Palikot wyciągnie asa z rękawa. "Będzie sensacyjnie"

Sensacyjny transfer polityczny zapowiada na wtorek Janusz Palikot. Jak ogłosił na konferencji prasowej w Lublinie, do jego Ruchu Poparcia wstąpi jeden z czołowych polityków. Ogłoszenie tej decyzji zaplanowano na wtorek przed siedzibą Platformy w Warszawie.
Kto ogłosi swoje przejście do Ruchu? Wiadomo jedynie, że to mężczyzna. - Nie mogę więcej powiedzieć, bo Państwo (dziennikarze) zamęczycie tych ludzi i jutro mi przywiozą zwłoki - śmieje się Palikot. Zapowiada, że będzie to pierwszy transfer do jego Ruchu Poparcia, ale nie jedyny. - Będziemy mieli do czynienia z pierwszy, dużym transferem, o charakterze sensacyjnym - mówi.

Janusz Palikot ujawnił dziennikarzom, że teraz o jego Ruchu zacznie się robić głośno. W najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy kongres stowarzyszenia, na którym wybrane zostaną jego władze. Sam Palikot nie stanie jednak na czele. Zaproponuje kandydaturę działaczki Ruchu Poparcia z Warszawy (nazwiska nie ujawnił). Jak mówi, sam zostanie szefem, ale partii, po wyborach na wiosnę.

Już po kongresie stowarzyszenia, w całej Polsce pojawią się billboardy. - Zobaczycie Państwo kampanię billboardową porównywalną z tą, którą wciąż nas cieszy premier Tusk. To było 1300 billboardów, które Platforma wywiesiła. My wieszamy 2 tysiące billboardów w skali całego kraju - mówi Palikot. Na billboardach pojawi się hasło Ruchu Poparcia. - Dziś go nie zdradzę - dodaje. Wiadomo, że hasło ma mieć ścisły związek z jednym z postulatów Ruchu w dziedzinie gospodarki.

Odnosząc się do złożenia mandatu i wystawienia swojej poselskiej legitymacji na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Palikot powiedział, że czuje ulgę. - Wierzę, że moja wystawiona na licytację legitymacja przekroczy kwotę 10 tysięcy złotych - mówi Palikot.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
Palikot wyciągnie asa z rękawa. "Będzie sensacyjnie"
Zaloguj się
 • same.zalety

  Oceniono 1 raz 1

  oby to był ktoś sensowny, póki co palikot mnie podejrzanie zaskakuje np. swoim całkiem sensownym programem, jeśli platforma dalej będzie się kompromitować, to będę na niego głosować! sama sobą jestem zaskoczona;P

 • marian1501

  0

  Ciekawe kto to będzie ale i tak masz moje poparcie tak trzymaj...

 • zapytalski

  0

  Jarek przystąpi do Palikota?

 • mego55

  0

  ŻADNA TAJEMNICA, DO RUCHU WSTĘPUJE JASIU MARYSIA ROKITOWA, HE,HE,HE, ZNUDZIL SIE JUZ NA EMIGRACJI POLITYCZNEJ TO ZNALAZL NOWY TYGIEL DO MĄCENIA

 • srololot

  Oceniono 1 raz -1

  rękaw wciągnie sztukmistrza z Lublina tylko smark na nim zostanie

 • marx089

  Oceniono 1 raz -1

  TEN FACET DOCZEKA NAGRODY.ZA MACHLOJE I TANIE WINA TRAFI KIEDYS TAM GDZIE POWINIEN....Pali-Katz= PolakenIdioten.Poland=PalikoLand.
  wszyscy jesteśmy zatem gumowymi członkami WielkiegoRuchuPPPoparciaPracia

 • srololot

  Oceniono 1 raz -1

  tym Asiorem który ma okryć chwałą sztukmistrza będzie R.K - pasują oboje do siebie jak koza do woza ten sensacja stracił loty w swojej miłej teraz nie- ma takie podniebienie jak sztukmistrz lubi bardzo być w centrum celebryta medialny jak sztukmistrz nic dodać na razie nic ująć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX