Girzyński: Elu, jestem z tobą. Jesteś Polsce potrzebna

- Dziś jest potrzeba by stanąć po stronie Eli Jakubiak i powiedzieć "Elu, jestem z tobą, bo uważam, że jesteś Polsce potrzebna, że jesteś potrzebna Prawu i Sprawiedliwości - mówił w TVN24 poseł PiS Zbigniew Girzyński.
Dziś Jakubiak, decyzją szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, została zawieszona w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości - Chodzi o jej postawę - wyjaśniał szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. Jakubiak zapowiedziała, że odwoła się od tej decyzji; w czwartek chce spotkać się z Kaczyńskim.

- Prawu i Sprawiedliwości jest potrzebna Elżbieta Jakubiak. Co więcej Elżbieta Jakubiak jest potrzebna Jarosławowi Kaczyńskiemu - mówił Girzyński. Jego zdaniem zawieszenie posłanki w prawach członka PiS nie zamyka możliwości współpracy. Przypomniał, że sam był przez pół roku zawieszony w prawach członka, za to, wyłamał się z zarządzonego przez jego partię bojkotu telewizji TVN. - Mam nadzieję, że nieporozumienia, które doprowadziły do zawieszenia zostaną wyjaśnione z obu stron - mówił.

Czy nie boi się stawać po stronie Elżbiety Jakubiak? - Nawet jeśli będzie się to wiązało z trudnościami czy to takimi jak wtedy gdy zostałem zawieszony, czy takimi, że będę musiał gumowe buty założyć i przyjść do waszego studia brocząc w wodzie, to przyjdę. Bo Polska jest najważniejsza, Ela Jakubiak to mówiła w kampanii wyborczej i nadal jest dla mnie i dla Eli Jakubiak najważniejsza, i dla Jarosław Kaczyńskiego też - powiedział. - Jeśli chodzi o takie osoby jak Ela Jakubiak, Joanna Kluzik-Rostkowska czy Paweł Poncyljusz, to zawsze stanę po ich stronie. Uważam, że sa to osoby dla Prawa i Sprawiedliwości potrzebne i bez tych osób będzie nam niezwykle trudno walczyć z Platformą Obywatelską.

Zdaniem Girzyńskiego prezes PiS jak najszybciej będzie się chciał spotkać z Elżbietą Jakubiak.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (11)
Girzyński: Elu, jestem z tobą. Jesteś Polsce potrzebna
Zaloguj się
 • nanook

  Oceniono 8 razy 8

  OSZUSTKI WYBORCZE Polsce na pewno nie są potrzebne - ale może tak zakłamanym partiom jak PiS

 • first.tb

  Oceniono 8 razy 8

  "...bez tych osób będzie nam niezwykle trudno walczyć z Platformą Obywatelską" - to właśnie tak pojmują politykę posłowie PiS-u. Bo Polska jest najważniejsza - ale ICH Polska, taka jak oni ją widzą. Jak dobrze, że dzięki wodzowi ich partia kroczy w nicość...

 • venusoid

  Oceniono 6 razy 6

  Girzyński został zawieszony bo nie obraził się na TVN. Natomiast Jakubiak być może była uprzejma wobec PO-wców na stołówce.

 • oskoloklda

  Oceniono 4 razy 4

  Ale się rozochocili szaraczkowie, ale jazda! Elu, jestem z tobą, cha cha cha - tak wysoko jeszcze głów nigdy nie podnosili i chyba liczą na to, że tego ich brawurowego buntu prezes nie zauważy.

 • 0_mino

  Oceniono 4 razy 4

  Słuchajcie pisuary walczyć nie potraficie, budować nie chcecie. Zmiatać na śmietnik !!!!

 • pike_bishop

  Oceniono 3 razy 3

  to wszystko śmierdzi, uwaga na drugie dno

 • lyzwinski

  Oceniono 3 razy 3

  Jak trwac w mediach? Krzyz juz nie pomaga, Lechu sie spalil, a wiec noz w plecy i...natychmiast PiS jest z powrotem na lamach. Po co w ogole o tym pisac? Kaczynskiego znicz juz gasnie. Pora isc spac.

 • pike_bishop

  Oceniono 1 raz 1

  "Elu, jestem z tobą."

  trzymamy za słowo, czekamy na rezygnację.

 • wazps

  Oceniono 1 raz 1

  Czytajac wypowiedz pana Girzynskiego mialem wrazenie,ze uslyszalem szczek przeladowywanej broni,ciekawe zjawisko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX