom chamstwa PO jest niebywały, nawet w restauracji sejmowej
Zaloguj się
 • nintom

  Oceniono 25 razy 23

  no chyba jestem pierwsza po wystąpieniu oszalałego prezesa formacji pis.

  Jak ten człowiek może aspirować do bycia wodzem narodu, skoro on wychował się na salonach, nigdy nie był na podwórku a ze sobą nosił tylko mały, gustowny rewolwerek.

  Od chamów i knajaków wyzywa swoich przeciwników od kilku lat a następnie się skarży na niewyobrażalnie agresywne ataki, których pada ofiarą.

  A MOŻE CZAS PRZESTAĆ NA TEGO MAŁEGO (pod każdym względem) człowieka ?
  Ja spróbuje się zająć czymś innym.

 • greatgig

  Oceniono 21 razy 19

  Rzeczywiście skandal! Przecież chamstwo i agresja są wyłącznie zarezerwowane dla prezesa! Jak tak można?! No jak!? I to w biały dzień, w stołówce nawet.... Zgroza!

 • nintom

  Oceniono 22 razy 18

  panie oszalały prezesie formacji pis niech pan powie coś więcej - jak TO BARDZO STARACIE SIĘ W PIS HAMOWAĆ - na czym to polega ? na pańskich chamskich komentarzach ?

  Jest to pisowskie HAMOWANIE CZY chamowanie ?

 • wachmeister

  Oceniono 18 razy 16

  Jezus!!!
  POwiec usiadł w knajpie sejmowej na miejscu PISowca!!
  I pewnie nawet nie chciał zapłacić za drinki tegoż POISowca?
  Boże! Ty widzisz cierpienie Prezesa i nie grzmisz?
  Jak długo jeszcze będziemy znosić te pasmo udręki?

 • klemt23

  Oceniono 18 razy 16

  Prezes sam widział, jak poseł PO prowokacyjnie popijał kurczaka czerwonym winem. To niesłychany przykład nie tylko braku manier, ale i agresji, braku kultury, chamstwa i zwyrodnienia oraz degeneracji + degrengolady psychicznej. Oraz służalczości wobec Putina, Merkel,Steinbach

 • budionnyj

  Oceniono 17 razy 15

  i jeszcze jedno!!!!!!!!!!!!
  zanim siądziecie przy stoliku - pytajcie czy przypadkiem Kaczyński tu nie siedział!!!!!!!!
  hehe

 • budionnyj

  Oceniono 17 razy 15

  chory mały człowiek, bez polowy mozgu

 • marynica

  Oceniono 16 razy 14

  Ze zdziwienia dostałam czkawki! Jeśli to co Kaczyński opisuje jest chamstwem, to jakimi słowami opisać jego zachowanie? Kaczyński przekracza wszelkie granice cywilizowanego zachowania! To zwykły cham, krętacz bez zasad, manipulant czerpiący pełnymi garściami z dorobku ministra propagandy III Rzeszy! Precz z nim! Już dość!

 • smoku6001

  Oceniono 14 razy 12

  do nintom Naprawdę należy zająć się rzeczywiście czymś innym, bo ten mały oszalały gnom nie zasługuje na nasze myśli, a tym bardziej nerwy. Do wariatkowa z tym cymbałem!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX