Zdanowska: Gronkiewicz-Waltz jest dla mnie znakomitym przykładem [WIDEO]

- Walczyłam o to, żeby zostać prezydentem, ale zdaję sobie sprawę, że jest to odpowiedzialność w dwójnasób - mówiła nowo wybrana prezydent Łodzi Hanna Zdanowska w rozmowie z gazetą.pl.
- Muszę pokazać, że potrafię skutecznie rządzić Łodzią, muszę to jeszcze pokazać jako kobieta - mówiła Zdanowska - Kobietom zawsze jest trudniej. Ale mam znakomity przykład, koleżankę z Warszawy - dodała, komplementując Hannę Gronkiewicz-Waltz, która została wybrana na kolejną kadencję.Miejsce Zdanowskiej w Sejmie zajmie John Godson, który będzie także pierwszym czarnoskórym posłem w polskim parlamencie. - Chcę mu przekazać, żeby nigdy nie zapomniał o Łodzi - powiedziała Zdanowska.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Zdanowska: Gronkiewicz-Waltz jest dla mnie znakomitym przykładem [WIDEO]
Zaloguj się
 • robert9998

  0

  Telewizja ukazała wczoraj Łódź Miro Drzewiecki comeback, szleje w pierwszy rzędzie PO obok Grabarczyka Niesiołowskiego i oczywiście pani Prezydent Łodzi Zdanowskiej.
  Niech pan były minister sportu z rządu PO PSL gdzie premieruje pan Tusk. Mirosław D. winien się najpierw oczyści z zarzutów. Od pisania ustawy pod lobby hazardowe(może za łapówkę ) po kontakty ze światem przestępczym tzw. " Łódzką Ośmiornicą" po uzależnienie od kokainy .
  Dlaczego tacy ludzie są przyjmowanie na tzw.salonach a media przyjęły pozycję klakierów.
  Pęczak został schłostany i jemu podobni zostali schłostani, że pan Mirosław D jest z PO, to hura .

 • wazps

  0

  To raczej kiepski przyklad,pani Hanna jest zbyt malo widoczna jako prezydent mojego miasta,owszem ciezko jest sie czepiac,bo napewno zlym prezydentem nie jest,jednak jako urzednik publiczny (bo nie panstwowy) nie jest zbyt "publiczna" i kiedy przyszedl czas wyborow dopiero wtedy zaczela sie udzielac i mozna bylo to odebrac jako: "O teraz dopiero sie do roboty wziela...",proponowalbym brac przyklad z Rafala Dudkiewicza,to czlowiek czynu i mediow,wystarczy powiedziec,ze napewno jako prezydent miasta jest najbardziej znany w Polsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX