Graś: Kaczyński co chwilę się na kogoś obraża. Jarosław I Obrażony?

- Patrząc na Kaczyńskiego coraz częściej myślę o przydomku "Jarosław I Obrażony" albo "Obrażający", bo co chwilę się na coś albo kogoś obraża - powiedział w Radiu Zet Paweł Graś.
- Obraża się na rzeczywistość, teraz obraził się na prezydenta, na Radę Bezpieczeństwa Narodowego. (...) Mam coraz częściej wrażenie, że prezes PiS żyje w jakiejś innej rzeczywistości - przyznał rzecznik rządu.

- Jarosław Kaczyński pokazuje bardzo wyraźnie, że nie pogodził się z demokratycznymi wyborami w Polsce, że to nie on, a Bronisław Komorowski jest prezydentem - dodał.

Graś komentował ostatnie wypowiedzi prezesa PiS oraz wywiad, jaki Jarosław Kaczyński udzielił tygodnikowi "Newsweek". - Nie podam ręki ani Komorowskiemu, ani Tuskowi - deklaruje w rozmowie z "Newsweekiem" Kaczyński. - Mam niewielkie zaufanie do intelektu pana Komorowskiego - dodaje.

Prezes PiS twierdzi, że - wbrew zarzutom politycznych przeciwników - nie podważa wyboru Bronisława Komorowskiego na prezydenta. - Uznaję jego wybór, bo uznaję reguły demokracji. Wygrał wybory, a nie mam żadnych podstaw by sądzić, że zostały one sfałszowane. Natomiast w żadnym razie nie podam mu ręki - mówi Kaczyński. Taki symboliczny bojkot ze strony lidera PiS ma objąć także premiera. Powód? Kaczyński obarcza liderów Platformy odpowiedzialnością za katastrofę smoleńską i usunięcie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (16)
Graś: Kaczyński co chwilę się na kogoś obraża. Jarosław I Obrażony?
Zaloguj się
 • nanook

  Oceniono 12 razy 8

  Paranoja i Strach przed świadomością tego, że Jarosław K "pysk" jest współodpowiedzialny za Katastrofę Smoleńską :D

 • dziadwawelski

  Oceniono 11 razy 7

  to wcale nie takie wyjątkowe schorzenie w końcu mieliśmy już miłościwie nam panującego Leszka I Obrażalskiego zwanego kartoflanym królem ;)))))

 • 2zero

  Oceniono 10 razy 6

  kaczyński musi odejść

 • ah1973

  Oceniono 8 razy 4

  Złodzieje Księżyca:
  Jarosław I Obrażony
  i
  Lech II Zimny

 • kalinowski11

  Oceniono 8 razy 4

  Raczej Jarosław I Nawiedzony...

 • jan10mar

  Oceniono 5 razy 3

  Delikent boi sie wlsnego cienia i swoich mysli i dla tego wymysla coraz nowe bzdury aby zwrocic na siebie uwage. Nie ma co na na niego zwracac uwage.

 • tosu1

  Oceniono 5 razy 3

  najlepiej niech nikomu ręki nie podaje,bo ma zbrukaną krwią i innym płynem ustrojowymi.

 • tersta

  Oceniono 6 razy 2

  Kaczyński to chory psychopata. Powinien od dawna siedzieć na oddziale zamkniętym. Żadne media nie powinny cytować wariata.

 • white-house

  Oceniono 1 raz 1

  Twarze Kaczyzmu z Ministerstwa Prawdy PO

  vimeo.com/15182027

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX