"Albo Papierski albo ja". PO straci posłankę?

Posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska grozi odejściem z partii, jeśli usunięty z niej nie zostanie Zbigniew Papierski, bliski współpracownik ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. Papierski miał ją pomawiać w sieci.
Kilka lat temu na łódzkich forach udzielał się internauta posługujący się nickiem "lennon1". Według tygodnika "Wprost", który przypomniał sprawę, użytkownik forum pisał, że Drzewiecki jest narkomanem i gangsterem, a Katarasińska alkoholiczką.

Zdaniem posłanki do wpisów przyznał się jej partyjny kolega Zbigniew Papierski, prezes jednej ze spółek kontrolowanych przez ministerstwo infrastruktury. Działalność internauty "lennon1" zbiegła się w czasie z rywalizacją Katarasińskiej z Grabarczykiem w partii. Zanim sprawa wyszła na jaw, Papierski był typowany na wiceprezydenta Łodzi.

Katarasińska zapowiada, że odejdzie z partii, jeśli Papierski okaże się winny i nie zostanie ukarany. - Nie taką Platformę zakładałam. Mam prawo oczekiwać, że na dziesięciolecie mojej partii, którą bardzo sobie cenię i szanuje nie będę zmuszona do posiadania takich kolegów jeśli to oczywiście okaże się prawdą, ale wszystko na to wskazuje - mówi Katarasińska w rozmowie z Radiem TOK FM.

Prawdopodobnie jeszcze dziś posłanka złoży wniosek do sądu koleżeńskiego o zbadanie sprawy. O internetowych wyzwiskach posłanka nie rozmawiała jeszcze z Cezarym Grabarczykiem.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (5)
"Albo Papierski albo ja". PO straci posłankę?
Zaloguj się
 • hydrograf

  Oceniono 3 razy 1

  Nie będzie to niepowetowana strata dla Partii ani (miejmy nadzieję) polityki....

 • robert9998

  Oceniono 5 razy 1

  Czyżby pierwsze "szczury "zaczynały uciekać z Titanica dziś zwanego PO.

 • tegepe

  0

  Przecież ta pani poseł kiedyś dała się przyłapać na byciu "w stanie po spożyciu", więc o co chodzi? Parteigenosse Papierski po prostu przypomniał ten fakt.

 • dareczek1234

  Oceniono 2 razy 0

  I to te co ważniejsze szczury... Ciekaw jestem kiedy Premier Tusk ucieknie?

 • krisp78

  Oceniono 4 razy 0

  Nie rozumiem problemu, co złego w tym, że lubi się wypić jakieś dobre winko od czasu do czasu albo zarzucić dopalacza przed imprą tudzież zflekować kogoś z kolegami - wszak "by żyło się lepiej, wszystkim".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX