Fakt: "Tajne" spotkanie Poncyljusza z Migalskim

Do spotkania Pawła Poncyljusza i Marka Migalskiego doszło w jednej z warszawskich restauracji - donosi tabloid. Poncyljusz (odsunięty na margines partii) i Migalski (wykluczony z grona eurodeputowanych PiS) byli bliskimi współpracownikami w czasie kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego.
Rozmowa Migalskiego i Poncyljusza trwała około godziny - pisze "Fakt". I publikuje zdjęcia ze spotkania. - O współpracy z PiS póki co nie myślę. Ludzie z tej partii powiedzieli za dużo na mój temat - powiedział Migalski w rozmowie z tabloidem.

Marek Migalski i Paweł Poncyljusz blisko współpracowali ze sobą w trakcie kampanii prezydenckiej prezesa PiS. Migalski po opublikowaniu listu krytycznego wobec prezesa partii, został wykluczony z delegacji europosłów Prawa i Sprawiedliwości.

Poncyljusz wcześniej wymieniany jako ewentualny kandydat PiS na prezydenta Warszawy, ostatnio został odsunięty przez Jarosława Kaczyńskiego jako jeden z autorów strategii - nieudanej zdaniem prezesa - kampanii prezydenckiej.

- Przyjmuję opinie Jarosława Kaczyńskiego, ma do tego prawo. Był kandydatem w wyborach prezydenckich, a w liczbach bezwzględnych nie wygraliśmy - powiedział poseł PiS w niedawnej rozmowie z "Rzeczpospolitą". Poncyljusz wykluczył jednocześnie możliwość opuszczenia przez niego partii w związku z krytyką prezesa.

W obronie m.in. Poncyljusza stanął Marek Migalski. - Paweł Poncyljusz, który leżał na połowie sztabów wijąc się z bólu, Joanna Kluzik-Rostkowska, która przez trzy miesiące nie widziała swoich dzieci - atakowanie takich ludzi jest atakowaniem samego siebie - powiedział w rozmowie z RMF FM.

Do podobnych "tajnych" spotkań odsuniętych polityków PiS dochodziło już wcześniej. Kiedy w 2009 roku Jarosław Kaczyński atakował Zbigniewa Ziobrę, ten spotykał się z Ludwikiem Dornem w japońskiej restauracji. Zdjęcia z tamtej "tajnej narady" również opublikował tabloid.

Więcej czytaj w "Fakcie".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
Fakt: "Tajne" spotkanie Poncyljusza z Migalskim
Zaloguj się
 • marynica

  Oceniono 1 raz 1

  Paweł, rzuć to pisowskie badziewie, nie pasujesz tam!

 • pawel.nn

  0

  Oj, młode chłopaki nie znają się na konspiracyjnej robocie! Tajne spotkania w restauracji?

 • pierzeja

  0

  to nas cieszy że się spotkali , może ustalą nową strategię jaką będą chcieli wprowadzić do naszej partii. Ona też jest nasza i bardzo leży nam na sercu to co się dzieje,Dawno już pisaliśmy że prezio i jego banda niszczą wszystko .Prezio to pierwszy niszczyciel ,mściwa ręka już nie jedno zniszczyła , łącznie ze swoim bratem i stosunkami w swojej rodzinie,ale to nas nie dziwi , jego twarz i wyraz oczu świadczą o niszczącej działalności która cały czas siedzi w jego głowie, Teraz kombinuje jak" podpalić Krakowskie ",krążą takie plany w patrii i jego chorej głowie.MMPPZZJKREJALTCJK.. itp

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX