"Kaczyński nie szanuje żadnego prezydenta poza swoim zmarłym bratem"

Jarosław Kaczyński wcześniej palił kukłę Wałęsy, a Kwaśniewskiemu zarzucał, że jest agentem - przypomniał szef klubu PO Tomasz Tomczykiewicz w Sygnałach Dnia. Zdaniem Tomczykiewicza Kaczyński nie potrafi uszanować polskich prezydentów.
Tomasz Tomczykiewicz skomentował w ten sposób apel prezesa PiS by Donald Tusk, Bronisław Komorowski, Bogdan Klich, Tomasz Arabski i Radosław Sikorski "zeszli ze sceny politycznej".

Szef klubu PO stwierdził, że to wyborcy zdecydują o tym, kto zejdzie z polskiej sceny politycznej. Jak podkreślił, 9 milionów Polaków zagłosowało w ostatnich wyborach na Bronisława Komorowskiego, a każdy Polak powinien szanować ten wynik.

Zdaniem Tomczykiewicza, Jarosław Kaczyński nie szanuje żadnego z prezydentów poza swoim bratem. - Wcześniej palił kukłę Lecha Wałęsy przed Belwederem, a Aleksandrowi Kwaśniewskiemu zarzucał działalność agenturalną - przypomniał szef klubu PO.

Tomasz Tomczykiewicz odrzucił też postulat Mariusza Błaszczaka, by prezydent Komorowski podał się do dymisji w związku z tragedią smoleńską. Szef klubu PO uważa, że posłom PiS trudno teraz wytłumaczyć piątkowe słowa prezesa ich partii.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (15)
"Kaczyński nie szanuje żadnego prezydenta poza swoim zmarłym bratem"
Zaloguj się
 • azeta7

  Oceniono 9 razy 7

  Jeśli tak będzie dalej to warto w dowód wdzięczności Narodu postawić DWA pomniki. Tylko nie na tym dziadowskim Wawelu ale przy pałacu na Krakowskim. Usunąć te DWA lwy!!! Polska to nie Afryka!!! W ich miejsce postawmy L i J Kaczyńskich. Będą pilnować pałacu - mauzoleum !!!

 • chri-s48

  Oceniono 8 razy 6

  Po każdych przegranych wyborach u Jarkacza występuje trauma i stąd te zachowania. Wałęsa kiedyś chciał Kwaśniewskiemu podać nogę- ten jest gotów zabić. To jest żałosne ale napędza
  PO i SLD zwolenników. To prawda,że po objęciu prezydentury przez Jarosława zaczęły by się dziać
  rzeczy dziwne i niepojęte z prawdopodobnym rozwiązaniem sejmu. Ogarnięty obsesją spisku raz
  dwa rozprawiłby się z opozycją. Mieliśmy przedsmak działania inkwizycji w marszu z pochodniami
  10 września. Nie chcę myśleć o ile pomników śp.brata byśmy się musieli potykać,las krzyży zasłoniłby pałac prezydencki a Jarosław jak na prawdziwego patriotę i bohatera przystało co dzień odbierałby hołdy na częstych konferencjach prasowych. Z g r o z a..........

 • jotembi

  Oceniono 8 razy 6

  bzdura, jarkacz zdecydowanie nie szanuje i nie szanował swojego brata - kukiełki
  szanuje wyłącznie siebie jako wielkiego męża stanu
  przerażające i żałosne
  on tylko żąda, żeby wszyscy szanowali "pamięć"
  a przecież naprawdę najlepiej byłoby jak najszybciej zapomnieć

 • kuchel

  Oceniono 8 razy 6

  Kaczynski po prostu nikogo nie szanuje. I chociaz to najmniej wazne - nawet samego siebie. Gdyby - a niewiele juz brakowalo! - zostal prezydentem, zhanbilby cala Polske.

 • neumarkt

  Oceniono 5 razy 5

  Czy to jakaś propaganda, wroga robota? W tych dniach program TV Discovery, nadaje serie programów opisujących zachowania i probnlemy bliźniaków jednojajowych. Przekonują, że więź miedzy takimi dziećmi jest specyficzna, wręcz nierozerwalna! Twierdzą, że rozerwanie takich więzi powoduje niezwykłe skutki, od psychicznych załamań, stresów, po nienormalne zachowania w życiu codziennym, nerwowość, nienawiść w stosunku do otoczenia itp. Ciekawe było też stwierdzenie, że u osobników jednojajowych występuje cżęściej niż u narodzonych pojedynczo, w wieku dojrzałym, skłonnośći do homoseksualizmu, dewiacji seksualnych, czasem niedorozwój narządów płciowych...
  Cienką aluzję pojąłem! Ale czy to ładnie emitować taki program w oktresie zadymy tworzojej przez Jarosława Kaczyńskiego?

 • emerytgw

  Oceniono 5 razy 5

  Obsesja prezesa kłamczyńskiego przekracza wszelkie granice kultury politycznej ,ale co sie dziwić obserwując nikczemne i chamskie zachowania się prezesa wobec legalnie wybranych władz naszego kraju. I taka gnida domaga się szacunku dla swego brata, który zginął w wypadku lotniczym, naprawdopodobniej do którego przyczyniła się megalomania obu braci, a sam nie potrafi uszanować legalnie i demokratycznie wybranego prezydenta. Gdyby ludzie w drugie turze wyborów wiedzieli, że pokojowa twarz JK jest oszustwem wówczas conajmniej 2-3 milionów wyborców nie głosowałoby na JK i wynik wyborczy JK można uznać za nieporozumienie i nikczemną manipulacje Pis i JK. Kto poza mocherami i głupolami chciałby mieć prezydenta o wyraźnych odchyleniach psychicznych. Warto o tym oszustwie pamiętać przy zbliżających się wyborach i samorządowych i parlamentarnych.

 • antropoid

  Oceniono 6 razy 4

  "Kaczyński nie szanuje żadnego prezydenta poza swoim zmarłym bratem"
  ---------------------------------
  Bzdura, nawet jego nie szanował, całe życie się nim wysługiwał i wystawiał go na odstrzał śmierdzący tchórz i menda. Nawet teraz go nie szanuje, urządzając nad jego grobem ten żałosny cyrk.

 • kjanka

  Oceniono 5 razy 3

  Nie zgadzam się!!!! Jarosław Kaczyński nie szanował też własnego brata, zrobił z niego marionetkę, którą sterował, doprowadził do Jego śmierci, a po śmierci ośmieszył Go do reszty, zrobił cyrk z tragedii, gotów wywołać wojnę domową nie dlatego, że zginął jego brat, ludzie z pisu i inne osoby, ale dlatego, że zabrali mu spod dupy fotel prezydencki !!!! Nawet popierający go kler opluł

 • nintom

  Oceniono 5 razy 3

  prezes jarek NIE SZANUJE NAWET SWOJEGO BRATA - on szanuje tylko swoje niezmierzone, nieposkromione pragnienie powrotu DO WŁADZY.

  WŁADZA jest jego żoną, kochanką, samochodem, kontem w banku, komputerem, bratem, siostrą itd.

  oczywiście to tylko dlatego, że zależy mu na Polsce ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX