Kaczyński o zbuntowanych: Decyzje zostaną podjęte

- Podtrzymuje to co już raz powiedziałem. Partia polityczna to grupa ludzi, która dobrowolnie zrzesza się dla jakiś celów. I elementarnym obowiązkiem każdego, kto podjął się takiej decyzji, jest niedziałanie na niekorzyść partii - powiedział prezes PiS komentując deklaracje byłych i obecnych członków PiS o wstąpieniu do stowarzyszenia "Polska jest najważniejsza".


Kaczyński dodał, że decyzje w sprawie zbuntowanych posłów PiS, którzy przystąpili do stowarzyszenia "Polska jest najważniejsza" zostaną podjęte "w odpowiednim momencie".

Poparcie Kluzik-Rostkowskiej niebezpieczne dla kandydata PiS?

Prezes stwierdził też, że kandydat PiS do śląskiego sejmiku Andrzej Rozpłochowski, którego poparcie zapowiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska, powinien się zastanowić nad swoją przynależnością polityczną, choć zastrzegł, że PiS tą sprawą się nie zajmuje.

Szef PiS dodał, że nie obawia się o wakaty na listach wyborczych. Jak podkreślił, w PiS jest dużo ludzi, bardzo dobrze przygotowanych pod względem moralnym i intelektualnym, którzy mogą trafić na listy w 2012 roku.

Kaczyński zapowiedział też, że w czwartek PiS przedstawi swoją ocenę 3 letnich rządów koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wziął udział podpisaniu "Deklaracji samorządowej dla niepełnosprawnych" w Ośrodku Sportu i Rekreacji Warszawa - Włochy.

Kaczyński mówił, że solidarności społeczna wymaga, by w życiu publicznym uczestniczyli w pełni ludzie niepełnosprawni. - Osoby takie znajdują są na listach PiS w wyborach samorządowych. To szansa dla nich, by lobbować w sprawach dla nich najważniejszych - przekonywał.

Wystąpienie prezesa było tłumaczone na język migowy.

Miejsce spotkania i podpisanie deklaracji wybrano nieprzypadkowo. Decyzja o budowie Ośrodka zapadła za czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego - wówczas prezydenta miasta, a w zarządzie dzielnicy Warszawa - Włochy większość ma PiS (burmistrz i wiceburmistrz są z Prawa i Sprawiedliwości - red.).

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Kaczyński o zbuntowanych: Decyzje zostaną podjęte
Zaloguj się
 • kuchel

  Oceniono 3 razy 3

  "Kaczyński mówił, że solidarnośc społeczna wymaga, by w życiu publicznym uczestniczyli w pełni ludzie niepełnosprawni"
  A ja znam kilku takich, ktorym bym tego zabronil ;)

 • czarna.beata

  Oceniono 2 razy 2

  facet papla by paplać.Już nie maja własnych pomysłów tylko z {PO zrzynają .Dopiero co Tusk wspierał niepełnosprawnego z wrocak teraz ci frustraci bez wizji na przyszłość.

 • 3babalu

  Oceniono 1 raz 1

  Poncyliusz juz zaznaczyl, ze jest w PISIE i w Stowarzyszeniu!!! Wiec jak juz wczesniej wspomnialem, nie wierze w te cala afere z rozlaczaniem sie od PISu, to tylko zgdrywa Kaczynskiego, polityczne odruchy zdrajcow Polski. ONI mowia jedno a robia co innego. To Stowarzyszenie chce przyciagnac wyborcow udajac niechec do PISu. B Z D U R A. To jest jedynie odnoga Pisowska , nic innego. Pamietamy jak Kuzlik ustawiala Kaczynskiego do wyborow, tak poistepuje teraz, chce zmienic swoja twarz, zeby zyskac zaufanie. PIS nie zmieni sie, Ponculiusz juz udowodnil, ze mam racje, Kluzik gra role jaka tym razem powierzyl JEJ JAROSLAW!!!! Ci ludzie nigdy sie nie zmienia i dobrze PO powiedzialo, nowe zagranie PISu!!!!

 • neumarkt

  Oceniono 1 raz 1

  Ta buźka nie wymaga komentarza! Taka sama jak ma bajce Makuszyńskiego "o dwóch takich co ukradli księżyc"! Jareczek nam troszeczkę spierniczał ale jego sposób myślenia pozostał. C ale mu nie wychodzi, chce ukraść dusze Polaków ale kto się da nabrać na takie chore zabiegi?

 • venusoid

  0

  @podkole5in
  Dopalacze robią swoje!

 • podkole5in

  0

  hej. nie macie wrazenia ze on jest czyms nagrzany? papla i oczka mu sie przymykaja jakby cos zapodal wczesniej.

 • 3babalu

  0

  o, atleista sie pojawil...

 • atleista

  0

  @ kuchel : Chyba mylisz niepełnosprawnych z niepoczytalnymi ;-)

 • romp

  0

  brawo nareszcie pływanie to też sport zawsze przyda się trochę ruch podobno rozjasnia umysł

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX