PJN ma prezent dla Grabarczyka - talerz czarnych pyr

Poznańscy posłowie ugrupowania Polska Jest Najważniejsza przekażą ministrowi infrastruktury talerz czarnych ziemniaków. To odpowiedź na gest posłanek Platformy Obywatelskiej, które po korzystnym dla Cezarego Grabarczyka głosowaniu w Sejmie, wręczyły mu kwiaty.
- Każda z tych pyr jest symbolem niespełnionych dla Wielkopolski obietnic Platformy Obywatelskiej- wyjaśnia poseł Jan Filip Libicki.

Chodzi o decyzje ministerstwa infrastruktury dotyczące ograniczenia inwestycji drogowych w Wielkopolsce, które według zapowiedzi miały być zrealizowane do EURO 2012. - Kosztem dróg ratuje się budżet, zamiast przeprowadzić cięcia w administracji - podkreślał Jan Filip Libicki.. Do 2012 roku nie powstaną między innymi obwodnice: Ostrowa i Jarocina.

Posłowie ugrupowania Polska Jest Najważniejsza zaapelowali do wielkopolskich parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, by PO wywiązała się ze swoich obietnic.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (3)
PJN ma prezent dla Grabarczyka - talerz czarnych pyr
Zaloguj się
 • budionnyj

  0

  Pyry Jem Nagminnie

 • budionnyj

  0

  błaznowanie tym poplecznikom Kaczyzmu zwykle wychodziło dobrze\e.
  Wystarczy wspomnieć błazenadę Migalskiego i Jakubiak przed debata prezydencka.

 • oghana7

  0

  to oburzajace -co te donny zajmujace sie dotad tylko dopieszczaniem jarkacza razem z nim zrobily dla kolei -wiadomo ,ze sa to dziesiatki lat zaniedban .te jarkowe czyscibuty teraz krytykuja platforme ,a nie umialy nic zrobic dla polski bedac w pis ?obchodzil je tylko prezes i jego dobre samopoczucie i forowanie tego zlosliwego gnoma na prezydenta .jak to latwo krytykowac ,gdy pis razem z nimi zmarnowala 1o mld zlotych przez zlosliwa gilowska .PJN tez za to odpowiada -przytakiwala gilowskiej i jarkaczowi .teraz niech spadaja te baby i ich koledzy na drzewo!teraz wyrwijcie od gilowskiej te 1o mld na budzet panstwa !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX