Kempa: politycy PO odpowiedzialni moralnie i politycznie za katastrofę smoleńską

Beata Kempa w TVN24 zaapelowała o powołanie międzynarodowej komisji ws. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Stwierdziła również, że politycy PO są ?moralnie i politycznie? odpowiedzialni za tę tragedię.
- Należy skupić się na powołaniu komisji międzynarodowej ws. katastrofy smoleńskiej - mówi w TVN24 Beata Kempa z PiS. Według niej, polskie władze nie radzą sobie ze śledztwem. - Śledztwo zostało oddane w ręce Rosjan. Dzisiaj, patrząc na to, widzę o wiele więcej pytań niż pewników - twierdzi. Wcześniej w tej samej stacji telewizyjnej prokurator generalny Andrzej Seremet oświadczył, że nie ma potrzeby powoływania takiego gremium.

- Komisja Antoniego Macierewicza przyspieszyła pewne zabiegi polskiego rządu - twierdzi Kempa. A jak komentuje słowa Macierewicza, że katastrofa była "zbrodnią"? - W związku z wyjaśnieniem tej katastrofy mamy bardzo dużo niejasności. Żadna z wersji nie jest wykluczona - odpowiada.

"Moralnie odpowiedzialni"

Kempa popiera apel Jarosława Kaczyńskiego, żeby Donald Tusk, Bronisław Komorowski i inni główni politycy PO odeszli z polityki z powodu katastrofy smoleńskiej. - Są odpowiedzialni moralnie i politycznie. Odróżniając to od odpowiedzialności karnej - twierdzi Kempa. - Moim zdaniem powinni być przesłuchani ws. przygotowania wizyty - dodaje.

Beata Kempa wypowiedziała się również nt. krzyża. Według niej, to Bronisław Komorowski powinien rozwiązać ten problem. - On nie powinien odgradzać się od społeczeństwa barierkami, zasiekami. Powinien wyjść i ten problem zażegnać - mówi.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (16)
Kempa: politycy PO odpowiedzialni moralnie i politycznie za katastrofę smoleńską
Zaloguj się
 • oghana7

  Oceniono 5 razy 5

  kolejny pridupiec jara czy w tej partii sa same lizusy papugi dla kariery? jak jarek niedlugo trafi do tworek ta przekupa pojdzie z nim? byloby dobrze!

 • neumarkt

  Oceniono 6 razy 4

  To widać, że ta panieka nie pozbyła się manier nabytych w Sycowie. I ona była zastępczynią Zera - Ziobry ? Bez komentarza!

 • marynica

  Oceniono 4 razy 4

  A czego innego można oczekiwać od Kempy?

 • nintom

  Oceniono 4 razy 4

  jestem zszokowana - kempa popiera prezesa jarka i macierewicza - co za szokująca wiadomość, kto by się tego spodziewał ?

  KEMPA POPIERA KACZYŃSKIEGO ???? to wiadomość roku !!!!!!!!
  CO ZA CZASY !!!! niczego już nie można być pewnym !!!!

  żeby chociaż poparła tylko szalonego antka macierewicza o wyglądzie mefista - ale ona nie ma żadnych hamulców - poparła także apel oszalałego prezesa.

  jutro agencje całego świata podadzą tę wiadomość na pierwszych stronach a redaktorzy naczelni New York Times, la Stampa, le monde, Frankfurter Allgemeine Zeitung napiszą komentarze, spodziewam się także, że al- jazeera przerwie swój program, żeby podać wiadomość

 • budionnyj

  Oceniono 5 razy 3

  Kępa jest w stanie zagadać Monikę!!
  toż to szok

 • kuchel

  Oceniono 2 razy 2

  Strasznie sie juz za nia stesknilem... ;)

 • vikot2

  Oceniono 4 razy 2

  Oślica Klempa, jak zwykle dała błysnęła inteligencją.
  No cóz każda partia ma taką inteligencję na jaką zasługuje.
  Boć przeciez oprócz gwiazdy z Sycowa,
  jest Antek "zbrodnia' Macierewicz,
  Jacek "prosty lud to kupi" Kurski,
  i wielu jeszcze nie wymienionych., że nie wspomnę o preziu.

 • potworos

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Kępo,żal mi Pani.Uroda beznadziejna,normalna ciota,paple co jej ślina na język przyniesie,inteligencja żałosna,kultura rozmowy żadna,mózg chyba zlasowany.I ja niestety muszę jej słuchać,ponieważ interesuję się polityką.A co ja zrobiłem złego,że muszę słuchać i oglądać tego typu kretynów???

 • wachmeister

  Oceniono 3 razy 1

  Proponuję dołączyć jeszcze do osób moralnie odpowiedzialnyc:
  -Benedykta XVI, który w karygodny sposób nie reagował na przypadki poniżania i sekowania Lecha K.
  -Barracka Obamę, który nie dostarczył Polsce samolotów mogących być zalążkiem Eskadry Prezydenckiej
  -Sarkozyego, który.... no jakoś tak dziwnie patrzył na Lecha
  i oczywiście Angelę Merkel, która wywodzi sie z NRD, więc wszystko jasne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX