Komentarze (59)
Kowal w TOK FM: To był mord polityczny. Polityk nie może przejść wobec tego obojętnie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • teacher

  Oceniono 9 razy 5

  To nie był mord polityczny. To był uwieńczony mordem eksces wywołany propagandą środków masowego przekazu, TVN24, Radio Maryja, Trwam, TVP itd..

 • grubymisiek1

  Oceniono 4 razy 4

  Kolejny pisdzielec usiłuje ugrać coś na trumnie.

 • swawolny_dyzio

  Oceniono 4 razy 4

  Ja się pytam gdzie jest krzyż przed łódzkim oddziałem pisu??? Na chodniku powinien stanąć pomnik pomordowanych! A 19 dnia każdego miesiąca muszą odbywać się wspólne modły i marsze z pochodniami

 • miroo

  Oceniono 4 razy 4

  W takich sytuacjach to właśnie emocje należy pochamować szczególnie... bo jak tego nie zrobimy to wojna domowa z tego wyniknie...

 • bugatti

  Oceniono 6 razy 4

  Kowal nie chce skończyć jak Migalski.
  A Jarosław Kłamczyński potrafi grać na emocjach. Właśnie doprowadził mnie do białej gorączki swoim najnowszym oświadczeniem. Jemu wolno opluwać wszystkich i wszystko: lekceważyć i oczerniać prezydenta, rzekomo wybranego przez pomyłkę, premiera, który jest winien wszystkiemu, włącznie z czynami, których nie popełnił i wyborców, którzy pozwalają rządzić "złym ludziom". Ale w drugą stronę to już nie ma prawa działać, bo jest to "wezwanie do mordu"? Cóż za perfidnie załgany typ! Staram się zrozumieć tego desperata z Częstochowy...

 • gosialew13

  Oceniono 6 razy 4

  Wiadomo, ze za wszystko odpowiada PO. Mnie dziś skwasiło sie mleko, żądam komisji !!!!!!

 • ecleo

  Oceniono 6 razy 4

  Mordu, to dokonujesz pan sam, panie Kowal, na własnych szarych komórkach, na własnym sumieniu.

 • adevine

  Oceniono 8 razy 4

  Wielkie halo nawet w Brukseli!!?? A czy europosłowie współczują Kowalowi przy okazji innych morderstw dokonanych w Polsce? Nie znam statystyk ale w tygodniu zapewne przynajmniej jedna osoba w Polsce zostaje zamordowana. Jakoś o tych innych morderstwach cisza a tam przeciez tez moga być zwolennicy np. PO!!!

  Wkurza mnie że wszyscy mówią że zginął "człowiek pisu", przecież to był po prostu człowiek i nie należy rozdzielać czy był z pisu, rudy, czy kibic np. siatkówki!!!

  Nie wiadomo co było powodem tego morderstwa, może ten poseł go oszukał, może obiecali załatwić jakaś sprawę dla niego i tego nie zrobili, może od kilku lat był zwolennikiem PISu ale wkurzył się na obłudę w czasie ostatnich wyborów bo został oszukany przez Kaczyńskiego!? A może kibicował np. Widzewowi a ci co pracowali w tym biurze byli za ŁKSem!? Może to Kowal by też sprawdził :)

 • rezun-one

  Oceniono 8 razy 4

  W Gdańsku nie widzę żadnego współczucia dla PiSu. Raczej kpiny i żarciki. Czyżby ludzie nauczyli się że nie można okazywać współczucia PiSowi bo zażądają pochówku na Wawelu?

 • szary212

  Oceniono 8 razy 4

  Nie chce mi się żyć w tym kraju. Znowu nadszedł czas na emigrację wewnętrzną.

 • vomitorium1

  Oceniono 3 razy 3

  "Zdaniem europosła PiS trzeba krytykować język nienawiści w sferze publicznej"
  to krytykuj pan panie kowal
  pańskiego guru

 • wejsunek11

  Oceniono 3 razy 3

  skąd PIS owcy wiedzą o pobudkach? jak narazie brak wyjaśnień podejrzanego....a jak powie ,że dostał kasę od kogoś z PIS za tę prowokację to co wtedy? albo ,że ten małolat mu córkę przeleciał?
  Nie ferujcie wyroków na zaś bo to objaw prostactwa i paranoi..

 • archimago7

  Oceniono 5 razy 3

  Kaczyński cały czas zieje jadem nienawiści do wszystkich mających inne poglądy.
  Niebywałe jest chamstwo, obłuda i podłość tego człowieka.
  Caly czas gra na skrajnych niziutkich emocjach i instynktach swojego elektoratu.
  W sposób absolutnie wyrachowany, licząc właśnie na jakieś tragiczne wydarzenia spowodowane przekazywanymi przez siebie niebywałymi psychopatycznymi chamskimi pomówieniami .
  Kaczyński jest fabryką nienawiści na niesłychaną niespotykaną nigdy dotąd w Polsce skalę.
  Fabryki pewnie różne potrzebne, ale akurat tego to nam na pewno nie potrzeba.
  Ta szuja narobiła tego jadu na co najmniej kilkanaście lat do przodu.
  Czy jego pissekta nienawiści jest potrzebna w Polsce ?
  To oczywiście tak zwane pytanie retoryczne.

 • aa_6

  Oceniono 5 razy 3

  Dla mnie pan Kowal zachowuje się tak samo obrzydliwie jak wszyscy inni PiS-owcy. Nie widzę różnicy między nim, a panem Kaczyńskim.

 • albacor

  Oceniono 7 razy 3

  Od dziś za bezpieczeństwo mojego psa odpowiada Kaczyński !!!

 • dziadwawelski

  Oceniono 2 razy 2

  obojętność polityków żaden nie próbuje wyjaśnić roli ex prezydenta i jego brata w zlikwidowaniu pasażerów prezydenckiego Tupolewa !!! nawet palikot siedzi cicho jak gdyby nic się nie stało....

 • ewa-316

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Kowal , przestań pan ludziom wciskać kit, ciemnego luda coraz mniej w kraju. Agresja i nienawiść to znaki firmowe PIS i żadne z waszej strony zaklęcia nie wpłyną na poglądy ludzi. Spokój zapanuje wtedy, kiedy Jaro i spólka przestaną jątrzyć, oby jak najprędzej, czas najwyższy na emeryturę Jrosławie :((

 • my-salama

  Oceniono 2 razy 2

  To co się stało jest wynikiem agresji, owszem, ale tylko tej, która jak piana z pyska wściekłego zwierzęcia sączy się z PiS-u. Odsunąć Jarka od władzy, niech reszta polityków rządzi PiS-em bez tego naczelnego dowódcy, bez presji, że coś powiedzą i guru się obrazi, jestem pewna, że język tej partii się zmieni. To Jarek jest głównym toksycznym nasieniem tej partii.

 • alexaonly

  Oceniono 2 razy 2

  PiS=aberracja. . . a swoją drogą redaktor Wróbel irytujący jak zwykle. . .a więc środy. . .spokojnie można pospać . . .

 • leszczjr

  Oceniono 2 razy 2

  nawet jesli sprawca wiedzial co robi to wcale nie oznacza ze mial wszystko rowno poukladane pod deklem - miedzy norma a kompletnym szalenstwem sa jeszcze niezdrowe stany posrednie - zaburzenia osobowosci itp. A nawet jesli ma poukladane pod kopula (w co watpie), to jest to po prostu morderca nic wiecej. Jaki mord polityczny? Mord polityczny to jest na zlecenie.

 • leszczjr

  Oceniono 2 razy 2

  no to teraz juz tylko brakuje zeby ludzie krzyczeli "santo subito!"

 • wojtusz

  Oceniono 2 razy 2

  Znaj proporcje mocium panie (Kowal)!!!

 • 7nga

  Oceniono 4 razy 2

  różnica między "mordem politycznym" a "morderstwem na tle politycznym" jest jak różnica między "skopaniem przez ZOMO" a skopaniem pola ziemniaków!!!!

 • mr_moneypenny

  Oceniono 6 razy 2

  Dla mnie mordem politycznym jest 5 tys. ludzi ginacych na drogach co roku...

 • kolega77

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Kowal chcecie nam "zafundować" kraj zamordyzmu, cenzury i obowiązkowego kultu"męczennika" Lecha.

 • puchowy

  Oceniono 1 raz 1

  Żaden mord polityczny

  po prostu facet nie wytrzymał

  Ciągłe zmiany wizerunkowe PiSu i ich wodza mogą zdenerwować

 • nadsledczy

  Oceniono 1 raz 1

  Byloby bardzo dobrze, gdyby Kowal zajmowal sie kowalstwem jak Pan Bog przykazal, a nie udawal, ze jest jakims polytkiem, bo jest po prostu obtzydliwie beznadziejny, ot co!

 • sydio

  Oceniono 5 razy 1

  W pisie żałoba, więc za dni kilka, a może wcześniej, zaleje nas kolejna fala agresji. I znowu jakiś beznadziejny świr tej atmosfery nie wytrzyma, sięgnie po nóż czy siekierę i ruszy na niedawnych żałobników, widząc w każdym z nich, to nie przypadek, odbicie przywódcy sekty. Liberalny (co za dureń to wymyślił?) p. Kowal będzie miał następną okazję, by w udramatyzowanej po kaczemu formie opisać źdźbło w oku platformianego bliźniego

 • marynica

  0

  Nie zgadzam się na obciązanie PO winą za wojnę polsko-polską! Nie zgadzam się, żeby PO brało winę na siebie dla "świętego spokoju"! To nic dobrego nie przyniesie, bo jest to głęboko niesprawiedliwe i podniesie ciśnienie wszystkim, którzy nie sa zwolennikami PiSu. A to cisnienie jest i tak bardzo wysokie, bo przez ostatnie 5 lat Jarosław Kaczyński bezustannie obrażał polaków, odmawiając im prawa do czucia się prawdziwymi polakami i patriotami, stawiając ich tam gdzie stało ZOMO, nasyłając na nich CBA i IPN i wypominając im, że żyli w PRL, ustroju "hołoty dla hołoty"! Obrażał "łżeelity", "wykształciuchów", internautów, kombatantów i Bóg wie kogo jeszcze! I co, teraz za to ma przeprosić Tusk,bo jakiś siwowłosy dziadek oszalał? Po smoleńskiej katastrofie kaczyńskiemu pusciły juz wszelkie hamulce. Rozhuśtał emocje w narodzie niczym okręt na wzburzonym morzu oskarżeniami o zamach na brata, o spisek, o zdradę. Jarosław Kaczyński nie uznaje demokratycznie wybranego prezydenta, nie uznaje rządu, kontestuje wolę narodu, czym OBRAŻA nas wszystkich!!!! I ZA TO NALEŻY GO PRZEPROSIĆ?????
  Co do Palikota, to prawda jest taka, ze mowił glośno to co wielu myslało, ale balo sie powiedzieć, zeby go nie ścigali jak tego bezdomnego z dworca, który źle sie wyraził o Lechu Kacznskim. Za to Jarosławowi wolno mowić o Prezydencie Komorowskim, że wybrali go przez pomyłkę i że ręki mu nie poda?
  To nie do wiary, ale PiS i Kaczyński oskarża i żąda przeprosin za to wszystko co sam zrobił! To budzi we mnie niezgodę! A wogole gdy widzę naburmuszoną gębę Kaczyńskiego w TV to natychmiast musze wziąć tabletkę na nadciśnienie.

 • acc4

  0

  Kowal należy podobno do pisowskich liberałów. Jeśli już, to w dużym cudzysłowie. Jaka partia, taki liberał.

 • leslach

  0

  1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego.

  Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

  2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.

  W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.

  3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

  4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

  5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

  6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.

  7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków
  i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
  Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską.

 • wwww.2

  0

  W jednym przyznam rację Panu Kowalowi , był to mord z nienawiści politycznej , bo sam się do tego przyznał, ale nienawiść polityczna nie może prowadzić do takich czynów i trudno jest mi pogodzić się z tym ,że z tego powodu ktoś targnął się na czyjeś życie .Chciał , jak to powiedział zabić Kaczyńskiego ( co jest dla mnie nie do zaakceptowania ) to dlaczego wyładował swoje frustracje na
  ludziach których pewno widział pierwsz raz na oczy i którzy w niczym mu nie zawinili ( jaśli już to Kaczyński) oprócz tego ,że pracowali dla Pisu.Na nienawiść trzeba jednak sobie "zasłużyć" .Niech mi nikt nie wmawia, że czyn ten spowodował agresywny język nie Pisu lecz przeciwników Pisu.Załużmy ,że ten człowiek głosował na Komorowskiego , a potem wychodzi Kaczyński i powiada ,że nie ma prawa zajmowac tego urzędu to zrodzi się bunt przeciwko komu? Czy w takiej sytuacji odpowiedzialność spada na Komorowskiego za ten czyn , na PO?Albo wychodzi Kaczyński i mówi że wprwawdzie mówisz po polsku ale Polakiem nie chcesz być bo nie uznajesz naszej prawdy, to rodzi się bunt przeciwko komu? Przykłady można mnożyć.Czy w takiej sytuacji potrzebne są do tego jeszcze czyjeś podszepty do nienawiści. W takiej sytuacji najlepiej , by nie zwariować , nie słuchać go i ja tak robię , po co sobie zdrowie psychiczne marnować,życiej est takie piękne.Człowiek mieszkał w Częstochowie i być może bywał na Jasnej Górze w czasie gdy popisywał się tam Kaczyński i szlak go trafiał na te jego obelgi padające w obliczu ołtarza na Polaków , którzy nie są wyznawcami Rydzyka bo tylko tam gdzie Rydzyk ze swoimi owieczkami jest Polska.Czyje więć judzenie i sianie nienawiści mogło wzbudzić w tym człowieku taką nieniawiść ,że mu aż w głowie zamieszało.Przecież jak się słucha Kaczyńskiego to czasem się człowiekowi "sam nóż w kieszeni otwiera "ale on by chciał by tego nie komentować w podobny sposób jak on to robi bo jeśli się ktoś odezwie to sieje nienawiść. No i znalazł się Palikot , który na obelgi reagował obelgami ale jemu nie wolno .Nie chcę bronić Palikota , ale tylko on potrafił oddać pięknym za nadobne i to on stał się siewcą nienawiści a nie ten którego Palikot ripostował.Palikot atakował wtedy , kiedy miarka się przebrała i nikt z PO nie zabierał głosu.Czy ktoś z Pisu czy PO zareagował gdy Hofman szukał dla niego suchej gałęzi?Sam musiał się bronić swoim językiem niewybrednym i dlatego choć nie jest z mojej bajki nie potępam go.

 • yigael

  Oceniono 3 razy -1

  Tak panie Kowal. Język PiSu jest ok. Reszta jest agresywna.
  tinyurl.com/36357px

 • brat_kumoter

  Oceniono 4 razy -2

  to co sugeruja niektorzy ze to prowokacja PIS to juz szczyt debilizmu.
  Naprawde niczym sie nie roznicie od tego Ryszarda C.
  Wasza prawda jest najwazniejsza a kto nie z Wami ten zasluguje na smierc !!!
  A pozniej macie geby pelne frazesow o tolerancji.
  Zginala czlowiek (no ale dla niektorych sympatyk PIS to nie czlowiek) i zamiast wyciagnac jakas reflekscje z tego to dalej jatrzycie.
  No coz mozna sie tylko nad wami pochylic z troska

 • doo-bie

  Oceniono 6 razy -4

  Nic dodać nic ująć, ale sekta wodza Tuska wie swoje, to że zamordowano członka PISu, za to że był członkiem PISu to.... wina Kaczyńskiego (sic!) powiedzcie komuszki - czy wy się słyszycie, bo cała Polska (nie ta którą można zobaczyć w rządowym TVNie) patrzy na was z coraz większym zadziwieniem, jak na małpki w ZOO. Przyjdzie niedługo dzień kiedy ten system III PRL zostanie obalony, jak nie w ten sposób to inny !

 • fujiyama

  Oceniono 6 razy -4

  Jak czytam wasze komentarze, to jest mi was po prostu żal. Cała jaźń koncentruje się na nienawiści do Kaczyńskich, nie szkoda życia?
  Ale jak was zapytać to każdy jest wielce wykształcony, operuje faktami, a jest daleki od insynuacji i emocji w ocenie polskiej polityki. A tu proszę, same bluzgi, nerwy i jad.
  A nauczył was tego Palikot.
  I cóż, że takie metody stosuje też PiS?
  Jesteście podobno lepsi i mądrzejsi, a wygląda na to że jeszcze gorsi.

 • doo-bie

  Oceniono 5 razy -5

  takiego jadu jak na tym forum dawno nie widziałem, nienawiść do Kaczyńskich wśród dziadów z PZPR i ich dzieci (90% wypowiedzi na tym forum) jest po prostu porażająca, myślę że niejeden z wypowiadających się tutaj mógłby również kogoś zabić za poglądy, z wami nie należy dyskutować, was się należy bać BANDZIORY !

 • ambl

  Oceniono 7 razy -5

  Czemu na tych zacnych łamach nie zaprezentował się jeszcze S."Pacjent" Niesiołowski ze swoim repertuarem?
  Okazja jakich mało

 • snooka

  Oceniono 10 razy -6

  Palikot ma jednak władzę nad ludźmi skoro potrafi przekonać sektę zwolenników PO do patroszenia Jarosława Kaczyńskiego. Kaczyńskiego nie dopadli to zaczęli patroszyć innych. Widać jak na dłoni, że sekta PO stanowi znacznie większe zagrożenie, niż mohery sympatyzujące z PiSem, czuwające przy krzyżu. A z tych ostatnich uczyniono zagrożenie demokracji, Ciemnogród i faszystów.

  Szczujni dziennikarze pokroju Moniki Olejnik i Mongoła Kuźniara moga być z siebie dumni. Szczucie ludzi na PiS przynosi wreszcie wymierne efekty i osłabia (dosłownie) szeregi pisowców. A my dalej drżyjmy przed moherami, bo przecież poderżnięcie gardła nożem to pikuś.

 • jedrek490

  Oceniono 11 razy -9

  To co piszecie w swoich postach, to jest właśnie język nienawiści. Tusk zrobił wam wodę z mózgu i nie jesteście nawet w stanie tego pojąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX