Kluzik-Rostkowska: Dziękuję za komplement, że jestem urocza

Wywiad dla ?Newsweeka? traktuję jako zaproszenie do prawdziwej debaty - mówiła Joanna Kluzik-Rostkowska. Szefowa sztabu Jarosława Kaczyńskiego odniosła się w ten sposób do wywiadu, w którym prezes PiS ostro krytykuje swoich byłych sztabowców.
W wywiadzie udzielonym "Newsweekowi" Jarosław Kaczyński w ostrych słowach skomentował pracę swoich byłych sztabowców: Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Pawła Poncyljusza. - Początkowo sądziłem, że Joanna będzie raczej tylko twarzą kampanii, bo jest rzeczywiście wyjątkowo urocza. Później ona zapragnęła być realnym szefem i widać jak to się potoczyło - mówił. Powiedział także, że Kluzik-Rostkowska popełniała podczas kampanii prezydenckiej "horrendalne błędy".

"Dziękuję za komplement"

Sama posłanka PiS nie chciała zgodzić się na rozmowę podsumowującą kampanię prezydencką. - Bardzo poważnie traktuje sugestię Rady Politycznej i prezesa Jarosława Kaczyńskiego, by nie angażować opinii publicznej w nasze sprawy - powiedziała "Newsweekowi" - Wywiad dla Newsweeka traktuję jako zaproszenie do prawdziwej debaty. Liczę, że nie będzie ona zakłócana ani przez komplementy, ani przez emocje - dodała.

Kluzik-Rostkowska odniosła się jedynie do osobistych uszczypliwości prezesa: - Dziękuję za komplement, że jestem urocza. Mam nadzieję, ze prezesowi chodzi o urok polityczny - mówiła.

Na krytykę Kaczyńskiego nie chciał odpowiadać także Paweł Poncyljusz. Polityk jasno powiedział, że mimo ataków ze strony prezesa PiS "nie ma mowy, żeby opuścił partię" .

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
Kluzik-Rostkowska: Dziękuję za komplement, że jestem urocza
Zaloguj się
 • stary.pierdziel

  Oceniono 8 razy 6

  Ja się specjalnie nie dziwię.
  Ponieważ PiS jest najlepszą ilustracją zasady: miernota przyciąga miernoty,
  pisowcy nie mogą oczekiwać, że znajdą swoje miejsce gdzie indziej.
  Parafrazując Panią Henrykę Krzywonos, oni muszą udawać, że deszcz pada,
  gdy im plują w twarz.

 • 0_mino

  Oceniono 8 razy 6

  Pani Joanno krawacik zawiązać, fryteczki zapodać a prezio na liście umieści i kaska będzie. Prawdziwa "lwica prawicy". No ale te 25% przy 50% frekwencji dostaniecie tak, że kasa raczej pewna. Pogratulować ................. ot kobieta w polityce :D

 • kuchel

  Oceniono 8 razy 6

  a coz ten pokurcz wie o kobietach?

 • nintom

  Oceniono 8 razy 6

  to jest żałosne - ten straszny staruszek (jego ciało 60 lat ale jego psyche ma 85 lat) uprawia regularny mobbing a jego podwładni muszą to znosić ???!!!!

  TO JEST PSYCHOLOGICZNY THRILLER - Jezu, jak ja mam dość tego wyjątkowo prymitywnego i zakłamanego osobnika, który chce koniecznie być Napoleonem i chyba nim zostanie - byle zakład specjalny był dobrze zamknięty

 • rob-koziar

  Oceniono 5 razy 5

  Polityka jest brudna i nie dla ludzi z "kółka różańcowego". Ta Pani jest wyjątkiem na tle swojej partii. Jest w tej chwili jedyną osobąz tej formacji , której wypowiedzi można słuchać bez poczucia zażenowania. Wydaje mi się że kampanię zrobiła bardzo dobrze, bo prawie wiekszośc dała sie nabrać, że Kaczyński może być normalny. Błąd polegał chyba na tym że sama w to uwierzyła. A teraz już wie, że normalny to on nie jest i jad którym nieustannie pluje dosiędnął i Ją. Mój apel jst nastepujący: niech Pani nie pozwoli się upodlić jak Poncyliusz lub Jakubiak. Tważ ma się tylko jedną.

 • mariohudds

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczyński ma rację. Wynik wyborczy zarobiony przez duet Kluzik - Poncyliusz jest wynikiem całkowicie fałszywym.
  Kaczysta nie wie teraz ile tak naprawdę ma poparcia w ciemnym ludzie.

  On chciał być taki jak jest. Oni zakłamali jego wizerunek i stąd te 'ładne buzie' teraz.
  Kaczor lubi być prawdziwy. Zwykły oszołom, jebus, spiskowąchacz, karzeł moralny, jątrzec i jadopluj.
  Jego celem jest premierostwo. On chce rządzić i tego się trzyma. Co z tego jakim krajem mógłby rządzić.. Co z tego w jakim stanie kraj zostawi! Rządzenie jest jego pasją i on tego chce!
  Odmiawia udziału w zgromadzeniach RBN a jego partia dostaje nasze pieniądze jako dotację dla partii politycznej! Miliony złotych.. a on odmawia udziału w zgromadzeniu dotyczącym BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO, do czego ma psi, zasrany obowiązek. To jest jego praca, za naszą kase do cholery! Bo mu się prezydent nie podoba!??
  Morda w kubeł i wykonywać swoje obowiązki za dotację partyjną albo won do Alika lizać mu dupsko jak co dzień, ale bez naszej kasy.

 • wodnik55

  Oceniono 7 razy 5

  Kiedyś może bym tej kobiecie współczuł, ale czynnie i cynicznie oszukiwała społeczeństwo w tej całej maskaradzie zmiany tego psychopaty, tym samym postawiła się w szeregu miernot i akceptuje polityczną prostytucję a szkoda bo parytety w naszej rzeczywistości są potrzebne a takie Panie jak Kluzik-Rostkowska czy Radziszewska a Sobeckiej nie wspominając zniechęcając, choć ja się spojrzy na tych intelektualnych i moralnych "tytanów" facetów w polityce to nie ma różnicy debil to debil bez względu na płeć.

 • nanook

  Oceniono 7 razy 5

  Jak się chamowi służy to i zapłatę chama się dostaje :D

 • neumarkt

  Oceniono 6 razy 4

  Rzeczywiście! To jest problem. Bo kto zdecydowałby się przygarnąć giermków prezesa? Nawet posadek intratnych nie byłoby dla nich. Tkwią więc w tym PIS-ie licząc, że prezesunio niedługo zadławi się własnym jadem! I wtedy przemeblują partyjkę na swoje kopytko! Tylko kopytko, bo oduczyli się myśleć samodzielnie i nikt ich nie będzie traktował poważnie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX